reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

Witaj ni_kusia! Widzę, że obie jesteśmy z WLKP :-) I pierwsze dzieciątko też mamy zbliżone! (Mój syn jest ze stycznia)
Ja się straszliwie spuchnięta w brzuchu czuję :( Nie mogę uwierzyć, że tak mi brzuch przeszkadza już na samym początku! Chyba jakaś lekko strawna dieta by mi się przydała.
 
reklama
Hej kochane,

Szczęśliwie dopisuję się tu do Was, dwa testy pokazały wyraźne podwójne krechy. :-) Ja już jestem po pierwszej wizycie u gin, w zeszłą środę, dostałam duphaston ( w listopadzie test też pokazał dwie kreski ale po 5 dniach wszystko się rozwiązało :(). Niestety na usg jeszcze nie było nic widać oprócz napuchniętej i powiększonej macicy. Kolejna wizyta 12.06. Marzę żeby zobaczyć wtedy bijące serduszko.

Kasoku Przez krótki okres czasu pisałyśmy razem na staraczkach, z tego co pamiętam, nasze starania opiewały chyba na taką samą ilość cyklów i proszę jaka niespodzianka
 
Witam dołaczam i ja do was :-) w niedziele zobaczyłam na tescie dwie piekne wyczekiwane kreseczki :tak: termin z OM wychodzi na 7 luty , wizyte u ginka mam dokładnie za tydzien . Pozdrawiam ;-)
 
Cześć wszystkim. Dopisuję się tutaj.
Niby mam wstępny termin porodu wyznaczony na 30 stycznia, ale raczej się przesunie na luty :)
Pisałam trochę na staraczkach grudniowych. Po 6 miesiącach starań w końcu zobaczyłam dwie krechy.
Robiłam dwie bety, przyrost był dobry.
Wczoraj byłam u lekarza i jest pęcherzyk ciążowy prawidłowo umiejscowiony, niestety zarodka jeszcze nie widać.
Kolejna wizyta za 2 tygodnie, ale jestem dobrej myśli :)
 
Witajcie dziewczyny. Wczoraj zobaczyłam piękne dwie kreseczki :)
Jestem przeszczęśliwa!! Boję się, ponieważ jestem po przejściach, ale wierzę, że tym razem będzie dobrze...
Wizytę mam jutro, na pewno będzie za wcześnie ale wizyta już dawno ustalona.
Pozdrawiam :)
 
witajcie dziewczyny,
ajentka pamiętam super,ze nam się udało :))))
ja ostania @ miałam 8 maja.

dzisiaj już brzuch tak nie boli jak wczoraj, na razie czuje senność piersi dalej flaki.
przede mna jeszcze wizyta u gina, na razie i tak nic nie zobaczy, wiec udam się za ok 2 tygodnie.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzień dobry wszystkim nowym dziewczynom! Kiedy już wiem, to taka niechęć do pójścia do pracy mnie bierze, że szok! Nadal brzuch mnie boli i zastanawiam się czy to nie jest jakiś zły objaw. Oczywiście nie pamiętam w ogóle jak to było za pierwszym razem, więc wszystko jest dla mnie nowe. Nawet mdłości, których w pierwszej ciąży W OGÓLE nie miałam!
Umówiłam się na wizytę dopiero pod koniec czerwca, ale nie wiem czy nie spanikuję jak tak dalej będzie mnie brzuch bolał i pójdę wcześniej.
A tak off topic - kiedy jest dobry moment żeby powiedzieć starszemu dziecku o rodzeństwie? Nie wiem jak to rozegrać, a boję się żeby synek się nie zniechęcił...
 
Do góry