reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

Truskawa trzymam kciuku

dziewczyny ja znowu z doskoku bo teraz pilnuje sąsiadce dziecka,rowiesnik Szymka ale powiem wam ze strasznie ciężko,chlopaki daja w kosc a jeszcze czuje się trochę wykorzystana i jak mowi mój maz znowu dalam się zrobić

dodatkowo mam kłopot bo zamknęli mi przychodnie gin do której chodze na nfz a nie pamiętam do kiedy ma zwolnienie lekarskie,umowilam się już do innego gin ale panie niechętnie chcą przejmować inne pacjenki od innych lekarzy ,przesunelo mi się wszystko bo dzisiaj miałam dostać karte ciąży i skierowania na badania
 
reklama
Katia mi Gin na ból brzucha ( rozciąganie macicy) kazał brac magnez! ale póki co to mnie juz nic nie boli, może dzieki własnie Dupkowi!

Wszystkie bedziemy pewnie do lutego panikowac, zwłaszcza te które nosza pierwszego dzidziusia i wszystko dla nich jest nowe ;)
 
Również witam z rana,

Witam wszystkie nowe dziewczyny i życzę powodzenia! ;-)

Dziękuję też Wam wszystkim za wsparcie, jesteście kochane ;-*

Ja ciągle poplamiam i zauważyłam, ze od Duphastonu straciłam apetyt a rano jak go łyknę to jest mi mega niedobrze. Pamiętam, ze w 1 ciąży zaczęły się mdłości jak zaczęłam go stosować. Lekarze twierdzili, że to nie możliwe, ale jednak to hormon, a ja jestem wrażliwa i widzę, że tym razem historia się powtórzyła.
Zaczęło pobolewać mnie podbrzusze, nie wiem czy to dobrze, czy nie.
Dzisiaj jadę po pracy na betę, wynik odbiorę jeszcze dzisiaj. Nie nastawiam się na nic pozytywnego, nie lubię rozczarowań, ale mam jeszcze nadzieję na cud - w końcu nadzieja umiera ostatnia. Beta z niedzieli 6 tys, ciekawe czy przekroczy chociaż 10 tys.. Dam Wam wieczorem znać. Trzymajcie kciuki ;-)

Wszystkie dziewczyny, które mają wizyty dzisiaj - życzę powodzenia - i dajcie koniecznie znać ;-)
 
Nikusia, trzymam kciuki za betę, mam nadzieje, ze wszystko się jeszcze dobrze rozwinie.

katia, smigaj do lekarza. Silny bol brzucha NIE jest normalny. Twój dzidziuś jest kruszynka, Twoja macica rośnie po malutku, wiec jeżeli juz coś powinnaś czuć to delikatne 'pobolweania'. Silny bol to bol skurczowy, a skurcze nie są wskazane
 
89Katia katherinne ma rację takie silne bóle nie są normalne, zadzwoń do gina, niech lepiej sprawdzi czy nie dzieje się nic niepokojącego.
nikusia Trzymam kciuki za ładny przyrost bety
truskawa samych przyjemnych wieści i widoków na wizycie :-)
 
Katia lepiej dwa razy za dużo kontaktować sie z lekarzem, niż o jeden raz za mało. Czasem wystarczy zadzwonić, a jak lekarz uzna, że trzeba zbadać,. to grzecznie się zgłosisz i już ;-)
 
Dzięki kasiaczek. Koleżanki w pracy dały mi nadzieję, ze może za wcześnie jest na zarodek...Bo moze ciąża ma miedzy 4-5,5 tygodnia..dlatego...Będę walczyć :) Dzisiejsza beta wiele wyjaśni :) ALe jedno jest pewne, po urlopie nie wracam do pracy, jak oczywiście wszystko będzie ok (czyli od sierpnia).
 
nikusia trzymam mocno kciuki&&&&&&&&&
ja dziś rano chyba pierwszy raz lekkie mdłości miałam ... ale szybko przeszło i już jest ok :tak:
 
reklama
Do góry