reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

Aniu zmienie bo mam dosc nic tylko go antybiotykami szpikuje. Mam niedaleko prywatnego bierze tylko 30zl a ponoc jest super. Sprobuje moze w koncu cos zadziala:baffled::baffled:
 
reklama
Cześć dziewczyny!:-D
Garderoba zmieniona? Ja jestem jeszcze w trakcie zakupów, zarówno dla siebie, jak i przede wszystkim dla Michałka. Krótkie rękawki i skarpetki, buciki no i czapeczkę na wiosnę... uff...:rolleyes2:
Ale skoro mam od jutra wolne, to na pewno podołam...:-p

Dużo czasu spędzam teraz z Michasiem na dworze. Uwielbia towarzystwo dzieci na placu zabaw no i łopatkę, koparki, rowery, huśtawki i wiele innych gadżetów:-D, także się nabiegam, a czasu na BB brak...:zawstydzona/y:

W piątek udało mi się umyć okna w stołowym, ale co z resztą???:eek: hmm... zobaczymy... A jak u Was porządki przedświąteczne???

Rekinasia - widzę, że cel w pełni osiągnięty - sygnaturka rzeczywiście słoneczna!

Ania_ajra no NARESZCIE ktoś zauważył nową sygnaturkę :-D ktoś czyli TY :-D dzięki, chciałam żeby była słoneczna :)
A te zdjęcia są po prostu Boskie!:rofl::-D:rofl::yes:
Margaritta, lileczka - :-)
cloe - rzeczywiście dziwnie to u Was z tą wagą...:huh:
dawna cloe pisze:
Anna ajra Nie wiem jak to się dzieje,. Rodze mega duże dzieci ( 4200 g przy porodzie) a potem jedna i druga wagowo na jednym z niższych centuylów Może źle karmę czy jak?
Najważniejsze, że dziewczynki są zdrowe:-), a mając niejadka - u Ciebie aż dwóch niejadków - to nie ma co się dziwić. Co pediatra na to? Zastanawiam się, czy taka niechęć do jedzenia jest kwestią charakteru - temperamentu???:eek:
kropecka - jak tam budowa? Podaj linka dziennika budowy, bardzo chętnie bym po podziwiała.
:-)
patrysia - :-)
moniamonis - :-)
Margaritta
- tak, Michaś jest jeszcze na mleku modyfikowanym NAN.
Dobrze, że lekarka niczego poważnego nie stwierdziła - jedyne pozytywne słowa z jej ust.
kaskax25 - brzmi poważnie!
kaskax25 pisze:
A wiec po wizycie pani dr orzekla ze Mati ma astme. :baffled:Dostal antybiotyk, leki przecwalergiczne i inhalator. Chciala nas wyslac na 3 dni do Ameryki na badania
Dużo zdrówka Wam życzę!
MOMP - :-)

 
Ostatnia edycja:
witam
anna ajra będę trzymała kciuki za te czerwcowe staranka;-)
przyszlirodzice :-(trzymaj się .Mój starszy tez miał podejrzenie dziury w sercu po urodzeniu, ale zarosła.Ale trochę pobytów w szpitalu zaliczyłam.Nic przyjemnego także trzymam kciuki ,żeby wszystko sie dobrze skończyło.:tak:
kaskax--zdrówka dla małego:tak:a jak ty się czujesz???sierpień się zbliża...:-D
marggaritta :-):-):-)
patrysia wpadaj tu do nas , nie zaniedbuj:-):-)
A u nas ok, mały nie zaszczepiony, bo miał czerwone gardło , więc idę po świętach:-)A waży 11 400.My tez dużo czasu spędzamy na spacerach .I Oskar do domu nie chce wracać:tak:
pozdrawiam
 
Och... dziewczyny, piszę na raty. Inaczej ciężko pamiętać o wszystkim do wszystkich, pewnie i tak coś zapomniałam...:dry:

cloe - grillowanie... mmm... Rozpoczęłaś sezon!:-D:-D:-D
przyszlirodzice - o rety!:szok: Co za wiadomość... :huh::sad:
Bardzo Wam współczuję i mam nadzieję, że wszystko się ułoży!
Mysza - :wink:
patrysia
- gratuluję kolejnego ząbka i wszystkiego naj dla taty!;-)
ulenka507 - gratuluję samodzielnych kroczków i ząbka!
Zytka - witaj kochana po przerwie!:-D Jak malutka się czuję?:unsure: Domyślam się, że jesteście wykończone... ale daj znać, jak będziesz miała chwilkę!
kropecka - widzę, że Olek to skoczek-artysta!:happy: Jak on to zrobił?!
:huh:Och... trzeba mieć oczy dookoła głowy...
Rekinasia - zdjęcie kamienia (z zębów - bo chyba o tym mowa) nie boli aż tak.:wink:

Pozdrawiam gorąco Was wszystkie!
 
Dziewczyny wiecie moze jak wygladaja takie badania w szpitalu? bo wycztalamze badaja przezprzelykowo:/ czy beda jej dawac cos na uspokojenie? bo przeciez ona nie da sobie nic do gardla wlozyc
 
przyszli rodzice lepiej nie czytaj tego wszystkiego, tylko niepotrzebny stres :no:zobaczysz na miejscu,co za badania będzie miała.A jak leżałam z małym to do badań dzieci , które były niespokojne usypiali, na krótko.
 
przygoptowania do świat wciagneły nasze mamuski widze ;) no i ta piekna pogoda , aż zal w domu siedziec , moja Gabi co chwila wyciaga buciki z szafki i woła papa, wczoraj spedziła popołudnie na balkonie pokrzykujac do bawiacych sie dzieci :)
Przyszli rodzice najlepiej bedzie jak ograniczysz trochę czytanie , wiem że chcesz mieć jak najlepszą wiedzę i być oprzygotowana na to co przed Wami , ale być może niepotrzebnie sie stresujesz czarnymi scenariuszami, a sama juz zauważyłaś że Amelce udziela sie Twój nastrój, lepiej weź małą na spacerek , postaraj sie nie myśleć cały czas o jej chorobie, znalazłas dobrego specjaliste i zaufaj mu, myśl pozytywnie , będzie ok !!! pamietasz jaj kilka miesiecy temy ja panikowałam , przed Gabi była wizjka wyciągu, gipsu , operacji a okazało sie ze to wszystko nas omineło, i chociaż te miesiące w szelkach nie należały do najłatwiejzych to najwazniejsze ze dały efekt:) co do bdań to nie martw sie, czasy sie bardzo zmieniły, teraz bardzo dba sie o bazstresowe leczenie dzieci, , nawet dorosłym przed badaniem endoskopowym dają "głupiego jasia " głowa do góry ;-)
a ja własnie przed chwila znalazłam u Gabi siódmego zabka:-)
 
Helloł przedświąwtecznie:tak::-)
Wczoraj z M wysprzątaliśmy cały dom pomyte okna łażienki ..Pomijam fakt żena balkonowych mam poodbijane ju czyjeś paluszki ale to juz wliczam w straty;-)
Przyszlirodzice u Julki słyszlekli szmery w serduszku Miała badane echo serca jak i rentgen klatki piersiowej o badaniach przezprzełykowych nie słyszałam rzeczywiście stresujesz się strasznie Może załóż wątek na głównym na BB? Na pewno jest wiele mam które przeszły to co ty może nawet są w trakcie badań lub leczenia zawsze to inf ze Śweżego" źródła Ja wim jedno W wielu przypadkach wrodzone dziórkiw serduszkach zrastają się samoistnie :tak: więc trzymam kciuki by i u was było podobnie:tak:
Anna ajra moje dzieci majatuylke na głowie że nie chcą marnować czasu na jedzenie:-D Pediatrzy nic z tym nie robia co najwyżej doradzaja kropelki na poprawę apetytu i co jakis czas Julka takowe dostaje Morfologia wychodzi ok więc nie panokują może i dobrze ja zaczynam wtedy gdy spotykamy równolatków które przy urodzeniu waży dwa razy mniej a teraz są dwa razy większe:oo2:
Pora uciekac liczę że jeszcze tu zajrzę do zobaczenia:tak:
 
dawna cloe skąd ja to znam... :-( tylko że mnie to naprawde przeraża. Oli potrafi zjeść tylko skibkę chleba dziennie i koniec. Tak czekałam na cieplejsze dni na ogrodzie podczas zabawy w zeszłym roku zawsze coś mi się udało wcisnąć do buźki i nawet obiadek na schodach był zaliczony a zimą? nic zupełnie nic. Skóra i kości. Chlopak nosi rozmiar ubrań 116 czyli spory jak na 3 latka a waży zaledwie 12kg jeżeli nadal tyle ma :-( każdą kosteczkę nawet te najmniejszą można gołym okiem wypatrzeć :-( Morfologia u niego też dobra baaa powiedziałą bym ze idealna. Preparaty z apteki? czego ja mu już nie kupiłam, apetizer, pikovit, coś tam na s....multum tego było, okoliczna apteka kokosy na nas zbiła...i nic :-(
 
reklama
Niech Króliczek przyniesie Ci w prezencie, to czego najbardziej pragniesz. To "coś" nie musi być ani widoczne, ani dotykalne, może nawet nie pachnieć ale niech będzie czymś bez czego nie można żyć.

(`*•.¸(`*•.¸♥¸.•*´)¸.•*´)
•*”˜ W E S O Ł E G O ˜”*•
•*”˜ A L L E L U J A ˜”*•
(`*•.¸(`*•.¸♥¸.•*´)¸.•*´)
_____s§§____________§§
____s§$$§__________§$$§
___§§$$$$§_________§$$$§
__§$$$_$$$§_______§$$$$§
_§$$$$_$$$$§_____§$$$$§
_§$$$§_§$$$$§___§$$$$§
__§§§___§$$$§§_§§$$$§
___$$____§$$$$_$$$$§___§§_§§
________§$_________$s_§§§♥§§§
_______§____@___@___§_§d§§§
_______§______()______§__$§§
_______§____\\\__///___§___§
________§____§§§____§____§
_______§§§§§_____§§§§§_§
_§§§__§_____§§§§§_____§__§§§
§$§$§_____§_______§__§__§$§$§
§$$$$§_____§_____§__§__§$$$$§
_§$$$$§____§_____§_§__§$$$$§
__§$$$$§§_§_______§§_§$$$$§
___§$$$$§___________§$$$$§
____§$$$$§_§§$$$§§_§$$$$§

najmilsze mamuśki , wszystkim życze naj naj w ten świąteczny czas :)
 
Do góry