reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

Zytka hihi poczulam sie lepiej;-)

partysia ciesze sie,ze nie jestem sama.Ale mówisz ze to wiek taki znaczy sie ze pozniej jest bunt dwulatka a jeszcze pozniej bunt siedmiolatka, który tez mam na tapecie no to niezle sie zapowiada.:sorry2::-D:-D

lileczka ale Oskarek to chlopczyk- jemu wolno a dziewczynce nie przystoi:-p:-D


Czasem mam wrazenie,ze nie widać moich postow w ogole no ale to tylko czasem



pozdrawiam serdecznie wszystkie :-)


Od listopada mialysmy spokoj" zastoj" z zabkami a wczoraj przebila sie gorna prawa dwojka, lewa opuchniete dziaslo poki co. I najlepiej niech nikt do mojej córki nie podchodzi - bo drze sie odrazu na pol wsi:confused:


Natura.jpg




 
reklama
Margaritta- mojemu trójki idą , od dzisiaj tak konkretnie i biedaczek się męczy, a dziąsełka ... lepiej nie mówić takie nabrzmiałe:-(
Syneczki- cudne zdjęcie:-D

Fajny tek konkurs pampersa, głosy oczywiście dzisiaj oddałam na lutowe dzieciaki ;-) i trzymam kciuki za finał.
 
Cześć dziewczyny:)
Pamiętacie mnie jeszcze:-p. Nie było mnie trochę, bo jak m wybył z domu to i ja. Co tak będziemy z Majką same siedziały.
Jutro napiszę więcej, a dzisiaj tylko na chwilkę.

Syneczki przekaż od cioci Moni i Majeczki wszystkiego najlepszego dla Oliwierka:-):-):-). No i ucałuj go mocno od nas.

Może już nie dzisiaj, bo trochę późno:-p ale przy najbliższej okazji spytamy Oliego czy to zrobiłaś.;-):-D

Dobrj nocki życzę.
 
Syneczki 100 lat dla Oliego tez gapa ze mnie:no::no:Przepros od cioci i daj buziaka:-)
Przyszlirodzice Amelka spadla:baffled:Kurcze ciezko sie utrzymac w tej 10tce, w niemowlakach jest taka sliczna dziewczyneczka tez na nia glosuje ale tez nie daja rady.
Ania mam nadzieje ze dzis odbijecie.
 
witam
melduje sie z ranka
my dzis spalismy do 8:30 :szok: normalnie jakis cud moze po tym przemeblowaniu malemu bedzie sie lepiej spalo :tak:
moniamonis - pewnie :-p
syneczki 100 lat dla Oliwierka :-D:-D:-D wszystkiego co dobre od ciotki patrysi i Sewka

milego dnia dziewczyny :-)
 
Patrysia- do 8,30 :szok:
Nie opameitam kiedy tak dlugo mala spala;/ ona wstaej jak ja wychodze do pracy czyli przed 7 i w weekendy tez:/

Margaritta- jak tam zebolki? u nas tez dzxiasl popuchniete od 2 miesiecy i nadal nic nie widac choc u goru spod dziasl ajuz przebija jedynka
 
Ostatnia edycja:
reklama
witam z rana

My dzisiaj mamy szczepionko, ciekawa jestem jak waga Cypiska.
przyszlirodzice glosik na Amelcie oddany:-) napewno nadgonicie;-)
 
Do góry