reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

MONIAMONIS - moja Dominisia miala wirusa w okolicach listopada wymioty biegunka i goraczka lekarka przepisała jej lek nifuroksazyt a do picia kazała podawac borówkę czernicy jej owoc jest do kupienia w dobrej aptece lub w sklepie zielarskim gotujesz ten owoc i dalej dziecku do picia wiesz co u nas rewelacyjnie po dniu biegunka mineła! polecam a to naturalny sposob! My naszczescie zdrowe wczoraj na szczepieniu byłam małą waży 12,800
mierzy 87 cm
Pozdrawiam
 
reklama


MIkołaju!!!!
Dzisiaj kończysz pierwszy roczek,
To w dorosłość pierwszy kroczek,
Żebyś zdrowo się chował,
Rodziców zawsze słuchał,
Radośnie się bawił,
Nowych żeczy szybko uczył,
Świat wokół Ciebie poznawał,
I często się uśmiechał,
By Twe dzieciństwo było piękne i radosne,
Jak rozkwitające kwiaty na wiosnę,
Tego właśnie CI życzymy,,
I składamy w Twe Pierwsze Urodziny.

Aga, Miłek, KAmilek i Tomek
,

A u nas bez zmian a nawet gorzej. KAmil teraz też kaszle a mnie boli wszystko jakcholera łącznie z włosami na głowie. Na szczęście Miłek już lepiej przesypia noc.I słoneczko świeci - może wiosna idzie???:-)

Dzięki dziewczyny za słowawsparcia w choróbsku.
sPADAM Może się zdrzemne chwilę.
 
baniorka82, przyszlirodzice - dzięki za rady, ale dzisiaj jest już dużo lepiej. Herbatki z jagód Majka nie za bardzo chce pić może dlatego, że nie jest słodka a nie chcę jej dosładzać, bo przy problemach z brzuszkiem cukru należy unikać, bo fermentuje się w żołądku. Czasem mieszam jej jagodową z dziką różą i wtedy pije:-) Na nifuroksazyt mam receptę, ale lekarz kazała wykupić jak choróbsko będzie się ciągnąć. Na szczęście Majaka pije soki więc daje jej z marchewką i to myślę, że pomogło. A do tego gdy daję jej mleko to dosypuje kleiku ryżowego. Więc w sumie dzisiaj miałyśmy już tylko kilka razy kupkę a nie tak jak wczoraj kilkadziesiąt.
 
Moniamonis najważniejsze że sie poprawia, niech Majeczka dużo pije ,koniecznie, machwianeczka, kleik i będzie dobrze, chociaż ja to bym ten Nifuroksazyd chyba od razu podała, tak sie właśnie zstanawiam i czy i do nas sie coś nie przypałętało bo od wczoraj Gabi ma stan podgoraczkowy, żadnych objawów choroby, ale dziś zrobiła nieco luźniejsza kupkę niz zwyklę, i podczas karnmienia zaczyna si epreżyc i denerwowac, zze trzy podejscia musiałam zrobic zanim się uspokoiła i zasnęła w po południu mnie tez cos kręci w brzuszku, zastanawiam sie czy moze coś zjadłam co by i na nia i na mnie tak podziałało ale jakos nie przychodzi mi nic do głowy, oby to była jakaś chwilowa niestrawność
Banniorka spora Twoja pociecha, ja nie byłam z Gabi na ważeniu, w przychodniach tyle chorych dzieci wiec wolałam nie leźć bez potrzeby, na szczepienie mamy dopiero po 20 marca sie zgłosić , ale jak ją ważę na wadze łazienkowej w domu to od miesiąca nic nie przytyła :( wazy ok 11,500 w sumie akurat miesiąc temu zaczęła być bardziej aktywna po zdjęciu szelek i może stad ten zastój, ale apetyt ma, i to właśnie od pewnego czasu bardzo ładnie je, wcześniej bywało różnie, teraz bardzo wiele potraw juz jej smakuje i chetnie zjada
a propos aktywności to chciałam się wam pochwalić jak ładnie dziś zaczęła Gabi chodzić, oczywiście jeszcze nie samodzielnie ale ja i tak jestem bardzo dumna i az sie poryczałam jak zobaczyłam jak zasuwa moje maleństwo, ni umiem wstawić bezpośrednio filmiku więc podaję link, zapraszam do obejrzenia :) Bobasy - Ulenka507 - Zdjęcia Dzieci, Filmy Dzieci - Załóż galerie swojemu bobasowi - bobasy, dzieci, dzieciaki, galerie, bobaski, zdjęcia dzieci, filmy dzieci, pociechy, noworodki, rodzina, rodzinne, hosting zdjęć i filmów http://www.bobasy.pl/ulenka507,18412,film.html
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ulka mozesz byc dumna z coreczki:-)Obejrzalam film radzi sobie swietnie, zrazu nie spodziejesz sie jak odrzuci samochodzik i popedzi sama:-DPo tym co przeszliscie to i tak jestem pelna podziwu dla Gabrysi:-D
 
Ja też film obejrzałam z Majczką na kolanach, nawet nie jeden :-) Łzy miałam w oczach jak zobaczyłam Gabi w tych szelkach. Dzielne jesteście dziewczyny. Aż wstyd się przyznać, że ja marudziłam jak Majka musiała być pieluszkowana:zawstydzona/y:. Zdolna dziewczynka z Gabrysi, że tak szybko wszystko nadrabia:tak:.

P.S. Fajna ta stronka ulenka, chyba też zrobię tam Majce galerię. Wtedy babcie nie będą mnie męczyły, żebym jakieś nowe zdjęcia dodała na nk:-D
 
:-DNajlepsze życzenia i od nas
dla kochanego Mikołajka!
Dużo zdrowia, uśmiechu na pięknej buźce,
humoru w zabawie i wszystkiego najlepszego!
Niech żyje, żyje nam!:-D
 
reklama
Do góry