reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

Witam wieczornie:-)
Najmłodsze spi, starsze szaleje wieczór jak co dzień ale ja sie wyłanczam muszę mieć choś chwilę dla siebie
Co do kolczyków Pierwszy raz przebiłam Jjlce gdy miała ok półtora roku Obyło sie bez dantejskich scen Jedno uszko poszło jak spała w wuzeczku rugie gdy była jeszzcze zbyt zakręcona by zajarzyć o co poszło Niestety ja jako nadgorliwa mama sciągnełam mojemu dziecięciu kolczyczki CZEGO ROBIĆ NIE WOLNO:no:bo sie uszko zaczerwienło i : niech uszy odpoczną" następnego dnia juz nie założyłam Poraz drugi Julka miała przbijane uszy w wieku trzech lat i ryku było co niemiara .Więc im młodsze dziecko tym lepiej wdług mnie i ju z uciekam dozobaczenia

Mikołajku drogi sto lat od ciotki Cloe:-);-):tak:

 
reklama
no ale fajnie wyszło z tymi życzeniami la Mikołajka :) widać imprezowy chłopak będzie jak już swoje pierwsze urodziny przez dwa dni obchodzi :-D:-D:-D,
Cloe i własnie mnie przekonałaś, za miesiąc przebijemy Gabi uszka, to znaczy zaprowadzę ja do kosmetyczki bo ja sama to bym się ze strachu ..... aż wstyd się przyznać ale mi przebili uszy dopiero jak miałam .......33 lata!!!!!!!!!! kolezanka kosmetyczka w prezencie mi przebiła, najpierw odurzyła nieco alkoholem bo się nie chciałam zgodzic a później juz mi było wszystko jedno, notabene to było po mojej zdanej maturze (wieczorowej) ;)
 
:-)Mikołajku! tym razem:-Dw dniu Twoich urodzinek życzymy Ci dużo zdrówka,uśmiechu i słoneczka na niebie i zawsze w serduszku!

Marcelinek i Zytka :))


 
i jeszcze jeden , i jeszcze raz, sto lat sto lat niech żyje nam , sto lat, sto lat , sto lat niech żyje nam mikołaj !!!!!!!!!!!!!:-):-):-):-):-):-)
dzien dobry wszystkim mamusiom!!!! Dzidziusiom!!!!! A i niech im będzie tatusiom również dzień dobry!!!!
 
A napisze coś, bo mam chwilkę (mała śpi), najwyżej w kuchni będzie bałagan:-)

U nas nadal choróbsko panuje. Majka ma taką biegunkę, że właściwie mogłabym z nią siedzieć cały dzień na przewijaku. Smecta tym razem nie za bardzo pomaga, poza tym Majce zostają po niej grudki na języku, przez co strasznie nam kaszle (raz, aż z tego powodu zwymiotowała). ORS HIPP nie chce w ogóle tknąć. Więc dzisiaj nie będę nić jej dawać zobaczymy co będzie. Najgorsze jest to, że nic nie je. Wczoraj przez cały dzień nic nie tknęła. Na szczęście pije, więc podaję jej soki i herbatkę z orsalitem. Ogólnie raczej dobrze się czuje nie marudzi strasznie i jest uśmiechnięta. Gorzej ze mną i Grześkiem my również nie czujemy się najlepiej.

Co do kolczyków to na razie nie mam zamiaru przekuwać Majce uszu. On często łapie się za uszy i bała bym się, że zrobi sobie krzywdę. Poza tym uważam, ze jeszcze ma czas, a właściwie duuużo czasu. Sama przekułam sobie jakieś 4-5 lat temu (miałam jakiś 23 czy 24 lata). Było podobnie jak u ciebie uleńka przekuła mi koleżanka kosmetyczka po uprzednim "znieczuleniu" :-D.

Buziole dla wszystkich.
 
Mikołajku


W tym dzisiejszym dniu radości,
życzę 100 lat pomyślności.
Niech Ci życie w szczęściu płynie,
niech Cię radość nie ominie!
Dziś chcę złożyć Ci życzenia,
Szczęścia, zdrowia, powodzenia.
Niech Ci słońce jasno świeci,
I w radości dzień przeleci.
Niech odejdą smutki troski,
By nastąpił dzień radości.
Te życzenia choć z daleka,
Płyną niby wielka rzeka.
I choć skromnie ułożone,
są dla Ciebie przeznaczone
... od e-ciotki i jej dziewczynek :tak:



IMG_6771.JPG






kaskax25 nic sie nie stało- gdyby nie Ty pewnie zadna z nas by sie nie połapała;-)a tak Mikołaj jako jedyny ma dwudniową imprezkę:-D A u Ciebie jak? wszytsko się ułozy- mowie ci :tak:

o przepraszam- doczytałam- kropecka czuwa- szacuneczek


Zytka dziękować dziękować:tak: za gratki . Jasne, ze po mamusi:cool2::-D A co do przebicia uszek to Niki miała 5 m-cy jak jej przebilismy:tak: Mam kolezanke kosmetyczke i tak sie składa,ze ma bardzo dobra rękę do przekłuwania-zarówno Niki jak i Martysi nic sie nie działo.Zero ropki czy w ogole czegokolwiek.Martysia miała 7 m-cy.Ta moja kolezanka twierdzi z doświadczenia,ze najlepiej przekłuc uszy tak do 7-8 m-cy:tak: bo maluszek niewiele pamieta a i jeszcze usiadze czasem na dluzej.Pozniej to juz jest coraz gorzej.A płaczu było troszke,ale to chyba bardziej z wystraszenia sie (bo to takim pistoletem) niz z bólu- i trwało sekundke wszytsko- i płacz i przebijanie.Najwazniejsze to zrobic równo te pierwsze kropeczki na uchu zeby pozniej rowno sie wbic,no ale ona w koncu jest profesjonalistką. I zakłada na ten pistolet takie swoje "kosmetyczne" kolczyki najpierw- one sa pokryte takim "czyms" zeby uszko sie wygoiło- dlatego nie wolno ich wyjmowac dzieciaszkowi jakies 3-4 tyg tak jak napisała dawna cloe:tak: a pozniej mozna zamienic na jakie sie tam chce.Martysia i Niki - obie moje dziewczynki dostały kolczyki juz na chrzciny.Tak chcialam:sorry2: I wszystko jest super.
A co do tego czy sobie je ciagnie czy cos- nie wiedziała nawet do niedawna ze je ma .Ot byly tam jak dla niej od zawsze:-D Ostatnio jak pije mlesio to lubi sobie je tak "podotykac" ale nei ciagnie ich nie wyrywa czy cos takiego.Ja jestem za!;-)


Kluska79 musze Ci powiedzieć ,ze syna masz dzielnego jak nie wiem co- po mamusi;-) Oboje dacie rade- najwazniejsze to sie nie zalamać- prawda- i nie dac poznac o sobie jak Ci ciezko-wiem nie jest to łatwe,ale... trzeba i wykonalne.Scuskam Cie mocniachno i nie przestajemy myślec o Was ;-)


ulenka najlepiej jednak bedzie jak wezmiesz małą do kosmetyczki:tak: naisalam wyzej o moich dziewczynkach- bedzie dobrze- i jak pieknie;-):-D


patrysia no wiedzisz- bedą drzwiami i oknami przychodzily- terminów Ci braknie:-pTylko męza nie zaniedbaj przez to hihihi.A te które juz wyjda od Ciebie z pieknymi azurkami będa chodząca zywa reklamą- taka jest najlepsza.Powodzenia :tak:



Sie znów rozpisałam:dry: dziekuje dziewczynki za gartulacje z tej mojej starszej:tak: sie musialam pochwalic:zawstydzona/y::sorry2:


Buziale dla kazdej z osobna, duuuuzo zdrowka dla chorowitkow i oby do wiosny.


%C5%BConkile.lpg.jpg






 
Witam sie i ja znow jakas zalatana i zabiegana a od piatku znow zaczynaja sie zjazdy ehhhh.
Co do kolczykow to ja tez bym radzo chcial przebic malej uszka ale maz sie na to nie godzi:( bo stwierdzil ze jest za mala;/ a ja i tak z nia na lata albo wiosne pojde do kosmetyczki bo wtedy nie ebdzie czapeczki i nie bedzie jej draznila:)
 
reklama
Witam
Wczoraj byłam z Kuba u lekarza jest juz zdrowy na szczęście dostałam też skierowania do alergologa i endokrynologa juz sie zarejestrowałam takze tylko teraz musze czekać do pierwszego mam wizyte w marcu do drugiego niestety dopiero na maja. A dzis próbowałam zarejestrować moje dziecko do stomatologa niestety nie udało sie juz ma komplet tydzień temu było to samoach ci lekarze:crazy:
 
Do góry