reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

Cześć dziewczyny!:-D
Dziś sobota i spodziewamy się gości. Przyjdzie brat z rodzinką i dobrzy, "starzy" znajomi z Kanady - przyjechali na święta i jak to bywa, muszą wszystkich odwiedzić.:happy:

Aha... wyniki badań krwi wyszły wszystkie dobrze, tz. w normie.:-D

patrysia - gratuluję kolejnego ząbka!:-D Teraz to wychodzą jak "grzyby po deszczu".
kaskax25 - Kuba już fajny duży chłopak i wiele rozumie. Rodzeństwo doceni pewnie gdy będzie większe, także jeszcze będzie Wam wdzięczny - nie martw się tym!:wink:
Wizytę masz 05.01 czy już jesteś po?:confused:
Syneczzki2,
Mysza, Margaritta - :happy:
Kluska79 - ale Wam to fajnie z tymi nartami:yes:... A to że dzieci bardzo szybko się uczą, to się zgadza! Świetna zabawa!:-D A gdzie jeździcie jeździć???:confused::confused::confused:
Co do fotelika, to jesteśmy zadowoleni. Jedynie teraz gdy trzeba się ciepło ubierać, ciężko jest zapiąć małego bezpośrednio w jego pasy - ale to chyba zawsze tak bywa...?:huh:
Gosia 78 - niefajnie z tym antybiotykiem by wyszło:no2:... Dużo zdrówka Wam życzę i mam nadzieję, że już lepiej!?:yes:

Muszę kończyć, Michaś wstał...;-)
#9163
*917
 
reklama


Witam sie po raz pierwszy w Nowym Roku:szok: Zlecialo tak jakoś.U nas wydaje się być wszystko w normie.Dziewczynki zdrowe, no moze poza niekończącą się ferba Martysi:-( Mówie Wam jedna za drugą- tak mi jej zal- bo tylko ten wie jak to boli kto to miewa- czyli ja :-( Zaden specyfik nie działa.Kupiłam jej teraz te plastry i przynajmniej nie dotyka i nie roznosi po całych ustach.Poszła dziś do polskiej szkoły po przerwie światecznej i gdybym wczoraj wieczorem nie zajrzała do jej dzienniczka posłalabym ją dopiero w przyszłą sobote:dry: tak mi się coś ubzdurało.
Poczytałam Wam moje drogie i zaraz mi lepiej:-D
kaskax25 i jak sie masz kobieto? Byłaś juz na tym USG? kropeczka salon bedzie suuuperancki- ja szczera dziewczynka jestem i jakby mi nie pasił to smiało bym wyraziła swoje zdanie:tak: A co do jasnego wypoczynku, to moja kuzynka, ktora ma kasy ze uhhhh... ma w salonie wypoczynek biały- w prawdzie jej dziewczynki sa juz duze,ale kiedys były szkrabami i nic sie nie wydarzyło złego z tym kolorem- a teraz ma synka , który ma dopiero 2 tygodnie i jest tak zakochana w nim,ze chyba nawet sie nie zastanawia nad tym czy on to pobrudzi czy nie.Pewnie bedzie mu wszystko wolno:confused::-DSyneczki2 jakie opatulone szkraby- fajowo.Moja Niki jak siedzi w wozku taka opatulona to sie ruszyc nie moze :tak: No ale nie ma wyjscia w sumie- oby do wiosny:tak:anna_ajra no to udanego wieczorku ;-)
Pozdrawiam Was laseczki wszystkie:tak: Zeby nie pominąć którejś.Buziale
 
witam
my niedawno przyjechlismy z gorek bo bylismy z mlodym na sankach :tak: i mama sobie pojezdzila :-p
anna_ajra - to fajnie ze u Was wyniki ok :tak:
cloe - jasne ze wiedzialam kto wstawil komentarz do zdjecia :tak:;-) dziekuje a moja mam zawsze taka byla zreszta juz kiedys Wam gadalam jaka to ona przebojowa :-D
lileczka - wiem wiem :-D
kaska no tak jak sie nie wypi to jest katastrofa :dry:
syneczki no ja juz komentarzyk na nk wstawilam do Twoich zdjec :-D
moniamonis - wrzucam :-)


wstawiam zdjecia z sylwka z nk bo nagralam sobie na plytke ale niedostepne ssa a chcialm inne :dry: ale juz trudno...
 
witam dziewczyny w Nowym Roku !:-)
kaska jak tam sie czujesz kochana;-) mam nadzieje, ze wszystko ok:tak:
kluska fajnie masz z tym i nartami, szkoda tylko ze załapałas przeziebienie:baffled: na studiach przez 5 lat z rzedu jezdzilismy na sylwestra na Słowacje i własciwie tylko wtedy szusowałam na nartach, ale nie nazwałabym tego jazda, bo zawsze korzystałam z usług instruktora..niestety:baffled::crazy:
mój mąz jest w ogole anty-nartowy, za duzo mielismy w rodzinie wypadków na nartach i stad u niego to nastawienie, tak sobie mysle ze jeszcze troche i z Igunia bedziemy jezdzic, bez tatusia, a co!:sorry2::tak:
patrysia widze impreza była udana! super:-D u nas moja mama pokrzyzowała na plany, bo nagle wymysliła we wtorek wyjazd za granice, tesciowie pojechali w góry, wiec nie było z kim zostawić malutkiej:baffled: na szczescie skrzynelismy kilkoro znajomych w takiej samej sytuacji czyli z dziecmi wiec było ok:tak::-) tylko narobilismy sie z mezem strasznie, a własciwie to spozywke praktycznie cała on przygotował bo ja siedziałam w pracy:crazy::szok:
cloe przynajmniej nadrobiłas zaległosci z siostrą:tak:pewnie nagadałyscie sie za wszystkie czasy;-) fajnie ze dziewczynki zdrowe, u mnie na szczescie odpukac chorobska żadnego nie widać:happy:
monia łazienka boska!:tak: podobna do mojej hihi tzn.tez króluja brazy i beze ale w pionie, no i jest jednostanowiskowa:-):rofl2: chciałabym zobaczyc pozostałe łazienki w twoim domku:sorry2::rofl2:
kropecka fajny salon, chociaz myslałam ze optujesz troche za innym stylem;-)a co do jasnego wypoczynku to sie nie martw :tak: ja mam ecru i pomimo raczująco-chodzacego brzdąca wciąz dobrze wygląda:-p az sama jestem w szoku:tak: jedyne na co warto zwrocic uwage to materiał z którego bedzie wykonany, im lepszy tym mniej plam bedzie zatrzymywał:blink: ale na pewno znając ciebie, rozwazysz wszystkie opcje zanim na cos zdecydujesz:-p:sorry2:
najka pamietam smak pierwsze reddsa po przerwie, ale to było juz latem, chociaz karmiłam jeszcze piersią nie mogłam sie oprzec:happy:
anna ciesze sie ze wyniki badan w normie, to oznacza ze Michas nie bedzie juz skazany na te przykre doswiadczenia:rofl2::tak:
buziaki dla wszystkich dzieciaczków i mamus:happy:
 
moj m wlasnie usypia malego :-D a ja korzystam ;-)

ladna.ex.panna - lepsze to niz nic ;-) przynajmniej dzieciaczkow Wam sie nazbieralo w domku co :confused:
 
kropecka no majac w pamieci wstepny projekt łazienki jakos wydawało mi sie ze styl rustykalny jest ci blizszy, czyli wiecej drewna i wrażenie wiekszej przytulności:-):tak:
patrysia no tak:rofl2: a i gratuluje zębolków:tak: doczekałas sie wreszcie;-):-D

dziewczyny a co z waszymi postanowieniami noworocznymi?:confused::dry: macie jakies:sorry2:? oczywiscie oprócz oczywiscie zdrowia, spokoju, pokoju, dostatku:tak:;-)
bo ja mam i to kilka:happy::-pi nawet juz zaczełam realizowac:szok:
o planach kropecki juz czytałam a jak u reszty:confused:;-)
 
moje postanowienia musze sie w koncu wziac za siebie bo juz mam dosc mojej wagi do tego rzucam palenie i to mi nie pomaga wcal;e w tym pierwszym ehhhh.
No i kolejne postanowienie musimy zaczac oszczedzac bo m chce kupic jakies autko ahhh tylko skad tu wziac fundusze :((
 
Witam dziewczyny,
Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku
Wieki mnie tu nie było, ale odkąd wróciłam do pracy jestem wykończona
Moja Amelka nadal nie przesypia całych nocy, ja wstaje o 6.00 i jestem nieprzytomna. W pracy tez mam stresy, więc ostatnio schudłam tak , że waże 47 kilo(dodam że moja normalna waga zawsze była ok 55)
Teraz jeszcze po Sylwestrze mała i cała rodzinka zachorowaliśmy na grypę żołądkową.
Mam pytanie czy podaje sie mleko pdczas grypy?? Kumpelki mi mówia że nie, ale jak poszłam do lekarza, to kazał mi tylko mleko podawać i jestem skołowana.
Ona juz nie wymiotuje, ma do tego mocny katar, więc póki co to zapchany nosek dokucza jej najbardziej. Dziś całą noc dawałam jej tylko herbatkę koperkowa, a przed choroba potrafiła nawet 3 butle mleka wypić.
Poradźcie coś proszę i pozdrawiam wszystkich
I dałączam jeszcze moją małą pociechę
 

Załączniki

  • zdjecia 094.jpg
    zdjecia 094.jpg
    24,3 KB · Wyświetleń: 23
reklama
witam:-)
magdzia-skoro lekarz powiedział , żeby podawać mleko, to ja raczej jego bym posłuchała a nie koleżanek:tak:Śliczna ta Twoja Amelka:-)
A co do postanowień to przede wszystkim dieta...:tak:Trzeba się wziąść za siebie:-):-D:-)
A u nas sypie i sypie, czekam aż mały się obudzi i idziemy sie wymrozić.Śniegu już napadało, aż miło patrzeć.
pozdrawiam mam:-)usie i dzieciaczki.
 
Do góry