reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

:-):-):-)

kropecka-ja to Cie podziwiam, jak ty znajdujesz czas na to wszystko???:tak::-DI super ,ze braciszki sie razem bawią.
dawnacloe-:-)to odpoczywaj ile się da>
patrysia faktycznie mama nie wygląda jak Twoja mama.:-)
anna ajra, agawa, syneczki, moniamonis, kluska,myszaaa.ika.s,:-):-D;-)
i dla wszystkich , ktore pominęłam:-):-D:-):-D:-)

kaskax i dla fasolki:-):-D:-)
 
reklama
Lileczka dzieki:-)Fasolka ma sie dobrze gorzej ze mna:wściekła/y:
dawna cloe alkohol:-Dkiedy to bylo. W zeszlym roku nie moglam bo bylam w ciazy, potem karmilam i tez nie moglam, no a teraz jestem znow w ciazy i znow nie moge:wściekła/y:Ale ty pij, pij na zdrowko :baffled:
Patrysia masz sie faktycznie z tymi zebami, jak i nie bylo bylo na co zwalac, teraz sa no to juz w ogole napewno na zeby:wściekła/y:U nas to samo maly potrafi byc niekiedy tak marudny cale dnie ze szok, a nastepnego dnia aniolek:-DZauwazylam ze szczegolnie jest marudny jak sie nie wyspi:confused:
kropecka gratuluje postepow Olusiowi, u nas Mateusz wczoraj znow pare kroczkow sam zrobil, ale tak na serio to chodzic nie chce. Salon rewelacja, ale z moimi balaganiarzami tez balabym sie na bialo go zrobic.:tak:
Kluska 79 to sie rozszalalas na tych nartach, synek nauczyl?!:-DTo teraz sie kuruj i znow na stok, poki snieg lezy;-)
Moniamonis strasznie mi przykro ze jednak dopadla was ta ospa, a jak sie czujecie, jak Majeczka?:no:
Syneczki2 trzymam kciuki za starania, i podziwiam cie ze tak szybko sie zdecydowalas:szok::-):confused:
anna_ajra dzis jestem jakby co!:-):-):-)
Margaritta dzieki za slowa pocieszenia. Jakos dam rade w koncu rodzicow mam przy sobie, sasiadow mam boskich. A kasa sie przyda wzielismy ten kredyt na remont gdybym wiedziala to bym nie wziela, a splacac trzeba:no::baffled:
Gosia78 jak sie czuje Jas, mam nadzieje ze juz ok? A jak tam postepy w chodzeniu, bo u nas tak na dobrej drodze ale jeszcze troche brak tej odwagi:-)
Zytka brzusio poglaskane, a juz zaczyna byc co glaskac:wściekła/y:
No dobra rozpisalam sie. U nas zdrowko juz w pelni. Mateusz sie w koncu przekabacil i spi do osmej w koncu moge powiedziec ze sie troche wysypiam, ale dalej w nocy wcina, nie wiem jak go odzwyczaic:szok::baffled:
Pozdrawiamy wszystkich
 
My po spacerku a dzis wyjątkowo mroźno jest wiec tylko na 20 minut wyskoczyliśmy wiecej sie nawet nie chciało siedzieć na dworze. Dzieci opatulone ledwo sie ruszały ;-) wrzuce jeszcze dziś zdjęcia śmiesznie wyglądali :-p
kropecka śliczności mój klimat mój styl :tak: my wizualizacji nie mamy wszystko bierzemy z głowy i ze zdjęć na www.deccoria.pl ale Twój salon normalnie bije wszystkie. My narazie mamy łaziękę, wc, i kuchnię z tym ze wszystko zakurzone teraz też biezemy sie za salon.

patrysia chyba jakies nowe zdjęcia na nk pominełam ide zaraz nadrobić ;-)

odezwę się wieczorkiem bo muszę troszkę posprzątać a Amadeuszek śpi w łóżeczku w kompinezonie zasnął na spacerze i nie pozostało mi nic innego jak zabrać go takiego i włożyć do łózeczka nie wiadomo ile pośpi w tak niewygodnym stroju wiec ideeeeeeeeeeeeee
 
Cześć dziewczyny!:-D
Dzień mija dzisiaj pod hasłem "gruntowne sprzątanie kuchni". Zadzwoniłam wcześniej do niani ażeby przyszła i zajęła się Michasiem, a ja zakopałam się w kuchni, więc tylko na chwilkę.
Odpiszę, jak skończę i będę miała może wieczorem czas!
Pozdrawiam!
 
anna_ajra, ja "gruntowne sprzątanie kuchni" miałam przedwczoraj. Cały dzień mi to zajęło a i tak jeszcze nie skończyłam
 
Hej.
Obiad się gotuje jedno dziecię z dzieadkiemdrugie ztatusiem ach żyć nie umierać:-D:-):tak:
Kaska ja i tak cię podziwiam :tak:co tu mówić cykor ze mnie i pewnie bym bardziej panikowała niż to byłoby warte :happy:
Syneczki na deccorie zaglądam dość często Wystawiasz tam też swoje zdjęcia czy tylko osoby mi się pomyliły?:confused:
Właśnie M zniósł Oliwkę i mała cwaniara ściągnęła taśmę zbezpieczającą półkę:confused::baffled: pracowała nad nią już jakiś czas i wkońcu jej sie udało, skubana:dry::happy:
 
Dawna cloe mam na deccori dwie galerie z czego jedna jest z oswietleniem salonu jakie będziemy mieć jeżeli tylko uzbieramy na nie bo kwota jest powalająca :szok::szok::szok: a druga to elementy dekoracyjne w obecnym domu. W realistycznej wersji jeszcze nie mam nic.

to wrzucam zdjątka z pierwszego tegorocznego spacerku :tak: śpiewającego Amadeuszka i Oliwierka modela :-)
 

Załączniki

  • styczeń2009 037.jpg
    styczeń2009 037.jpg
    266,6 KB · Wyświetleń: 19
  • styczeń2009 039.jpg
    styczeń2009 039.jpg
    246,5 KB · Wyświetleń: 18
  • styczeń2009 041.jpg
    styczeń2009 041.jpg
    296,5 KB · Wyświetleń: 16
Hej dziewczynki,

Majeczka czuje się chyba w miarę ok, tylko trochę marudzi. Krostek narzazie ma nie za wiele, ale mam wrażenie, że to cisza przed burzą. Za to m już cały obsypany,
więc muszę niańczyć teraz dwójkę dzieci ;-). Natomiast ze mną t był fałszywy alarm.

kropecka salon super!!! naprawdę mi się podoba, szczególnie ten pomysł z pomalowaniem ściany, wrzucaj od czasu do czasu takie wizualizacje chętnie pooglądamy, tzn. ja chętnie pooglądam.
kaskax25 trzymaj się, zazdroszczę ci strasznie:-), ja @ nadal nie mam i testu też nie zrobiłam a teraz przez tą ospę nie mam nawet jak iść do gina.
syneczki podziwiam cię bo mi w taki mróz to w ogóle nie chce się wychodzić z domu
syneczki, cloe ja też jestem na deccori wsadziłam tam jakiś czas temu moje łazienki jeszcze nie zamieszkałe i strasznie brudne, może jak będę miała chwilę to zrobię i wsadzę zdjęcia "zamieszkałych łazienek" http://deccoria.pl/galeria,id,10589
patrysia ja też chcę zobaczyć zdjęcie twojej mamy!!!:tak::tak::tak:

Zdrówka dla wszstkich
 
Witam serdecznie!
Cloe faktycznie piszę rzadko, ale czytam dość często, dzięki za pamięć!:-) Widzę, że Twoja Oliwka zdolna, już radzi sobie z zabezpieczeniami:-D Ja też wypiłam troszkę na Sylwestra, choć nietypowo - Gingersa, strasznie mi smakował po takiej przerwie:tak:
A u nas często kiepskie noce, Ewcia zdrowa na szczęście, bo gruntownie przebadana i lekarka stawia na ząbki, ewentualnie brzuszek. Czasem to już tyle pobudek było z wielkim płaczem, że byłam wykończona, mimo tego, że męża też angażowałam, najgorzej jak długo nie daje się Ewcia uśpić. Noszenie, woda, mleko, żel, noszenie itd. Mamy teraz dawać przez tydzień Viburcol na noc, poza tym rumianek i lacidofil i zobaczymy.
Poza tym Ewunia dużo raczkuje i staje przy meblach i jest cudna, i baardzo absorbująca. A ja coraz częściej myślę o moim powrocie do pracy za 1,5 miesiąca.
Kropecko salon bardzo mi się podoba i też podziwiam, że tyle spraw potrafisz łączyć, ja w domu z Ewcią, jeszcze nie pracuje , a i tak mam stale zaległości i mieszkanie nienajlepiej wygląda:no:
Syneczki2 fajne chłopaki!:-)
Kaskax25 z jedzeniem w nocy mam nadzieję, że to mija po prostu. Moja Ewcia czasem je w nocy, czasem nie i nie wiem od czego to zależy, można próbować zamiast dawać wodę, ale jak nie pomaga to co robić, trzeba dać jeść:-) Ale super, ze Mateusz potrafi spać do ósmej, ja marzę, by Ewa chociaż do 7 spała:dry:
Ania ajra pewnie już masz pięknie posprzątane, ja chyba też muszę jakąś nianię zatrudnić, by dom doprowadzić do porządku:tak:
Patrysia widzę, że i u Ciebie noc trudna, niech im to mija szybciutko!:no:
Lileczko Gosiu78 Ika_s Moniamonis Kluska :-)i pozdrowionka dla Wszystkich!
 
reklama
Najka czyli wszystko gra i całkiem w normie jeśli chodzi o łączenie obowiązków domowych z opieka nad małą U mnie jako tako wychodzi gdy Julka jest w domu wtedy skupi uwagę Oliwci i jakoś sprzątanie idzie choć szczerze mówiąc , mam rważenie że non stop biegam ze ścierą tudzież ze zmiotką a efekt mizerny:baffled:
Moiamonis obejrzałam twoją łazienkę dla mnie bomba skąd wy dziewczyny bierzecie inspirację? ja totalnie nie mam wyczucia i za grosz wyobrażni:-(
 
Do góry