reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

reklama
U nas dziś upał przeokropny, 32 w cieniu... nic się nikomu nie chce a Piotruś dostał jakiegoś kręćka od tego upału nie można z nim wytrzymać...:szok:

A to siedzący Jaś, strasznie się rwie do siedzenia i złości gdy mama nie pozwala:tak: i dwóch rozrabiaków razem:-D
 

Załączniki

  • Library - 7593.jpg
    Library - 7593.jpg
    174,9 KB · Wyświetleń: 26
  • Library - 7437.jpg
    Library - 7437.jpg
    208,4 KB · Wyświetleń: 22
Hej
Witam się i ja znów :-)
Melduje że jako ciocia czuje się świetnie :-D Ale moją bratową załatwiłam :-D Tak ją męczyłam męczyłam aż dała sie ubłagać i poszłam zobaczyć ją i małą :-D malutka śliczna - maciupeńka:-D Mikołaj naprawde był olbrzymkiem :-D

Dziewczyny Miki jakoś teraz na dniach się nauczył - mam nadzieje że nie zapomni:-D Przy czym do siadania się nie garnie :-) raczkowanie + pełzanie jasne :-D



Pozdrawiam i uciekam odpoczywać :-D
 
Witajcie! U mnie od nowa się zaczelo, wszytsko trzeba zaczynac od nowa :tak:caly dzienny harmonogram ulegl rozburzeniu. Przylecial do mnie tato wczoraj (przed zabiegiem na pluco nie bedzie sie stresowalprzynajmniej), ja wrocilam do pracy. Dzis mialam wolne, bylismy z miskiem na spacerku jak wrocilismy zauwazylam ,ze jest rozpalony. Zmierzylam goraczke a tu 38,7:szok::-(pojechalismy do szpitala. okazalo sie, ze to zapalenie uszu:-:)-:)-:)-(Dostalm antybiotyk no i kupilam mu termometr ten do uszu, zeby bylo wugodniej mierzyc temp. Przepraszam, ze ostatnio sie nie udzielam, ale nie mam czasu- zreszta same widzicie:-( Wszyskim dzidziom pólrocznym zycze stolat, pozaostalym rowniez. Pozdrawiam was cielutko. papa
 
Myszaaa gratulacje dla Miskołaka! super wygląda mały raczkujący:-D
Paulineczka trzymaj sie i powodzenia w walce z chorymi uszkami:-( oby szybko minęło:-)
moja mała uwielbia siedziec za to najjlepiej u kogos a nie sama:tak: o żadnym turlaniu, pełzaniu a juz o raczkowaniu nie ma mowy:-p
wczoraj pierwszy raz zostawiłam malutka pod opieką babć na cały dzień od 9 do 17:30 - taka mała próba przed moim powrotem do pracy:-( zostawiłam troche odciagnietego mleczka, porcje kaszki mleczno-ryzowej, słoiczek zupki jarzynowej z indykiem i herbatke:happy2:Igusia wyglądała na zadowoloną, mam nadzieje, ze nie było jej za mało:baffled: moje piersi nawet tez nie sprawiły problemu, wzięlam ze soba laktator, ale obyło sie bez:sorry2:
boje sie ze babcie zmienia mi grzeczne dziecko w rozkapryszoną dziewczynke, ehhhh
pozdrowienia w upalny dzień
 
Ładna ex panna szczęściaraz ciebie bo ja zazwyczaj słysz o dantejskich scenach gdy maluch pierwszy raz zostaje z kimś innym niż mama:tak:
U nas własnie pada o jak fajnie :-DUwilbiam taka pogode o tej godzinie:-) delektuje się deszczem ,dzieci śpią....
Mysza ja cały czas czekam na wieści od mojej siostry :-)Mieli już braćsię do roboty:cool2: ale na razie cisza nie dopytuję jak cośbedziesami powiedzą co nie zmienia faktu że czekam:-p
 
Hej

U mnie w rodzinie sie teraz Cloe - śmieją że niezłe tempo z braćmi nadaliśmy :-D A z mężem się śmiejemy że teraz trzeba by drugie sobie sprawić - bo Mikołaj dzieci lubi :-D

Jak widzi je na placu zabaw - to nie ma mocnych trzeba pójść pokazać :-) a on takie cudowne zaczarowane oczka robi do każdego :-)
Ogólnie kochany maluch :-)

A na ząbki dalej czekamy :-)

Kropecka - jak tam w domku po tygodniu pracy?? :-)

Anna_ajra - pewnie też już odkładasz ciuszki dla małej vel malego :-D My pożyczyliśmy jeszcze fotelik :-)

Co ja to jeszcze miałam napisać :-D A tak :-D Pozdrawiam wszystkie podczytujące mamusie :-D
 
Witam!

Wczoraj wraz z mężem pojechaliśmy na zakupy a Lenę podrzuciliśmy do mojej mamy, aby jej po marketach nie targać. Po 30 min siostra dzwoni do mnie, że mała potwornie płacze i nie mogą jej uspokoić, a ja jak na złość nie wzięłam wózka ze sobą:angry:. Szybko przybiegłam do domu dość długo ją uspokajałam moja siostra mówi, że płakała około 30 min non stop:-(. Jak już udało mi się ją uspokoić to zasnęła na 3 godz. Od poniedziałku wracam do pracy i jakoś ciężko rozstać mi się będzie z Leną :sad:. Przez 2 tyg Leny popilnuje moja mama a później teściowa, z którą mieszkamy, obawiam się jak to jutro będzie wyglądać mam nadzieję, że nie tak jak w sobotę bo jak w poniedziałek jestem 12 godz w pracy:-(
My póki co ząbków nie mamy, przewracamy się z pleców na bok i garniemy się do siadania. Pozdrawiam i życzę miłej nocy
 
Witam!
Jak zwykle o tej porze mam troszkę dość:-)
Najlepsze życzonka dla wszystkich półroczniaków!:-)
I gratulacje dla tych kiwających się i raczkujących!:-D Ewunia jeszcze nie zaczęła. Za to w nocy ma skłonność do przekręcania się na brzuszek i teraz ja się martwię, jak Zytka kiedyś czy to dla niej bezpieczne. I jednak staram się ją przekręcać na plecki. Poza tym nadal sporo marudzenia, 2 ząbki ładnie się prezentują , ale pewnie już następne będą szły.
Ostatnio jak ją zostawiłam na chwilę zdjęła okładkę z książki i miętoliła:-), uwielbia kubki i jak jest jakiś w zasięgu wzroku to ciągle na niego patrzy, a jak dostanie do ręki to pełna radość:-D
Poza tym jakoś gorzej ostatnio reaguje na obcych , nawet na dziadków, gdy są za blisko lub głosniej, albo chcą wziąć ją na ręce płacze , tylko rodzice mogą utulić, u lekarki też był kłopot z badaniem.:-( Wcześniej bardzo rzadko się takie sytuacje zdarzały, dużo się uśmiechała do wszystkich. Zastanawiam się czy kryzys 8 miesiąca może się zacząć w 6 miesiącu? :confused: Stwierdziliśmy z mężem , że nasza Ewcia wszysko jak na razie burzliwie przechodzi: kolki, ząbkowanie a teraz to... ech:no:
Paulineczko zdrówka dla synka!
Gosia ślicznie Jaś siedzi!
Ania31 niech się oczko ładnie goi! Ewcia też brała antybiotyk do oczka, a lekarka powiedziała, ze jakby coś się znów zaczynało żeby podać kropelki Sulfacetamnid, działają bakteriobójczo, a nie antybiotyk i często mogą pomóc.
Patrysia a lekarz nie przepisał żelaza? Moja Ewcia brała przez jakiś czas i kwas foliowy i wit B, kiedy miała hemoglobinę na granicy normy, ale w ciągu miesiąca się to ładnie poprawiło:tak:
A ja doczekałam się @, w taki upał niefajnie jest.
Pozdrawiam Wszystkie Mamy i Dzieciaczki!
 
reklama
dobry wieczór wszystkim!
oj ale mnie tu długo nie było, ale w związku z przygotowaniami do chrzcin brakowało czasu na przyjemności, a że przyjechała do mnie siostra z Zabrza z córeczkami to juz w ogóle nie było kiedy usiaśc do kompa, zawsze było tyle do opowiadania i odwiedzania:-) tak sie sie ciesze ze spędziłyśmy ze sobą ponad tydzień , brakuje mi jej ale niestety widujemy sie bardzo rzadko,przy większych imprezach rodzinnych typu chrzciny ,komunia itp,
poczytałam troche zaległości, naoglądałam sie zdjeć i filmów Waszych pociech , wspaniałe dzieciaki:-) jeszcze mam troche do nadrobienia ale musze to rozłozyc na raty żebym sie nie pogubioła;-)
u nas wszystko..... no średnio , ale jakos idzie do przodu, nie wiem tylko czy nie bede musiała wrócić do pracy po urlopie:( mój men od dwóch miesiecy nie ma pracy i jakos sie nie zanosi zeby szybko coś znalazł, wiec jak tak dalej pójdzie to bede musiała powrócić do marketu:( oj aż mi sie chce płakać jak pomyśle sobie że będę musiał zostawić Gabi na tyle godzin :-(
a to zdjęcie mojej córeczki w dniu chrztu
 
Do góry