reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

Myyszaaa- :szok: Ale silny Twój synuś. Super chłopak Ci rośnie.:-D
A ja jestem dzisiaj padnięta, 2 ostatnie dni mały był znowu marudny, za szybko go pochwaliłam:-), na czole pojawiło mu się sześć malutkich kropek i nie wiem czy to reakcja na szczepionke czy na coś co jedliśmy:dry:
Za kilka godzin przyjeżdża moja siostra z Piotrkiem:-), wysprzątałam mu pokój, zrobiłam przesiew wśród zabawek, może na to troche marudzić:baffled:. Już nie moge się ich doczekać:-D
 
reklama
Mysza - gratuluję ciociu!!!:-D Super, że kruszynka się już urodziła.:happy2: Po nowym suwaczku i opisie widzę, że jest naprawdę malutka. Ja się czuje świeżo upieczona mamusia, no i jak Gabi???
Ja muszę poczekać do października (28) wówczas moja bratowa ma urodzić.:tak:
 
Myszaaa, Olek też już tak czasem na kolankach postoi i kołysze się do przodu i do tyłu :) Z siedzeniem gorzej, woli stać :)
 
Witam
A ja po wizycie u lekarza z Bartkiem od wczoraj ropka leci mu z oczka a dzis ma napuchniete i przekrwione wolałam nie czekac i dostał antybiotyk nie wiem co on ma z tymi oczkami to juz drugi raz:-(

Myyszaaa mój robi podobnie ale tylko jak siedzi w łóżeczku a na podłodze podwija noge pod siebie druga do tyłu i sie buja:-)początki raczkowania:confused:

Pozdrawiam w ten upał:-D:tak::-)
 
dziewczyny mam chwile spokoju bo maly zasnal ale nie wiem na ile bo dzis jest tak mrudny ze ja juz wysiadam :dry: taka pogoda u nas ze hej grzeje ze nie wiem dorosli nie moga wytrzymac a co dopiero takie dzieciaczki :-(
mysza- moj juz raczkuje :tak: mknie do przodu jak zobaczy cos interesujacego :-D ale brawo dla Michasia :-):cool2: jak sie czujesz jako ciocia :-D:happy2:
ania31 - i co powiedzial lekarz :confused:

dzis jestem tak padnieta ze nawet nie wiem jak sie nazywam :sorry2:
probuje wrzucic z aparatu zdjecia jak maly raczkuje ale cos mi nie chce dzialac - nie wiem co jest grane hmmmmmmm :confused:

jak narazie to do potem :-D
 
aha powiedzcie mi czy ktorys z Waszych maluchow ma anemie :confused:
moj sewek ma juz 3 miesiac i jak bylam teraz 30 u lekarza to powiedzial mi ze wyniki sa gorsze (a to juz drugie ) i nie wiem czy to jest genetyczne bo moja mama miala 2 razy transfuzje jak byla malutka i boje sie zeby sewkowi to nie grozilo
lekarz przepisal nam leki dla niego (vit B1, vit B6, kwas foliowy i cebion)
podaje mu od dzis bo wczoraj bylismy po leki.....
 
patrysia przepisał antybiotyk i kazał czekac gdyby do poniedziałku nic sie nie zmieniło to do okulisty musze z nim jechać a prawdopodobnie zatarł rączką wiesz jestem nie zadowolona z pediatry bo nic sie od niego nie mozna dowiedzieć najlepiej jak dzieci nie choruja i nie muszę go ogladać

tażke wyjazd póki co chyba odłożymy zreszta ponoć ma padać:-(
 
reklama
7zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz r v54ffffffffffffffffffff
witajcie to wiadomosc od Ameli:)
ten maly lobuz juz taki swiata ciekaw i tylko patxry co by tu dxzis wykombINOWAC:) POTEM NAOPISZE CO U MNIE BO WLASNIE WCINmi ulotke
 
Do góry