reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

Witajcie kochane! U mnie leci. Dziś mam wolne więc sobie poczytałam co u was. Cieszę się, że wszystko ok :tak: O co chodzi z tą moderatoką kwietniówek ?? Jest trollem i co w zwązku z tym?> Co ona robiła??
W niedziele byliśmy nad oceanem, jak wracaliśmy Michałkowi zaczęła wychodzić wysypka. I to taka olbrzymia, wyglądał jak salamander plamisty:crazy: Pojechałam prosto z trasy do szpitala i zmienili mu antybiotyk. Dzis juz jest taki bliżej swojego normalnego zachowania. Ostatnie 2 dni taki byl marudny, że szok. Dobrze że tato moj jest ze mna...
 
reklama
dzisiaj pierwszy dzień w pracy. milutkie powitanie i chwila luzu na początek, ale potem pewnie rzadko będę zaglądać
Igor z tatusiem i bardzo dobrze to znosi, kochane moje dziecko. Tylko dziś w nocy 2 pobudki a rano o 6-tej już na dobre! mam oczy na zapałki
testujemy nowe jedzonka, po jabłkach z dynią było troszkę wysypki na buzi, na razie trzymamy się dyni z ziemniakiem i wprowadzę mleko modyfikowane Bebilon Pepti
właśnie, o co chodzi z tym trollem?
buziaki
 
dlatego ja jestem zwolenniczką wszelkiego rodzaju zjazdów. Wtedy poznaje się dziewczyny w realu i nie ma się wątpliwości że to prawdziwa mamusia a nie jakieś wyimaginowane życie.
 
taa, u nas na majówkach też były ostre kłótnie gdzie ma być zjazd. W końcu te które się najbardziej kłóciły i które miały w ostateczności blisko do dojazdu w ogóle nie przyjechały :/
 
mi tez pasuje kazde miejsce od Warszawy do Zakopanego:tak: nad morze to tylko ew.przy okazji jakiegos wyjazdu wakacyjnego :tak:
jejku nawet by mi do głowy do przyszło, ze ktos moze udawac kogos kim nie jest, chyba za głupia na to jestem:-p:rofl2: czasami to chyba objaw jakiejs choroby psychicznej, np.kobiety która nie mogąc miec dzieci kreuje jakies wyimaginowane historie - innego wytłumaczenia nie widze:baffled:
 
reklama
Dziewczyny tak mnie to zdrzaznilo, ze az poczytalam troche. No jestem w szoku...to musiala byc jakas psychiczna baba, albo i facet :szok: No sama nie wiem, ale jestem w szoku. Takie rzeczy zeby robic to trzeba miec cos glowa. Dla niewstajemniczonych napisze, ze pisala dziewucha, ze jest w ciazy caly czas (tak jak my to robilysmy na forum) urodzila w kwietniu, a teraz niby byla znowu w ciazy- jednak okazalo sie ze taki obrot rzeczy sobie poprostu sama wymyslila, nie ma dziecka...
za spotkaniem jestem jak najbardziej, tylko wiecie jakto ze mna jest. W przyszlym roku chyba rowniez pojade w czerwcu do pl, wiec jesli juz cos bedzaiecie ustalac to wymyslcie czerwiec. Miejsce tez nie bardzo gra role, tylko termin w moim przypadku. Pozdrawiam
 
Do góry