reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

Hej

ladna.ex.panna - to super że tak dobrze minął pierwszy dzien pracy :-) ja wracam 1 września jak do szkoły :-D

ulenka - szkoda ale roznie to bywa - tatu si e bedzie musial wykazac:-)

Pozdrawiam z rana :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam
Nad jeziorko nie pojechalismy ze wzgledu na Bartusia i jego oczy a po drugie pogoda nie bardzo wiec poczekamy moze sie jeszcze ociepli chłopcy nie bardzo zadowoleni ale cóż:-(

Najka mały ma zapalenie spojówek i pech chciał weszło mu na drugie oczko lekarz mówił ze tak moze być vvvvvvvvvvvvvvvvvvc a y to pisze Bartuś:-D:-Dsory

mamy juz pierwszy ząbek:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
Cześć dziewczyny!:cool2:
Ale ten czas szybko leci... już sierpień!:szok: Niebawem wracam do pracy (25.08):sad: i jakoś nie jestem jeszcze na to gotowa emocjonalnie.:zawstydzona/y: Pępowinę co prawda odcięli, ale to chyba mi by się przydało ... w głowie...:-p och...:-(

W środę mamy naszą trzecią rocznicę ślubu
:huh: ... uuu ... :-D

aggy - super, że remont minął i są tego pozytywne efekty!
Dobre z tym arbuzem!:yes:
Kluska79 - i jak tam Piotruś po wczasach?:happy2: Jak zareagował na przesiew wśród zabawek???
Mysza - tylko czekać aż Mikuś zacznie raczkować, już chyba niebawem.:yes: Michaś za to już siedzi i najchętniej stoi.
No i owszem, ciuszki odkładam. Ma być chłopczyk - Patryczek.:-D:-D:-D
Ania31 - jak Bartuś? Antybiotyk pomógł? GRATULUJĘ ząbka!:-D
patrysia - Michaś nie ma anemii. Jak się dowiedziałaś o anemii Sewerynka?:confused::confused::confused:
Gosia 78, przyszlirodzice - śliczne!:wink:
Paulineczka_ - o rety... zapalenie uszu!:szok: Współczuję Wam obojgu!:hmm: Dużo zdrówka dla całej Twojej rodzinki życzę!
ladna.ex.panna - fajnie, że malutka tak dobrze czuje się w towarzystwie babć!
cloe -
:-)
rmonka - daj znać, jak mała po Twojej pracy.
Najka - jak już pojawią się pierwsze ząbki, to dzieciaczki świetnie wyglądają!:-D
Malutka rozpoznaje już ludzi i zapewne najlepiej czuje się z rodzicami. Michaś też jest nieśmiały wobec obcych, ale jest coraz lepiej w porównaniu, co było na początku.
agawa1 - gdzie Ty się podziewasz... chyba nie zabetonowali Cię na budowie...???:-p:-D;-)

Pozdrawiam!
 
Ostatnia edycja:
Hej
Ania 31 trochę szkoda wyjazdu ale wypady pod namiot mają to do siebie że można je przesuwać jak się chce Chłopaki na pewno jeszcze nacieszą się biwakowaniem teraz najważniejsze są oczka Bartusia i
gratulacje żabka:-D Ja cały czas czekam kiedy u Oliwki coś wyjdzie poki co ślini się strasznie i wszystko pcha do buzi od kiedy pamietam właściwie
Przyszlirodzice Amelka zadowolona z nowego tronu Swietna ta wasza malutka :-) a włosy...:rofl2::-D
Anna ajra mnie się marzy trzecie:rofl2::sorry2: ale z tym poczekam jakieś pięć sześć lat zobaczę czy wtedy nadal będzie mi się marzyło :happy2: Narazie zbieram ciuszki, dla siostry oczywiście:cool2:
 
No właśnie - dziewczyny - ja rozumiem wszystko ale to jest jazda ... i ja się przeniosę chyba na zamkniety :-( i sie zastanawiam kto jeszcze ... zaraz się okaże kimś innym...


Pozdrawiam
 
Myszko tylko nam stąd nie uciekaj na dobre Smutno by tu było bez ciebie
Niestety takie to już ryzyko klikania na forum nigdy nie wiesz kim naprawdę jest osoba po drugiej stronie Mnie tylko jedno zastanawia od kogo przywłaszczyła zdjęcia malucha ... Oj dyby ktoś tak przywłaszczył sobie zdjęcia mojego dziecka zabiłabym chyba:crazy::wściekła/y::angry::angry::crazy:
 
reklama
Spoko :) nie znikam - tylko usuwam zdjęcia z publicznego :-) dla spokoju mego ducha :-)

Dziewczyny :-) w sumie trudno stwierdzić kto jeszcze się okaże trollem:-(

Ale ja już widać dzielnie dziewczyny sprawdzają stan innych :-D
 
Do góry