reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

DAWNA CLOE wszystkiego najlepszego ,100lat kochana i pociechy z rodzinki!!!!U mnie dziewczyny w końcu coś się ruszyło ale łatwo nie było....bo daniel tak się ze mną pochamał żę watawał i jechał a jak wracał to siadał przed tv i nic go nir interesowało....to ja też nie robiłam mu jeść do pracy i nie robiłam prania w końcu on nie wytrzymał wydarł się na mnie żę to mój pierd....obowiązek ,żę on charuje itd,to ja się poryczałam i mu powiedziałam że jak Bartek się urodził to sam się zaoferował że czasem zajmie się OLiwką,i żę mi pomożę,i że ja chciałabym się z domu wyrwać ,bo dla mnie nawet praca była by odpoczynkiem i że nie daję rady bo jest ciężko dzieci ,obowiązki domowe noi on dużę dziecko któremu trzeba wszystko pod nos podstawić....noi w końcu nawet z małym posiedział jak był w leżaczku,ja sprzątałam a jak przyszłam to mały spał,i poszłam sobie z Oliwką do sklepu i zajmuuje się trochę dzieciakami!!!nom mam nadziej że tak zostanie bo przecież ja mu nie karze cały czas z nimi siedzie bo też rozumiem że po pracy jest zmęczony ale czasem możę ,a chcieć to znaczy móc!!!!!!!PAULINECZKA to fajnie że zadowolona jesteś z zakupów ,ja też wypatruje wyprzedaży!!!
 
reklama
Hej
Oliwka - super super super :-D byleby się chłop nie zepsuł:-D Trzymam za to kciuki :-)

Paulineczka - chętnie wpadłabym do mothercare :-D mam plan Mikołajka na Mikołaja ubrać w strój:-D Ciekawe czy w polsce znajdę :-D i na jaki rozmiar bo u nas już tez rozmiar 80 :-)

Pozdrawiam

Ciekawe co tam u Agawy :-D i u Anny_Ajry na wakacjach :-D


A dziewczyny zatęskniłam za maluszkiem takim małym maluszkiem i za jego pierwszymi dniami z nami :-)

Pozdrawiam :-)
 
hejka !
Oliwko powodzenia w dalszym szkoleniu męża, tak trzymaj , mów głosno i wyraźnie co Ci leży na serduszku, do Mężczyzn trzeba DRUKOWANYMI LITERAMI , bo zbyt domyślni to oni nie są:-D
Kropecko a co z Twoim synkiem??? gorączka mineła? a jesli to była trzydniówka to powiedz mi prosze czy sa jeszcze jakieś inne objawy tej choroby?
Mysza oj fajnie było gdy nasze maluszki były takie tycie:) ale takie większe tez potrafią rozczulić, poczekaj gdy synek pójdzie do przedszkola i na jakimś występie zarecytuje Ci wierszyk, dopiero sie wzruszysz i z ryczysz kochana:tak:
ja kilka dni temu byłam w odwiedzinach u takiego tygodniowego maluszka, Gabi przy nim wyglądałam na jeszcze większa niz jest, taki kruszynek kochany ,a wcale do najmniejszych nie należał bo 3,700 ważył:) no i Mysza , myślę ze przygoda z macierzyństwem u Ciebie dopiero sie rozpoczęła;-) Mikołaj pewnie doczeka się rodzeństwa!!
 
hejka !
Oliwko powodzenia w dalszym szkoleniu męża, tak trzymaj , mów głosno i wyraźnie co Ci leży na serduszku, do Mężczyzn trzeba DRUKOWANYMI LITERAMI , bo zbyt domyślni to oni nie są:-D
Kropecko a co z Twoim synkiem??? gorączka mineła? a jesli to była trzydniówka to powiedz mi prosze czy sa jeszcze jakieś inne objawy tej choroby?
Mysza oj fajnie było gdy nasze maluszki były takie tycie:) ale takie większe tez potrafią rozczulić, poczekaj gdy synek pójdzie do przedszkola i na jakimś występie zarecytuje Ci wierszyk, dopiero sie wzruszysz i z ryczysz kochana:tak:
ja kilka dni temu byłam w odwiedzinach u takiego tygodniowego maluszka, Gabi przy nim wyglądałam na jeszcze większa niz jest, taki kruszynek kochany ,a wcale do najmniejszych nie należał bo 3,700 ważył:) no i Mysza , myślę ze przygoda z macierzyństwem u Ciebie dopiero sie rozpoczęła;-) Mikołaj pewnie doczeka się rodzeństwa!!
Uleńka mój skarbek od razu był długi :-D i taki do potrzymania - porównywalnie do maluchów u niego na oddziale to on był wielkoludek mały :-D
Ale zaraz moja bratowa urodzi :-) więc się nacieszę jeszcze takim maluszkiem :-D

Pozdrawiam :-D
 
no Myszo mogę sobie wyobrazić Twojego Mikiego, dorodny miesięczny bobas w chwili urodzin, no cóż nie dane Ci było poniańczyć maluszka:-D i możesz być pewna że następne Twoje dziecko będzie podobnych gabarytów:tak: ja całą czwórkę miałam sporą ,najmniejszy syn ważył 4 kg a później to już tylko większe:tak:
o a moja Gabi właśnie ze mną urzęduje przy kompie, wykąpałam ją z rana bo tak się biedulka dziś spociła w nocy, zresztą ja też, no ale teraz jest już chłodniej i pada deszczyk, nie wiem co córcia chce wam przekazać ale to chyba jest coś ważnego bo bardzo głośno krzyczy do klawiatury i macha rączkami na pewno śle wszystkim maluszkom pozdrowienia:-) i cały czas mi tu eeeehhhhha i aahhhhhhhha i jeszcze jest iiiiiiiiiiiiiiiiiiiii aaaaaaaaaaaaaa no i oczywiście litry śliny z niej lecą :)
 
Cześć Mamuśki,

musiałam źle spać, bo okropnie boli mnie prawy bark. Kuba przez tą pogodę wczoraj był marudny i już o 17:30 zaczął kwękać, że chce już iść spać. Zazwyczaj nie kładę go tak wcześnie, ale płakał i tarł oczy, no to go wykąpałam, nakarmiłam, nawet nie zdążyłam powiedzieć mu dobranoc, bo ten już spał. Rano obudził mnie odgłosami swojej porannej toalety (czyt. ciśnięciem kupki i lizaniem łapek). A teraz znowu śpi.

Myyszaa - ja mam tak samo. Też bym chciała już mieć takiego kolejnego dzidziolka, ale wiem, że nie dam rady - Kuba wymaga noszenia, a mnie z brzuchem będzie ciężko. No i poza tym potrzebujemy większego mieszkania, ech....
 
witam sie po udanym weekendzie:) Caly weekend na wspi ale bylo super to u mojej babci potem u rodiznki meza w samym srodku lasu ah jak bylo fajnie moglam sobie wypoczac bo od srody do pracy:(
Moja mała przzyla swoj pierwszy pocalunek wczoraj:p nic ze ze swoim kuzynem:p
 
Witam!

Lena wczoraj zasnęła koło 22 w nocy się obudziła i dałam jej wody, bo niestety w ciągu dnia za nic w świecie nie chce pić ani wody ani glukozy uparta baba ;-). Wstała o 6 zjadła 100 ml mleka i gadała do 9 zjadła mleko i teraz wreszcie usnęła, myślałam że będę z nią gnać na dwór, bo tak marudziła a zasnąć nie mogła. W końcu spadła temperatura na dworze jest rześko i przyjemnie trochę przepaduje ale nie jest źle, jak się wyśpi wyciągnę ją na dwór i brykniemy do biblioteki, bo mój E zapragnął przeczytać coś Dostojewskiego no i sobie coś wypożyczę :-).
My mieszkamy w domku na górze i przez te upały ugotować się idzie, normalnie pot po dupce płynie ;-). Wczoraj mój mąż zastanawiał się czy aby klimatyzacji u nas nie założyć, lata raczej będą cieplejsze niż chłodniejsze... Ale zobaczymy to jeszcze temat do obgadania.

ulenka507 moja Lena też ważyła sporo 3960 a na szczepeniu kiedy miała 3 1/2 mies. 7800 i tak szczerze mówiąc jak się przyglądam nawet starszym dzieciom to wygląda na większą od nich. W czwartek idziemy do szczepienia i zobaczymy jak duże jest moje maleństwo :-).
aggy ta pogoda potrafi dzieci wykończyć nie dziwota, że są marudne i zmęczone my tez przecież ledwo żyjemy ;-).
przyszlirodzice zazdroszczę takiego weekendu w leśnej głuszy :-). Widać Amleka przeżywa ciekawe doświadczenia :-).
 
Witam! U mnie pogoda do....! Wstalam rano z bólem głowy. Michalek obudzil sie o 6, Piotr go nakarmił i rozrabiał. Przed wyjsciem do pracy P. go nakarmil 2gi raz, a ja wzielam prysznic (bedac sama z miskiem jeszcze tego nie opanowalam) i troche lepiej sie czuje. Ide chyba dzis rozgladnac sie za nowa praca, bo do mjej starej nie bede miala jak wrocic ( nie zostawie Miska z kims obcym) i chcialabym znalesc cos na 3 dni na nocna zmiane, no ale zobaczymy.
Mysza- no slicznie by wygladal twoj maly szkrab w takim stroju. Tu juz w pazdzierniku mozna kupic swiateczne artykuly, wiec jesli nie uda ci sie nic kupic w Pl to poszkukaj cos na irl. stronach- moze cos wymyslimy:tak:;-)
przyszli rodzice- super zdjecie ;-)
Oliwka- kurcze kochana, zeby ci sie chlop tak trzymal. Ja nie mam takich problemow, wiec nie wiem jak ci pomoc. Moj P. jest odemnie starszy o 8 lat i jest sam z siebie taki rozumny. Tylko w kilku kwestiach musialam go "przeszkolic", a cala reszta to juz on sam.
Ulenka- najmniesze dziecko 4kg:szok:::-)
Aggy- toaletka;-):-D
Mysza, aggy- ja rowniez chcialabym miec dzidzie, ale to chyba za wczesnie...
Pozdrawiam was kochane
 
reklama
Oj drugiej dzidzi na razie nie :-D poprostu tęskno mi za takim maluszkiem :-d

Teraz się cieszę z każdego postępu mojego szkraba :-D

Ale co jest gorsze nauczył się piszczeć :-) równie głośno jak śmiać ...
A co za tym idzie robi mi dość głośne akcje mama źle robisz:-)

Rmonka - fajnie :-D że przespała :-)
 
Do góry