reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

Ja mam ten dla odstraszania komarów - można go zakupić w rossmanie :-)

A czy jest dobry trudno powiedzieć - sprawdziłam na sobie nic mnie nie pożarło :-D
Ale może poprostu komarów nie bylo :-)

A i chciałam powiedzieć że w środę dowiem się co i jak z jedzeniem mojego szkraba :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej!

Mam do Was następujące pytanie czy Wasze dzieciątka też potrafią się wystraszyć gdy powiecie coś do nich innym tonem głosu, że aż zanoszą się płaczem:szok:? Moją Lenkę dopada to dość często :-(. Byłam dzisiaj wieczorem gdzieś ok. 30 min na dworze przychodzę do góry a mój mąż daje mi potężnie rozryczaną Lenkę, nie dało się jej uspokoić tak normalnie, więc zapakowałyśmy ją (ja z teściową) w wózek i poszłyśmy na ogród, dopiero jazda po wertepach ją uspokoiła :-(. Wróciłyśmy do domu gdzieś 20 minut temu echhh.
 
Po pierwsze się przywitam. Po drugie nie nadrobie czytania nie było mnie ze 2 tyhgodnie albo i więcej. Po trzecie rmonka to norma jak coś się powie innym tonem to dzieci tak reaguja nie zawsze ale jednak przyzwyczajone sa do "innej" mamy.

Szybko co u nas: MIłek po szczepieniu : waży 6100 czyli nie wiele mimo że już nie karmię piersią. Jesteśmy na zwykłym bebilonie bo juz nie ma skazy. Zupki je ślicznie daje mu już te z mięskiem bo ładnie toleruje i tydzień w tą czy tą nie robi różnicy a mięsożerny jest jak Kamil. U nas roboty do przodu dziś kupiłam płytki na podłogi. Aż się boję kładzenia bo niestety sami to robić będziemy. (Kasa) To straszne ile idzie na wykończeniówkę. A poza tym : kilka fotek Miłka:



 
jejciu moja mala tak piszczy ze juz mi glowa peka a jej to sprawia wielka frAjde dzis w nocy tez cos stekala wiec ogolnie jestem niewyspana na 12 lecimy na szczepienie a jutro juz do pracy ehhh:(
 
Chyba zaczniemy już przenosić Dominiczka do jego pokoju, może wówczas będzie mniej się budził w nocy. Mój mąż ma alergie i w nocy potrafi co chwila psikać albo nosem ciągać i może to go budzi:eek: Troche się tego obawiam ale kupimy elektroniczną nianie, wstawimy fotel dla mnie do karmienia i zobaczymy.
Cholera troche mi będzie cieżko bo lubie mieć maluszka przy sobie:-(
 
witam sie i żegnam zarazem;-)
zaraz wyjezdzamy, odezwe sie na początku sierpnia:-)
dla tych co wyjezdzają udanych urlopów, a dla wszystkich buziaki i pozdrowienia:-D
papa
 
Cześć Mamusie,

miałam beznadziejną noc. Postanowiłam małego przyzwyczajać do łóżeczka turystycznego, żeby potem na wakacjach nie robił nam cyrków. Wieczorem zasnął ładnie, potem obudził się o 23:00 na jedzonko i się zaczęło. Jakoś mu nie przyszło do głowy, że to jest łóżeczko do spania, tylko myślał, że do zabawy. W ramach tejże zabawy drapał sobie po siatce na bokach łóżeczka i się śmiał. Pomimo zgaszonego światła i ciszy w pokoju on cały czas coś tam sobie opowiadał. Potem znowu zasnął, ale obudził sie o 1 w nocy i dalej zabawa. O 2 go nakarmiłam, pomyślałam, że może jak zje, to będzie lepiej spał. Gdzie tam! O 5 się poddałam i przeniosłam go do jego łóżka. Teraz położyłam go na drzemkę w turystycznym i na razie śpi. Zobaczymy jak długo. Mam nadzieję, że ta noc będzie lepsza.

ladna.ex.panna - wypoczywaj i baw się dobrze:-)

Kluska
- no to już prawie dorosły Twój mały:-) Własny pokój, ulalala:-) Powodzenia, mam nadzieję, że sie szybko przyzwyczai

przyszlirodzice - mój Kuba też opanował już całą gamę pisków i krzyków. Niektóre z nich mój M nazywa "skrzeczeniem rannego dinozaura" (ciekawe skąd on to wie? ja nigdy nie słyszałam żadnego dinozaura:-)). A poza tym nieraz jak coś gaworzy, to przykłada otwartą łapkę do buzi, tak jak się komuś zdradza tajemnice:-)

agawa
- Miłek śliczny!!! No remonty to kosztowna sprawa, a najdroższe są te "dupsy". Jak remontowałam swój pokój w starym mieszkaniu, to panele wcale mnie drogo nie wyszły, za to majątek dałam za listwy, złączki, kleje, śrubki itp.

I dziękuję za rady dotyczące preparatów na komary. Rozejrzę się za tym u siebie
Pozdrawiam
 
Agawa1 maluch jest swietny a co do wykończeniówek to brak słów też czekam i tez robimy wszystko sami M po budowlance wiec jest dobrze
rmonka mój ma tak samo szczególnie kiedy M do niego mówi nie wiem co ma takiego w głosie ze mały sie go boi
aggy a ja właśnie z takim pytaniem jak dzieci śpią w łózeczkach turystycznych jestem zmuszona takie kupić i jestem ciekawa czy mały bedzie spał pewnie zależey wszystko od dziecka
 
reklama
Witamy sie juz po szczepieniu mala juz zniosla to lepiej szybciej sie uspakajala na szczescie ahhh mala wazy 5940 :) a lekarka stwierdzila ze ona ma niesymetryczna glowke bo byla jakas inna dziwne ze nikt wczesniej tego niezauwzyl a potem stwierdzila ze moze w macicy na tej stronie lezala czy wam tez cos takiego mowiw o niesymetrycznej glowce?
 
Do góry