reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

dawna cloe wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, oby dzieci jak najmniej dokuczały i czesto sie do mamusi uśmiechały:-)
gosia78 wszystkiego najlepszego dla męża w takim razie:-p
zytka temat łóżeczek turystycznych był poruszany na forum jakos 2 m-c temu, pamietam bo akurat kupowałam takowe na weekend majowy, ostatecznie wybrałam takie jak poniżej i jest super
Kraina Dzieci. Zabawki, Pojazdy dla dzieci, Pojazdy , Akcesoria niemowlece, canpol, rolly toys, pojazdy na akumulator

dzisiaj zostałam zmuszona przesunac nasz wyjazd o kilka dni:-( poniewaz ustalone miałam na dzis ostatnie szczepienie małej, a ono sie nie odbyło:wściekła/y: opieprzyłam baby w rejestracji bo zawiniły źle informując mnie w zeszłym tygodniu, sezon urlopowy sie rozpoczął i niestety lekarze wyparowali,a one wprowadzają ludzi w błąd:wściekła/y: ehh szkoda gadac, w kazdym razie przepraszały mnie i zapisały jako pierwszą na poniedziałek:baffled: co z tego jak przepadna nam dwie doby w pensjonacie wrrrrrrrrr a chce juz zaszczepic małą i miec z głowy niz zrobic to dopiero po urlopie, wyjątkowo długim w tym roku:szok::-D
 
reklama
czesc laseczki. co tu tak pusto?? Ja mam troszkę sprzątania, koło 12 Misiek będzie jadł i idziemy po miseczke dla niego :tak::-) Nie chce mi się coś obiadu gotowac, postanowiłam zrobić salatkę z gyrosem, zobaczymy co mi wyjdzie:-p
 
Dawna cloe sto lat sto lat!!!! piękny wiek ! wszystkiego naj naj, samych radosnych dni,uśmiechu i zdrówka!!!
ech no już nie wiem co do kogo miałam pisać, Gabrynia mnia co chwilkę woła a ze skleroza mnie dopadła to zapominam po chwili co miałam pisać ,no cóz będę edytować swojego posta i już:-D
Paulineczko sałatka na pewno będzie pyszna , smacznego!!!!!
Ladna.ex.panno szkoda że tak wyszło z tym szczepieniem ale na pewno pozostała część urlopu będzie cudown, i tego z całego serduszka życzę, żebyście wszyscy sobie odpoczęli:)
Klucko 79 kłótnia potrzebna rzecz, nic tak nie oczyszcza atmosfery jak porządna "rozmowa" ;) a co do wyjazdu to może mąż jeszcze zmieni zdanie, no a jeśli jednak nie to dobre i 3 dni z rodziną, podróż dość długa was czeka oby minęła szybko i szczęśliwie!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Nic mi się nie chce:sorry2: Totalny leń. Piotrek u teściowej, zostanie tam na kilka dni ale stwierdził że będzie tęsknił za braciszkiem:-)
Sprzątania na szczęście nie mam ,sprzątam codziennie ok 7 rano gdy mały już nie śpi i leży sobie spokojnie na macie, jedynie z prasowaniem jestem do tyłu, zawsze sprzątaczka się tym zajmowała (jak i sprzątaniem) ale od początku czerwca zajmuje się sprzedażą swoich owoców i wróci dopiero na początku sierpnia:eek:- jakoś przetrzymam ale okna zostawie dla niej.
Musze coś kupić rodzicom, głupio tak jechać z pustymi rękami- macie jakiś pomysł dziewczyny?
ulenka507- masz racje kłutnia oczyszcza atmosfere i nie da się jej uniknąć tym bardziej, że nam zdarzają się one naprawde rzadko.
Paulineczka- i jak wyszło jedzonko?
ladna.ex.panna-to faktycznie nie ładnie was załatwili z tym szczepieniem, ale spokojnie już niedługo będziesz się wczasowała:-D

Dziewczyny gdzie jesteście? Wszystkie na wakacjach?
 
Witam wszystkie,
Dziś próbowałam podać małej deserek i kaszkę, ale porażka.
Wykrzywia się na wszystko, nawet soczku z Bobovity nie ruszy, tylko cycuś.
A najgorsze to ze za 2 m-ce wracam do pracy i musi zacząć coś jeść. Chce ją dokarmiać po powrocie z pracy, ale 8 godz. nie wytrzyma bez jedzenia.

Może macie jakieś wypróbowane sposoby, jak przekonac maluszka do jedzenia.
Jak była malutka jadła bebiko i wolała nawet bardziej od cyca, a teraz jej sie zmienilo. Na cycu ładnie tyje przez ostatnie dwa tyg przytyła 700g, akiedyś tyla tyle przez miesiąc.Waży 6800.
Pozdrawiam wszystkie
 
Witam. Widzę, że znaczna większość korzysta z weekendu:-p Michaś zjadł trochę kleiku, ale tak jakoś przekoany do tego nie byłzbytnio. Niewiem może się nauczy po kilku dniach.Mam nadzieję.:tak: Jeszcze tylko muszę poodkurzać i mam posprzątane. Aha i mam cosik na wieczór....przemyciłam sobie redsa malinowsego z pl i napewno go dzis wypije. :-):-)
Ulenka, Kluska- sałatka wyszła ok i miałam przez to dość sporo czasu dla siebie.:-D
Magdzia75- ja Ci ne doradze, bo sama właśnie wymyślam jakiś sposób- jak jutro podać mu ten kleik żeby zjadł normalnie, a nie z patenta jak dziś:-p:-p
Pozdrawiam
 
Czesc dziewczyny

Dawno nie pisałam bo byly problemy...moj mial wypadek, na szczescie nic mu sie sie stalo jednak auto na złom. Zreszta sesja...nie moja ale wspomagam meza;-);-)

magdzia ja nie podaje malemy kaszek, ani modyfikowanego ale mamy problem z deserkami i obiadkami. Deserki to jeszcze jako tako daje rade malemu wcisnac gorzejz obiadkiem. Jak narazie eksprymentujemy, szukamy czegos co by mu chciaz troszke odpowiedało. Najlepiej akceptuje marcheweczke.

Dawna cloe 100 lat. Co ty gadasz !!!!!!!!młoda laska jestes!!!!!!!!!!!!!
paulineczka...szalejesz!;-);-)

A u nas maly rosnie jak a drozdzach, jest taki radosny ze az milo popatrzec. Polubil brzuszek, co bardzo mnie cieszy...i znalazl nowe zajecie- zjada swoje nozki!
Pozdrawiam
 
Hej
Wszystkim SOLENIZANTOM wszystkiego naj :-)

Cloe - a NK nie dała mi znaku że masz urodzinki :-D

Ja dziś tylko podczytuje :-) i wracam w poniedziałek :-)

Pozdrawiam
 
A ja tylko się przywitać. Nic mi się nie chce, bo jak ta głupia zabrałam się w taki upał za gotowanie "niedzielnego" obiadu: nudelzupa, kluski, rolada, zołza. A teraz umieram.

Cloe - wszystkiego naj naj naj:-)

Odezwę się, jak ożyję
 
reklama
Witam!
Aggy- w taki upał:szok:?? Kurcze a u mnie zimno jak w d..u murzyna:-)i do tego pada deszcz:wściekła/y:
Dzisiaj trochę lepiej poszło jedzenie kleiku :tak: Zrobiłam Michałkowi 100ml i zjadł wszystko:-) Tez troche z patenta, ale jednak. Poza tym 25 lipca powinnam wrócić do pracy i mam rebus- co z tym zrobić:dry::dry::eek:
Dziewczyny zapomniałabym wspomnieć, to chyba za ta pogodę nielada gratka mi się trafiła!!! Wszystko w mother care hjest po pół ceny wyprzedawane :-) więć poszaleliśmy, że hoho
 
Ostatnia edycja:
Do góry