reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

Witam ale zauważylam zmiane w mojej malej pewnie u waszych tez tak jest nasze dzieciaczki juz takie komunikatywne i wszystkiego takie ciekawe:):sorry2:
 
reklama
Witajcie Mamcie!

My dzis wybrałyśmy sie na spacer o 8:30 :) Mijałam po drodze same starsze osoby wracajace z rynku,żadnego wózka. Zastanawiam się czy ludzie wychodzą z dziecmi w ten upał po południu?! Teraz Marcelinek-kokolinek śpi :) Ja buszuję w internecie i przeglądam łóżeczka turystyczne. W połowie lipca planujemy pojechać do moich rodziców i tam dłużej zabawić. Postanowiłam,że nie bedę odzwyczajać Marcysi od spania w łóżeczku na ten czas,tylko nie wiem czy ona zaakceptuje to inne łóżko? Dziewczyny dajcie znać jakie macie łóżeczka turyst. i czy jesteście zadowolone.
Dziś po południu kolejne odwiedziny, ma przyjechać koleżanka z którą się nie widziałam jak na początku ciąży :) A w niedzielę spotykamy się ze znajomymi z położnictwa :) Porównamy dzidziolki nasze :)
Powinnam wykorzystac sytuację,że Marcelek śpi i coś w domu porobić,czeka na mnie prasowanie,ale w ten upał ani myślę tego nadrabiać...

Pozdrowionkam Was ciepło!
 
Witam sie
Właśnie wróciłam z małym od lekarza bo gorączkuje mi od środy i nie wiem co jest przyczyna lekarz nic mi nie powiedział ciekawego kazał obserwować i jak sie coś nasili to w poniedziałek zaprasza:-(a ja myslałam ze coś powie :-( no ale może to i lepiej ze moze to nic takiego może ząbki tyle tego może.......:confused::confused::confused:

Wczoraj dostałam basen który zamówiłam ale dzieciaki miały frajdęponiżej zdjęcia w basenie i z wyjazdu do mojej mamy niestety w Solcu nie byliśmy odłożyliśmy wyjazd na inny termin było za gorąco mały z temperaturą wolałam nie ryzykować zresztą Toruń piękne miasto zwiedzilismy troszkę pokazałam chłopcom to i owo i byli zadowoleni zmęczeni:tak: a to najważniejsze


 
dawna_cloe- wszystkiego NAJLEPSZEGO Z OKAZJI OKRĄGŁYCH URODZIN!!! Chyba dobrze pamiętam, ale najwyżej będzie gafa albo życzenia na zaś!
 
Ostatnia edycja:
Myszaaa ściągnięte mleko może stać w temperaturze pokojowej do 12 godzin, byle nie w słońcu :) w lodówce 48godzin a zamrożone jeszcze dłużej (nie pamiętam ile)
Po szczepionce wszystko ok!! na jedym udzie był mały odczyn, ok.1cm średnicy i przez ok. godzinę Igor miał stan podgorączkowy wieczorem a poza tym hulał wesolutki :D waży 7200g i mierzy 66cm - czuję to w rękach, niedługo będę miała biceps jak Pudzian :p, tym bardziej, że mój maminsynek uwielbia być na rączkach.
po powrocie znad jeziora przesiadamy się w spacerówkę, w gondoli Igor się już ledwo mieści

Aggy podziwiam twoją konsekwencję w nielulaniu Kubusia, uważam, że jak jesteś obok i on cię widzi lub słyszy, to żadna krzywda mu się nie dzieje, jak chwilę popłacze... Byłam namawiana przez wszystkich do noszenia na rączkach i co teraz mam? rączkowego chłopaczka :), który robi się coraz cięższy. Nasze dzieciaczki już są na tyle duże i mądre, że trochę jest w tym próby sił :)
Igor, jak go z rączek kładę w poziomie, zwłaszcza na przewijak, to jest bek,ale po chwilowej awanturce się uspakaja, zwłaszcza, jak go przekonuję, że mamusia nie może go ciągle nosić na rączkach. Natomiast bardzo się złości przy ubieraniu i rozbieraniu, nie znosi tego - czy wasze dzidzie też tak mają?
acha i nie pamiętam, czy już to pisałam: byłam na kontroli u neurologa i Igor wyrównał, ślicznie kontroluje głowę, ładnie przewraca się na brzuszek, jedynie lewa rączka do popracowania, bo na brzuch się głównie przez lewą rękę przekręca i przy chwytaniu ta rączka jest zwrócona kciukiem do zabawki (wierzchem do góry), zamiast wewnętrzną stroną dłoni, mam go na brzuszek przewracać przez prawą rączkę etc.

Ulenka dobra metoda z mąką. Ja smaruję sudocremem pod paszkami, tylko zastanawiałam się, co z szyjką i może na szyję dam mąkę
Ika nienawidzę gotowanej marchewy od dzieciństwa, tata, jak mnie nią karmił, to musiał być rozebrany do pasa :))) nie zdziwię się, jak Igor będzie miał tak samo :)
Zytka kupiliśmy łóżeczko ABC Baby design i jestem bardzo zadowolona, ma 2 poziomy, spory stabilny przewijak, medolyjki, wibracje i lampkę, trochę kieszeni, jest dość lekkie i ma dwa koła
 
Cloe - dużo, dużo zdrówka i spełnienia marzeń z okazji Urodzinek!!! :-):-):-)
Mój Paweł też dziś kończy 30- tkę! Ja dołączę do Was 4 września....
 
Witam. My po szczepieniu. Michałek trochę marudny. Wyszła mu ostatnio ta ropka po szczepionce na gruzlice, a wczoraj zrobiła sie zielona. Wystraszylam sie, ale dziś pediatra powiedziała mi ze to nic strasznego- ot taka mała infekcja, jak się powtórzy to mam przemyć spirytusem. Aha no i dowiedziałam się dziś, że w Irl.dzieci urodzone teraz otrzymuja szczepionke 8w1!!!łącznie z pnumokokami (darmowo) i żółtaczka. A dzieci urodzone od 2006 maja miec wyrównanie. i tak my bedziemy mieli w marcu. Czyli wygląda na to, że musze tylko zapłacić za szczepionkę na żółtczke. Jutro mam zamiar podać małemu kleik po raz pierwszy, ależ jestem ciekawa jak to będzie wyglądać.
Pozdrawiam
 
reklama
Cześć Mamcie

Cloe- wszystkiego dobrego,spełnienia marzeń:-D

Mam kiepskie dni ,wczoraj pokłuciłam się z moim mężem:wściekła/y:-chyba ja zaczełam:zawstydzona/y: , ale padalec jeden nie został mi dłużny. Już tak się we mnie zbierało od dawna aż wybuchłam.Teraz jest już ok. jakby kłutni nie było:eek:
Dominik jest już niesamowicie kontaktowy, piszczy na całe gardło i zaczepia wszystkich żeby tylko się z nim zajmowali, w środe jadę z dziećmi do rodziców czeka mnie ponad 400 km(mąż nas zawiezie). Moja rodzinka już nie może się doczekać kiedy zabaczy ponownie Dominisia, Piotruś też się cieszy ponieważ zostaje tam na 3 tygodnie. Ja niestety będe tam tylko 3 dni,ponieważ mój szanowny mężulo nie chce zostać sam:dry: na dłużej. Ech szkoda gadać...
 
Do góry