reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

reklama
Cześc!

Witam Was wszystkie serdecznie. Moja córeczka Lena też urodziła się w lutym. Urodziła się17 lutego, ważyła 3960 i mierzyła 57 cm. Będąc w ciąży czytałam Wasze rozmowy, ale miałam mało śmiałości aby się do Was odezwac. Zatem robię to teraz :). Mam nadzieję, że miło będzie się nam wymieniało spotrzeżeniami :).
Pozdrawiam :)
 
Czesc rmonka!!!!
Bardzo podoba mi sie imie twojej córci!!!! Czekam na zdjecia malutkiej Leny:tak:

A dzis wrzucam swoje tzn Alanka....
Rekinasia musisz mi uwierzyc na słowo, nie wstawie tego zdjęcia bo cos mi tam "wyszło" :-p
 

Załączniki

  • IMG_1319.jpg
    IMG_1319.jpg
    31 KB · Wyświetleń: 25
  • IMG_1315.jpg
    IMG_1315.jpg
    29,1 KB · Wyświetleń: 28
Hej Maminki!

A my dziś kończymy 4 miesiące :) Jak ten czas szybciutko leci :)

rmonka- witaj wśród nas:)

przyszlirodzice- jaka radość z tego głośnego śmiechotkowania, no nie? :)

A moja Marcelka to niezła miłośniczka "czytania":) Właśnie trzymam ją na kolanach, a ona "robi porządek" w papierach tatusia :)

Pozdrówki dla Was gorące!


 
Cześć dziewczyny!
Byliśmy dzisiaj w pracy, Michaś akurat spał, ale gdy wszyscy się zbiegli z przerwy, to z płaczem go obudzili. Teraz jak ząbki małemu się wyżynają, to jest marudny już sam w sobie, a po tej nieudanej popołudniowej drzemce, to już nie wspomnę...
W nocy zaczął przez to świrować i nie chce jeść. Dziewczyny, czy wasze dzieci też nie chcą jeść???

dziewczyny - jak znacie jakieś fajne strony internetowe, to podajcie je proszę. Wszystkie zakładki mi zginęły po aktualizacji... rrr...

rmonka - WITAJ!
miauczus54 - za szczepionkę na rota-wirusy zapłaciliśmy 300zł za pierwszą dawkę. świetny, ten Twój mały śmieszek!
miauczuś, Zytka - Michaś przy ząbkowaniu jest nawet spokojny, czasem staje się nieznośnie marudny ale da się wytrzymać.
Najka - witaj po długiej przerwie!
Rekinasia - masz rację co do naszej przechodni... bałagan na całego! Masz może zapisaną stronę internetową którą podała Tobie Mysza z ręcznikiem rekinem...?
Co do meszków, to nie narzekam, a czy gryzą... hmm... Ale moskieterka, to całkiem dobry pomysł.
Ale śpiochy na tym zdjęciu... słodkie!
cloe - jak malutka dzisiaj się ma? Michaś po szczepieniach na szczęście nie gorączkuje i jest ok.
oliwka_11 - ale Tobie współczuję... nie ma nic gorszego, jak chore dziecko... tak mi jej szkoda, biedulka się umęczy, a Ty z nią. Mąż Tobie pomaga?
Kurujcie się!
Zytka - śliczna ta Twoja córeczka, ma takie piękna niebieskie oczka! Gratuluję czwartego miesiąca!
annaagnieszka - gratuluję udanej wizyty!
ladna.ex.panna - na ząbkowanie używam granulek homeopatycznych Osanit.
Mysza - taką owieczkę miała jedna z kobiet, która rodziła ze mną.
Kluska79 - cieszę się, że to nic poważnego! Ale pięknie trzyma główkę... super fotka!
przyszlirodzice - śliczna! Super przeżycie, prawda... taki śmiech.
Najka, Ania31, Zytka, annaagnieszka, Rekinasia, Mysza - dzięki!

Pozdrawiam!
 
Ostatnia edycja:
Hej babeczki,wreście mam chwile na BBa no ciężkawo wczoraj było Oliwia nie dość że bierze antybiotyk to wczoraj w nocy nie dość że wymiotowała to wdzień pojawiła się biegunka a po każdym piciu i jedzeniu wymitowała!!!Nie wiedziałam co mam robić bo tylko spała nie miała nawet siły chodzić i do tego miała gorączke a we wtorek jak byłam u pediarty to nie miała biegunki i wymiotów ,więc wczoraj pojechałam do lekarza do przychodni a okazało się że pediatra nie przyjmuje bo ta co ma dyżur we środu się zwolniła i nie mają jeszcze zastępstwa ....fajnie że jak byłam we wtorek to żadna adnotacja na ten temat nie wisiała !!!Dzwoniłam do lekarki która przyjeżdza do domu, ale niestety była na rechabilitacji u dziecka ,i przyjechać nie mogła !!W końcu zadzwoniłam do tej co Oliwke badała i powiedziała mi że pewnie załapała do anginy rotawirusa i kazała dać ORSALIT I SMECTE I jak narazie odpukać jest oki,i dobrze bo inaczej byśmy dzis wylądowali w szpitalu...a wtedy nie wiem co bym zrobiła z Bartkiem????Teraz tylko patrze czy mały od niej nie załapał...na chwilę obecną ma tylko katar i mam nadzieje że tak już zostanie!!!!!Dzięki dziewczyny za zdrówko napewno dużo mi się go przyda !!!A ja dziś byłam w tesco i zaczęłam robić zakupy ...oj już niedługo zacznie się u mnie sajgon przy garach............ rmonka-witaj wśród nas MIAŁCZUŚ malutki jest poprostu prześliczny a ten uśmiech...... ANNA_AJRA Daniel pomaga jak może choć jemu nerwy szybciej wysiadają niż mi a Oliwia jak jest chora to jest jednym słowem nieznośna bo sama nie wie czego chce!!!! ZYTKA - gratuluję 4 miesiąca, masz racje ten czas strasznie szybko leci.......A i wracając do wózka to odkładałam kase i zawsze coś mi stawało na drodze i kase wyciągałam z kupki ..dlatego dziś kupiłam wózek używany...może nie żadna rewelacja ale upierze się go i jeszcze nam posłuży SUPER WÓZEK ABC DESIGN BLIŹNIACZY ROK PO ROKU (377279816) - Aukcje internetowe Allegro.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam :-):-):-)Czytam regularnie ale jakos braknie mi czasu na pisanie.
U nas ok tylko ze spaniem nie za dobrze. Jedynie na spacerze ladnie spi a jak jestemy w domu to tylko drzemki 20 minutowe.:no:
Maly spryciarz podnosi do gory plecki jak lezy zeby go wziasc na recei podoba mu sie tylko w pozycji siedzacej,:tak::-D:-D:-D
Po szczepieniu pierwszym bylo ok, zadnej goraczki , przespal caly dzien , zmeczony byl placzem i 3 wkluciami:-(W srode nastepne szczepienie to zobaczymy jak bedzie.Juz sie boje tego placzu:-:)-:)-(

anna ajra moj maluch zawsze chce jesc.:tak:I chyba musze porcje zwiekszyc bo jak skonczy to chce jeszcze.:confused:
monka witaj wsrod lutowek.
A i mam pytanko co dajecie jesc dzieciom oprucz mleczka?//
Ja dalam juz kaszke sprobowac i chetnie otwiera buzie jak widzi lyzeczke, i jabluszko tak dla proby.
pozdrowienia dla wszystkich:happy2::happy2::happy2::happy2:
 
Do góry