reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

helol ja tylko sie przywitac:)
moja mała też ostanio ma luźne kupki i myslalam ze to moze opd tych upalow a moze jej sie zabki zeczywiscie zaczynaja wyzynac??:> bo slini sie i pcha piachy do buzi a smoka to tak ciagnie ze malo go nie polknie jak ma sprawdzic czy ida zabki?
 
Ostatnia edycja:
reklama
no u nmie to na bank dziąsełka:tak:
wczoraj wieczorem mąż poleciał po masc, bo mała strasznie sie męczyła i faktycznie pomogło, po kilku minutach był spokój:-p
ciekawe kiedy to sie skończy....
 
Rekinasia to juz widac do kogo wdało sie malenstwo....ja tez mam podobne zdjecie, super. A z innej beczki- masz fajniusia posciel!
Myszaaa a ja tez mam takie tylko z kwiatuszkami:-D:-D:-D

Martwie sie tym ząbkowaniem...u mnie pewnie tez sie lada dzien zacznie....
 
Zytka- ty niedobra:-D tak o córeczce mówić, już wiem dlaczego mi się tak dzidzia podobała- chciałam córeczke:-)
dawna cloe- dzięki za wyjaśnienia:-),dobrze że z Oliwką już lepiej no i ślicznie przybiera na wadze
A ja miałam cudną noc, pobudka po trzeciej -15 min jedzonko i spaliśmy do 6.40:-)
 
dzieńdoberek! dzisiaj poranna pobudka o 8.30 i okropna noc z pobudkami co 2 h :-(
Myszaaa, Miauczus to wklejać mi tu zdjęcia a nie jakieś czcze przechwałki :-)
ciekawe co u Paulineczki
 
Ostatnia edycja:
Mój mały polubił niespodziewanie leżenie na brzuszku:-)



A dzisiaj w nocy mój chłopina obrócił się w łóżku o 180 stopni, głowa była w nogach ,a nogi tam gdzie powinna być głowa :szok:. Nie wiem jak on to zrobił.
No i zostałam sama z dziećmi na 3 dni- mąż musiał wyjechać służbowo:-(
 
Ostatnia edycja:
hehe no wiadoma sprawa;-)
ale chyba tylko przy kilku pierwszych jest takie marudzenie, potem mam nadzieje dzieciaczek tego tak nie przezywa:baffled:
 
reklama
Do góry