reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

No i mam teraz czas tylko dla siebie- dzieci śpią, a mąż na wyjeździe oglądam : "you can dance"
rmonka-WITAJ i pisz. Widze ,że mieszkasz w Pile, ja z tamtąd pochodze a moi rodzice nadal tam mieszkają, w lipcu oddaje do dziadków mojego starszego syna:-)
anna_ajra- www.ekropka.pl tam kupiłam leżaczek dla Dominika;-)
Co do jedzenia to zauważyłam ,że ostatnio szybciej się najada i zaczyna bawić się moją piersia : z uśmiechem ją chwyta patrzy mi w oczy i puszcza,śmieje się chwyta i tak w kólko:confused:
Oliwka11- wózek świetny na pewno będzie Ci dobrze służył. Trzymam kciuki za to żeby Bartuś się nie rozchorował i uściskaj córcie tak mi żal gdy takie maluchy chorują:-(
Zytka- Wszystkiego dobrego dla Marcelki z okazji 4 miesięcy;-)
miauczus- Alanek jest słodziutki:tak:
lileczka- ja Dominikowi jeszcze nic nie daje, z jakieś 4 tygodnie zaczne wprowadzać nowe dania
 
Ostatnia edycja:
reklama
dziewczyny ja na szybko bo padnięta jestem.

U nas wszystko ok. Jesteśmy w trakcie układania styropianu pod wylewki więc jak wracamy z budowy to już siły niet.
Przy okazji klejenia papy miałam drobny wypadek - papa roztopiona poparzyła mi ręce i zdarłam tą smołę ze skórą - było ciężko nie obyło się bez pogotowia ale już jest ok tzn goi się powoli. Chłopcy na szczęście zdrowi - tylko MIłkowi już cyc za bardzo nie smakuje tzn woli butle a cyc to w nocy i do pogadania. Daje mu już soczki i jabłko - ze względu na kupek brak. Z Kamilem wciąż walczymy by nie sikał w majtki tylko wołał bo jak się go wysadzi na nocnik to robi ślicznie sik. Gdzieś za tydzień będę miała po wylewkach więc będzie więcej czasu, Pozdrawiam wszystkie mamy i dzieci. A Anna ajra gratuluje zabka u Michalka. Pozdrawiam jeszcze raz.
 
Witam Mamcie!


Ja dzis pierwsza? Ale nie dziwne, w końcu od 5 buszuje na nogach: Jedziemy dzis na tydzień do Dziadków i wzięłam się za pakowanie. Marcelinek śpi,więc korzystam z czasu :) Tęsknić będę za Wami straszliwie i nadrabiania w czytaniu pewnie będę miała dużo…

Oliwka11- Ty masz przejścia…Dobrze,że opanowałaś sytuację- dzielna z Ciebie kobitka :) Wózek jest super- na pewno ułatwi Ci życie. Życzę Wam dużo zdrówka!

Lileczka- u nas ten sam problem ze spaniem :( Marcelinka na dworku spi słodko a w domu maruda. Dlatego cieszę się z jednej strony na ten wyjazd, bo przynajmniej jeśli pogoda dopisze to będzie prawie cały czas na powietrzu :) Ja jeszcze podaje tylko samą pierś.

Anna-ajra,Kluska79- dzięki za życzonka dla Marcelki :) U nas ta sama zabawa przy piersi się odbywa :)

Agawa- Ło matko!!!Aż mnie ciarki przeszły,się nacierpiałaś na pewno… Uważaj na siebie na tej budowie!!!



Buziaki dla Was wszystkich maminki!
 
hej
Witam dziewczyny
Na szczęście z Oliwkąś wszystko ok tylko coś jeść nie chce gwiazda moja:crazy:
Lileczka dobrze że się odezwałaś "stare lutówki" coś nam się kruszą powoli.
ja zastanawiam się nad jabłuszkiem i chyba dzi dam trochę utartego
Agawa to miałaś przejścia .nie zazdroszczę Grunt że wszystko dobrze sie skończyło i oby blizn strasznych nie było:no:
Ja jestem na etapie wybieranisa kreacji idla Oliwki W moim mieście nic nie ma ciekawego zostaje tylko internet
Kropecka gdzie jedziecie nad morzE? za rok zamierzam również gdzies wyjchać w tym roku sobie daruję ale w przyszłym nie odpuszczę
 
hej babeczki ja tylko na chwielr żeby się przywitać !!!!!dzieciaki mi rozrabiają więc pózniej się odezwe i nadrobi zaległości ............
 
Hej!

Ja na początek z pytaniem jak mogę wstawic tutaj suwaczek :)? My noc przespałyśmy spokojnie Lenka ostatni posiłek zjadła o 19.40 a obudziła się na karmienie o 3.40 ale to zapewne wynika z tego, że jest karmiona butelką :). Ostatnio ślni się na potęgę i szoruje paluszkami po dziąsełkach, chyba pomału będą pojawiac się ząbki :).
Życzę wszystkim miłego dnia
 
Hej

Moje dziecko - mnie dziś zaskoczyło i zaczęło ćwiczyć przewrotki na łóżku :-D :szok:

No co się dziwić wczoraj skończył 3 miesiąc :-D

Ale miałam problem - byliśmy na zajęciach w kościele przed chrztem... i zostawiliśmy mlodego babci ... jak wróciliśmy młody miał tak zaciśnięte piąstki był tak przerażony... :-( aż się wkurzyłam na tych co prowadzili... że tak nas przetrzymali :-(

Agawa - aleś się kobieto załatwiła - jak tylko skończycie dom - mykaj odpocząć - i wystaw M duuuuży rachunek - za straty skóry :-)

rmonka - witaj :-)

Ogólnie dziewczyny witam - :-D anna_ajra - jak tylko znajdę te Linki co wstawiałam zaraz podam :-)
 
witam sie i ja:-)
oliwka i jak dzieciaczki:confused: zdrowsze? w końcu należałoby ci sie troche spokoju:-(
u mnie luz jak zawsze, mała grzecznie przesypia całe nocki,a i w dzień regularnie 'drzemkuje':-) oby tak dalej:rofl2:
jutro idziemy na weselicho:tak: właściwie to nie bardzo mamy ochote bo mąż przemęczony wolałby posiedziec z nami w domku, ale 'młodzi' (swoją drogą starsi od nas hehe) specjalnie zarezerowali nam pokój abysmy przyjechali z małą:happy: no cóż, chyba nie ma wyjscia, a zawsze tak mamy ze im bardziej nam sie nie chce gdzies jechac tym lepiej sie bawimy :szok:;-)
dziewczyny czy wiecie cos na temat ze maluszki nie powinnu spoglądac na telewizor przynajmniej do roczku:confused:
moja mała potrafi gapic sie nawet pół godziny jak lecą reklamy albo gdy przełączam jej na bajke:laugh2: wiadomo ze nic z tego nie rozumie ale światełka i kolory na nią działają:rofl2: martwi mnie tylko to ze ponoc nie powinna, ale podoba mi sie ze potrafi juz tak sie skoncentrowac:tak:
 
heja tylko na chwilke :happy2:
myszko dziekuje za zaproszenie mmmm co za zaszczyt :-D:tak: hihi
rmonka - witaj :-) odzywaj sie :tak: moj synek tez jest karmiony butla bo niestety nie chcial juz cycka ale potrafi przespac cala noc :-)
przyszlirodzice - no to fajnie moj sewek juz dawno sie smieje na glos szczegolnie jak stoi na nogach na moim lub mojego M brzuszku i zazwyczaj z samego rana jak wstanie wtedy ma taki humor :-D
miauczus54 sliczny ten Alanek :-)
zytka to moj lubi podgladac jak pisze smsa do kogos :tak: taki maly podgladacz z niego hehe no to baw sie tam kochana i wspomnij nas troche hihi
anna-ajra no troche bylo z tym problemu na samym poczatku bo co chwile wypluwal ale teraz juz troche lepiej choc i tak dalej nic nie ma :-( a Wam musze pogratulowac za tak szybkie wyjscie zabka :-):happy2:
oliwka11 jak tam malutka :confused: mam nadzieje ze wporzadku :-) a bartus :confused:
lileczka ja daje obiadki zupki i deserki orocz tego kaszke bananowa na mleku modyfikowanym - to wszystko od 4 miesiaca ale czasem daje mu co bardzo chetnie je sucharki na rumianku i z potartym jablkiem z tego jest taka papka i nawet bardzo dobra - mnaim samej mi samuje a do tego mam sentyment bo pamietam jak nam to mama robila i to przez dlugi czas :-)
agawa1 nastepnym razem na siebie uwazaj :tak:
ladna.ex.panna no to sie bedziesz bawic na weselichu a co do tv nic mi nie wiadomo ale moj sewek to uwielbia zreszta juz wpadlismy w rutyne ogladajac rano bajki :-D slyszalam ze nie moze sie w lustrze przegladac ale niby do czasu az zostanie ochrzczony ahh te przesądy :baffled:

mykam pozdrowionka dla wszystkich :-D
 
reklama
Myszaa, jakoś nie sądzę żeby ta zabawka z bijącym sercem była w stanie uspokoić płaczącego Olka :) a mi tez sie sece kraja jak wracam a Olek caly zaplakany. Tak w niedziele do szkoly pojechalam, tylko na cwiczenia ale to i tak 5 godzin pod rząd. Olek je co 2 godziny. Butli nie chcial ruszyc i biedaczek przez ponad 2 godziny plakal Mackowi. Jak wrocilam to buzia czerwona, oczka zaplakane a on wymeczony, nawet nie mial sily plakac :(

Kluska , Olek ma właściwie od począrku lużne kupki. U mnie to pewnie na tle alergicznym :/

Cloe, to nasze dzieci wagę mają dość podobną. Olek troszkę cięższy ale też lżejszy niż większość dzieciaczków lutowych.

miauczus, ja przestalam karmic Wiktora jak mial 4 miesiace wiec nie karmilam podczas zabkowania. Teraz chcialabym jeszcze z 2 miesiace pokarmic, ale tak jak pisalam wczesniej jest problem bo Olek niczego oprocz piersi nie akceptuje :/ Alanek cudny :)

rmonka - witaj w gronie lutówek

przyszlirodzice - moj Olek tez juz sie smieje na glos, chociaz przy mnie to raz mu sie tylko zdarzylo. Z moja mama podobno jak zostal to sie smial bo on laskotki ma :)

oliwka - niech mala sie kuruje jak najszybciej. Fajny wozeczek :)

lileczka - ja spróbowałam podać Olkowi kaszkę ryżową ale pluje nią i właściwie to chyba jej nic nie zjadł.

agawa, auć :/ my zaczynamy budowe we wrzesniu, w niedziele podpisujemy umowe z wykonawca.

Zytka, ja od kilku dni tez o 5 pobudki i koniec spania, dlatego jakas taka padnieta chodze :/ Milego wyjazdu, ja jade za tydzien w poniedzialek na tydzien ale nie nad morze tylko jezioro.

ladnaexpanna - jesli chodzi o TV to byl taki czas ze Wiktor non stop ogladal bajki :/ moja mama jak wrocilam do pracy go tak nauczyla i pierwsze co robil po przebudzeniu to chcial zeby mu wlaczac bajki, w dzien tez niby cos robil ale musial grac telewizor. Odkad poszlam na zwolnienie powoli go od tego odzwyczajalam i teraz w ogole nie oglada albo od czasu do czasu. Dzieki temu wiecej czasu poswieca na bardziej konstruktywne zajecia.

patrysia, to moje dzieci nigdy by nie wiedzialy jak wygladaja bo nie bede ich chrzcila :)
 
Do góry