reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

annaagnieszka... to mamy po sąsiedzku- ja historie (tyle ze byly dzienne wiec dziekanka) a co to za przychodnia taka dobra??? ja myslalam zeby gdzies abonament wykupic ale nie mam pojecia gdzie!A i tez nie mam z kim malego zostawic,chyba ze z mama (ale ona pracuje:-()

Dziewczyny jak wyglada karmienia piersią jak pierwsze ząbki sie pojawiaja???? czy cos sie zmienia? przeszkadza?
 
reklama
dziewczyny jakie macie sposoby na bolesne zabkowanie??:confused:
bo u mnike chyba sie zaczeło:szok:
a że nie używamy smoczka no to teraz mam :baffled:
 
Miauczus ja chodzę do Joanny Koralewskiej na ul. Abrahama. Bardzo dokładnie bada. zagląda wszędzie :-). poza tym na miejscu można dostać szczepionki po dobrej cenie, niższej niż w aptekach we Wrocławiu. co do studiów to rzeczywiście jesteśmy sąsiadkami hihi. u nas na wydziale mamy super dziekan która bardzo pomaga studentom. miałam ciężką sesję zimową ale dzięki temu że przedłużyła mi sesję spokojnie mogłam ją zaliczyć. bez problemu też można uzyskać indywidualny tok nauczania. ja takowy dostałam.

pozdrowienia dla wszystkich mam
 
moim sposobem na zabkowanie bylo zawsze smarowanie zelem na dziasla i mala dawka nurofenu dla dzieci. Wiktor robil mi naprawde duze jazdy jak zabkowal a po tym zawsze sie uspokajal.
 
Uff , Lekarka stwierdziła że luźne kupki występują u mojego dziecka z powodu ząbkowania:szok:, nie jest to nietolerancja na pokarm tym bardziej że mały wcześniej nie miał częstych kolek, nie ma ciemieniuchy , a cera obecnie jest super.
No i pani doktor zajrzała do buźki i zobaczyła przebijające się właśnie jedynki dolne i dwójki które niewiele im ustępują, górne jedynki jeszcze troszke będą schodzić:confused:
Powiedziała ,że często przez ząbki są problemy z kupką.
Ponieważ sprawa się wyjaśniła Dominik został dzisiaj zaszczepiony i znosi to dobrze- nie ma gorączki, nie marudzi wogóle jakiś taki bardzo kontaktowy był dzisiaj, a teraz smacznie śpi:-)
ladna.ex.panna- tak jak pisze kropecka polecam żel na dziąsełka i odrobine panadolu, będzie dobrze:tak:
Myyszaaa-widziałam kiedyś na allegro te maskotki i miałam kupić ale jakoś o tym zapomniałam:baffled:
No właśnie dziewczyny od czasu ciąży jestem strasznie zapominalska:zawstydzona/y:, czy to w sklepie czegoś zapomne kupić ,czy miałam wysłać jakiś fax, poczte, gdzieś zadzwonić- ciągle zapominam:crazy:
Rwkinasia- ja też nie wiem co to jest NN
Zytka- Śliczny ten Twój synuś

Agata Mróz
[*]
 
Ostatnia edycja:
Witam się wieczorkiem...

Ale smutny ten dzień... Agata Mróz-taka młoda i dzielna
[*] Nawet nie zdążyła sie nacieszyć swoim maleństwem :( Ach jakie to przykre...


Kluska79- no i sama jestem sobie winna :) Marcelek to dziewczynka :) Musimy oduczyc się tak do niej mówić bo będą ją mylic faktycznie z chłopcem :)
Ja tez jestem ostatnio zakręcona na maksa...

Mysza-świetna ta owieczka :) Wogóle fajna stronka.

Spokojnej nocki Mamcie!
 
Kluska Zytka ma dziewczynke Marcelinkę
a NN przyznaję mój błąd w literówce - powinno być NK czyli nasza klasa

Oliwka już ma się dobrze Apetyt jeszcze nir taki ale mam nadzieje że już jutro będzi ok:tak:
Wasze dzieci to małe pulpetciki :tak:Moja waży dokładnie 5995 g przybiera ok 800g na miesiąc biorąc pod uwagę duży spadek na początku jest ok
Mysza i jak nowe buty?
 
reklama
Hej
Cloe


Ale to takie do spódnicy :-)

Rekinasia mam podobne zdjęcie :-D Ci nasi synowie lubią nam rano łóżko zajmować :-)

Pozdrawiam :-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry