reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

Hej Dziewczyny!
I ja się witam w Nowym Roku :) Chyba już mi troszkę lepiej, mam nadzieję że przepędziłam to przeziębienie. Sylwka spędziłam samotnie, M był w pracy, a w zasadzie jeszcze jest, wróci rano. Pierwszy taki sylwester w moim życiu i mam nadzieję ostatni, bo nawet jeśli znowu wypadnie dyżur to przecież będę z dzieciątkiem :) Za to dziś mam dzień odwiedzin noworocznych, wpadła siostra z rodzinką i z Picolo :)
Najka, ja też co jakiś czas wpadam w panike że to już. Teraz tak będziemy miały :) Ja nie jestem wogóle przygotowana (zero zakupów) Jak się wykuruję do końca to zbieram M i ruszamy w sklepy- nie ma co!
Ania-ajra- Ty juz pewnie zwarta i gotowa?
Dobrej nocki wszystkim Lutóweczkom :)
 
reklama
ja rowniez sie witam. my wrocilismy wczoraj, bylo bardzo fajnie, chociaż męcząco. jak będę miała fotki to wam pokażę :)

agawa, ja mysle ze jednak Maritka rozdwoi sie pierwsza. Ciaze blizniacze z reguly zakancza sie przed terminem :)
 
Hej dziewczyny:-)
Anna ajra jsa również powinnam zacząć szykować torbę My to jedne z pikerwszych możemy pósc na odstrzał:tak:W weekend zacznę Poki co kompletuję listę niezbędnych rzeczy . Powiem wam że poród sam w sobie mnie nie przeraża. Natomiast spotykam coraz więcej podwójnych mamuś które mówią że jedno dziecko to samo miodzio a już dwójka ...:baffled: No ale trudno Najwyżej będę wam tu kwiczeć jak mi ciężko;-)
 
Cześć dziewczyny
Ja spedziłam Sylwka spokojnie w domu z mężem przy lampce wina i szampana o północy.
W przyszłym tygodniu ide do gina i na KTG to posłucham małej Amelki.
Napisze po wizycie jak było
Pozdrawiam
 
Witajcie w 2008r!
Wszystkiego naj...aby ten rok był obfity w łaski, bagaty duchowo i nie tylko
icon_lol.gif
icon_wink.gif


Jestem padnięta strasznie po tych urodzinkach,ale było fajnie,rodzinka w komplecie miło i przyjemnie powitała Nowy Rok.
icon_razz.gif
Może uda mi się jutro...wkleić fotki
icon_redface.gif
icon_razz.gif


Maraton sylwestrowy i noworoczny niestety odpowiada za moje samopoczucie czyli twardniejący brzuszek i "pękający" krzyż
icon_eek.gif

dziś leżę byczkiem....
icon_lol.gif
 
Witam w nowym roczku
My sylwka spędzilismy w domku z dziećmi przy picollo:-D dzieciaki szalały a ja siedziałam i sie śmiałam z nich potem postrzelali sobie i o 1 poszlismy spać.
Dziś w nocy dokładnie juz nad ranem miałam silny krwotok z nosa leciało jak z kraniku teraz boli mnie głowa mam nadzieje ze nie bedzie wiecej takich zdarzeń.Brzusio ok małe szaleje jak nic.

Dzieki za mile słowa odnośnie mojego taty jest jeszcze z nami lezy w szpitalu mama przy nim całymi dniami bo piguły nawet nie dały mu leków przeciwbólowych a moj tato bierze morfine płakał jak mama poszła do niego w sylwestra rano dobrze ze wzięła z domu i mu podała myslelismy ze dzis wyjdzie ale wszystko sie pokreciło nic nie jest lepiej i musi lezeć.

Jestem ciekawa która z nas pójdzie na pierwszy ogień.:-DJak ten czas szybko leci:szok:nim sie obejrzymy a bedziemy tulic maluszki.
Dawna cloe dasz radę ja z trójka sobie radze nie ukrywam ze jest czasami ciezko i mam ochote to zostawic i isc gdzie mnie oczy poniosą ale co zrobic.:sorry2:
Pozdrawiam
 
witam sie :-)
dopiero co wstalam :sorry2: ach jak dobrze choc pospalabym jeszcze... :baffled: czuje sie bardzo dobrze maly fika mi niezle w brzuszku wiec nie mam powodow do zmartwien :-D
Paty36 - trzymam kciuki za lezenie byczkiem :-) masz racje wypoczywaj :cool2:
magdzia75 - czekamy :tak:
dawna_cloe - ja rowniez dolaczam sie do Was bo po anna_ajra z tych lutowych mam ktore wytrzymaly ide nastepna :szok: ale pierwsza jest Gosia78 :-D heh ale ja pakuje sie dopiero po 10 bo z mezem trzeba isc na koncowe zakupy :-)
zytka - to fatalnie ze bez meza ale mialas swoja pocieche pod serduszkiem ;-)
najka - oj ja tez to przezywam non stop :shocked2:masakra ale ostatnio snil mi sie moj bobasek PO RAZ PIERWSZY WIDZIALAM JEGO TWARZ :-D byl ubrane w kombinezonik swoj niebieski i wygladal przecudnie a taki kochaniutki :-) raz sie zyje mam nadzieje ze nie bedzie mial nic przeciwko :-p no teraz polowa 35 tyg i za niedlugo welcome to pordowka :blink::laugh2:
anna_ajra - czekam na wiesci :cool2:
myyszaaa - :-D
 
Ania31 - no ja tez jestem ciekawa kto pojdzie na pierwszy rzut :-) ja pewnie jak juz wybije ta godzina to bede tak spanikowana ze nawet nie zdaze do Was zajrzec i powiedziec ze to juz :shocked2: a szkoda bo nie mam od Was nr tel.tak to pochwalilabym sie zaraz :tak: fajnie ze jeszcze jest z Wami Twoj tato :happy2: a jak sie teraz czujesz :confused:
 
witam nowowrocznie mamusie i ich brzusie:-D
sylwester minał ok, mąż prawie wszystko przygotowywal cały dzień do domowej imprezki, a potem sie wyluzował przy whiskey:no: zła byłam troche bo na koniec sama musiałam wszystko zbierac, chowac, schylac sie nad zmywarką, a do tego pies szalał, bo przestraszył sie fajerwerków:szok: ale wybaczyłam łaskowie męzowi chwilową niedypozycyjnośc bo goście wyszli zadowoleni, a balony do tej pory latają po salonie i nie wiem co z nimi zrobic:-D
w poniedziałek zaczynam 2 tyg.szkołe rodzenia:tak: jak wytrwam do końca, czego sie troszke obawiam, to śmiało moge lądowac na porodówce:-D ale przyznam sie szczerze, że sama mysl o porodzie i czekającym bólu zaczyna
mnie przerażać:baffled: dzisiaj śniło mi sie ze mnie na dole zszywają okropność:no:


 
reklama
Witajcie w 2008r!
Wszystkiego naj...aby ten rok był obfity w łaski, bagaty duchowo i nie tylko
icon_lol.gif
icon_wink.gif


Jestem padnięta strasznie po tych urodzinkach,ale było fajnie,rodzinka w komplecie miło i przyjemnie powitała Nowy Rok.
icon_razz.gif
Może uda mi się jutro...wkleić fotki
icon_redface.gif
icon_razz.gif


Maraton sylwestrowy i noworoczny niestety odpowiada za moje samopoczucie czyli twardniejący brzuszek i "pękający" krzyż
icon_eek.gif

dziś leżę byczkiem....
icon_lol.gif
 
Do góry