reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

cloe całkiem nieźle wyglądasz:tak: ja choc przytyłam podobnie to chyba jakas okrąglejsza jestem:baffled:
najka tez bede zaczynała pranie ciuszków i prasowanie koło 2-3 stycznia, po imprezie sylwestrowej w domku trzeba odpocząć:-)
tymczasem zastanawiam sie czy bedziecie krochmalic pieluchy:confused: usłyszałam dzis od dziewczyny, ktora rodzic ma 3 tyg.przede mną, ze juz to zrobiła, a ja o tym wczesniej nie myslałam:szok:
poza tym to juz nie moge sie doczekac rozwiązania, choc wolałabym jeszcze przejsc przez szkołe rodzenia zaplanowana na początek stycznia:-) naprawde całą ciąże przeszłam prawie bez objawowo, ale za to końcówka i ból pasa biodowego/miednicy daja mi w kość :wściekła/y:
 
reklama
Cześć z rana!
Co do wózka to warto kupić taki ,żeby dobrze się prowadził-lekko.Koła pompowane...najlepiej wypróbować w sklepie...
U mnie wszystko w proszku,ale po trzech królach ostro w przygotowania. 4.01 mam wizytę to się dowiem co i jak,bo nawet nie wiem ile waży mała...
Na razie...
 
witam sie dziewczyny :-)
ja tylko na chwile bo jest duzo roboty :dry: teraz wlasnie troche sprzatam i zaraz biore sie za robienie jedzonka na dzisiejsza imprezke bo wybieramy sie do znajomych :-D wiec bedziemy balowac - mam nadzieje ze wytrzymam :dry:
tak wiec zycze Wam kochane szalowej i szampanskiej zabawy przy piccolo :-D i obysmy pozostaly w 2-packu a nasze dzieciatka ktore sie urodza w terminie byly zdrowiutenkie jak rybki :cool2::happy2::tak::laugh2:
przesylam milion caluskow :cool2:
 
Cześć dziewczyny!
Zobaczymy na ile dam dzisiaj radę... Imprezka u przyjaciół.:-D

Ika_s - śliczny koszyczek!:yes: Też jeszcze nie kupiłam podkładów...
cloe - bardzo ładnie wyglądasz! Ciąża Tobie sprzyja.;-)
lileczka - w sumie racja... jutro się spakuję.:unsure:
agawa1 - ktoś musi...:-p Jak tam skurcze, uspokoiło się?:confused:
Paty36 - też mam wizytę 04.01.!:happy2:

Buziaki
 
Z ostatnią kartką kalendarza zerwij złe nastroje,
zapomnij wszystkie złe chwile i dni.

W Nowy Rok wejdź tak jak na najwspanialszy bal,
który nazywa się ŻYCIE!

Są godziny, które liczą się podwójnie
i tygodnie nie warte jednego dnia.

Niechaj w Nowym Roku wszystko po równo się rozkłada
i wszystko w ręce łatwo Ci wpada!

Radosnego i szczęśliwego Nowego Roku 2008 z marzeniami,
o które warto walczyć, z radościami,
którymi warto się dzielić, z przyjaciółmi,
z którymi warto być
i z nadzieją bez której nie da się żyć!
 
Witam i ja śle życzenia
Stary Rok mija lecz marzenia zostają, niech one się Wam wszystkie spełniają i z Nowym Rokiem niech los Wam się odmieni, a ogród życia wnet się zazieleni.
Ja juz spakowana ale z racji ze wtedy miałam isc do szpitala małe takie ruchliwe ze wczoraj w nocy myslałam ze bedziemy jechac do szpitala kreci sie kopie ból niesamowity wzięłam no spe i dopiero około 1 nad ranem usnełam jeszcze troszke mam nadzieje ze wszystkie wytrzymamy w dwupaku do lutego
A u nas spadł śnieg dzieciaki na dworku sypia sie śniegiem
Moj tato od wczoraj w szpitalu czeka go kolejna operacja dzis wezwał ksiedza mam nadzieje ze jeszcze z nami pobedzie.
Pozdrawiam i dosiego roku
 
Hej dziewczyny:-)
Siedzimy sobie z męzem Julcia katuje nas Bajką na DVD Czerwonym kapturkiem któryś już raz z kolei ale muszę przyznać że jeste fajnie Chyba wkońcu przestawiło mi sie i zaczyna mi się podobać że m w domu a nie w pracy a tu jeszcze jutro i co? Znowu się zacznie.
Dziś przyjeżdża do nas siostra więc Sylwester choć przy Piccolo to jednak może być całkiem udany. Robie właśnie sałatkę jarzynową.
Ania 31 trzymam kciuki za tatę oby jeszcze pobył z wami :tak:
Wszystkim życzę UDANEGO SYLWESTRA:-)
 
Składam wszystkiego naj...naj...w Nowym Roku 2008!!!

l045.gif

Spokojnej nocy dla niektórych,szampańskiej zabawy dla innych itp.
z020.gif

Oby był lepszy niż poprzedni,albo choć nie gorszy!!!

Spełnienia najskrytszych marzeń!!!


nie wykluczone,że jeszcze zajrzę, w końcu siedzę w domu i może ktoś będzie jeszcze na forum to pogadamy!
icon_wink.gif



Teraz nogi włażą mi do tyłka,ale troche nadrobiłam.Krzyż protestuje z powodu 19 dodatkowych kg!
 
Cześć Dziewczyny!
I mnie dopadło przeziębienie :-( Leżałam od piątku w łóżeczku, dzisiaj zebrałam siły i wstałam, ale chyba powrócę bo znów mi sił brakuje...
Pozdrawiam Was wszystkie cieplaskowo i życzę Wam miłego, owocnego;-) ale przede wszystkim radosnego Nowego Roku!

Kuligiem chciałam do Was jechać,
lecz kare konie nie chciały czekać.
Porwały sanie, mkną pod gwiazdami a ja zostałam sama z życzeniami.
Ale gdy tylko okno otworzysz,
w świeżym płateczku życzenia złożę,
w gwiazdce co spada tutaj z obłoków będę Wam życzyć Szczęśliwego Nowego Roku!
 
reklama
PIĘKNEGO NOWEGO 2008 ROKU ZE SZCZĘŚLIWYMI ROZWIĄZANIAMI W TERMINIE I WIELU RADOŚCIAMI!:biggrin2::biggrin2::biggrin2:

A my też przy Piccolo i sałatce jarzynowej!:-D Udanej zabawy tym co idą imprezować, tylko nie szalejcie za bardzo!:biggrin2:
Ania31 ja też trzymam kciuki za Twojego tatę i Waszą rodzinkę!
 
Do góry