reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

reklama
Hej!
Witam w ten ostatni wieczór tego roku. Właśnie skończyłam kroić sałatkę zaraz ster w kuchni przejmuje mąż - będzie robił tartę na wieczór:-). Mniam, mniam.... kaloryczne ale pyszne raz na jakiś czas można sobie pozwolić:sorry2:

Cloe - gdzie te Twoje kg, na zdjęciu widać tylko śliczny, okrągły brzuszek?
Ania 31 - trzymam kciuki za Twojego tatę!
Ika - śliczny koszyczek!

Dziewczyny tym, które wybierają się na sylwestra, życzę udanej zabawy natomiast wszystkim życzę szczęśliwych rozwiązań oraz samych radosnych i spokojnych dni w Nowym Roku!
 

Na Nowy Rok Życzymy Wam Pomyślności, Potegi Miłości, Samych Spokojnych, Pogodnych Dni, NIech Was Nadmiar Kasy Męczy A Fiskus NIe Dręczy :-)
SAmychh MIłych chwil
 
:-):-):-)Nowy Rok cyfre zmienia, wszyscy wszystkim sla zyczenia. Przy tej pieknej sposobnosci i my zyczymy Wam radosci, aby wszystkim sie darzylo, z roku na rok lepiej bylo !!!! zdrowka dla was i maluszkow!!!! pozdrawiamy....:-);-):-);-):rofl2:
 
Hej dziewczyny:-)
Jak tam po Sylwestrze? U mnie było całkiem sympatycznie choć nie przeczę że bałam sie czy szwagier nie będzie za bardzo grał mi na nerwach .:baffled: Dzięki Bogu było ok. :tak:
Za rok jednak trzeba pokombinowac by gdzieś wyjść .Siedzenie w domu niw działa na mnie zbyt korzystnie
Oj muszę kończyć Julka mnie potrzebuje n razie pa
 
ja rowniez witam sie po sylwku :-)
na szczescie jestem w 2-packu :-D ja tez bawilam sie znakomicie tak sie wytanczylam ze hej :sorry2: ale gdy tylko poczulam ze juz dosc wrzucilam na luz i spokojnie poszlam siedziec i oczywiscie obzerac sie salatkami :-D tak sie najadlam ze potem bylo mi ciezko :tak: oczywiscie piccolo bylo bardzo smaczne - pilam z 4-letnim synkiem od znajomej hihi :-p:cool2:
ja powolutku zmiatam bo po tej imprezce caly czas bym spala a juz czuje ze mnie maci ;-) aha jak bede miala zdjecia to Wam przesle.
witam Was w 2008 roku :-D
 
Witam i ja po Sylwestrze. Piłam szampana z synkiem, mężem i moimi rodzicami a tak ku ścisłości to z drugim synkiem też. Około 1 poszłam spać i tak mi mało tego snu. Muszę nadrabiać do przodu tzn na zapas bok kto wie kto wie. Anna ajra idzie pierwsza a potem??????

Całuski w Nowym Roku :-)
 
Hej
Witam po sylwku:-) Przesiedzieliśmy w domku :-) ale było super :-) melduje że w tym roku nie przespałam :-D

Mały szaleje :-D więc nie mam powodów do zmartwień:-) oprócze tego że za dużo nie chodzę:-( co mnie wkurza:-(

Póki co pojawiły się w 2 packu
Agawa,Cloe,Patrysia,Mysza :-D

Jutro kolejna lista:-D zamknięcie listy o 20 :-D
Pozdrawiam
 
Cześć dziewczyny!:-D
I ja się witam po sylwestrze.
Nie ukrywam, iż odczuwam pewną ulgę ... Michaś urodzi się w 2008!:-) Och ja dobrze! Tak się martwiłam...:sorry2:
Mąż wyciągnął już torbę, także zaraz pójdę się pakować, w końcu już styczeń...:unsure:

Z imprezy sylwestrowej wróciliśmy o 2:30 także spoko.:wink: Jedynie dzisiaj muszę "odchorować".
W piątek mamy wizytę, liczę zatem na konkrety związane z porodem.:baffled::nerd:
 
reklama
Witam w Nowym Roku!
Sylwester sympatyczny i spokojny. Za to nad ranem obudziłam się w strachu,że mi odeszły wody:surprised:i w półśnie panika, że trzeba do szpitala, a to 5 rano w Nowy Rok. Za chwilę oprzytomniałam i swierdziłam, że nic nie odeszło!:-DTo chyba lęki przedporodowe i przedwczesnoporodowe wychodzą:dry:. Ale potem już dobry był dzień:)
Anna Ajra udało się pakowanie?
Myszaaa już niedługo pochodzimy sobie , też mi tego brakuje, w ogóle ruchu...
Patrysia zazdroszczę Ci wytańczenia. :biggrin2:A gin Ci zezwolił?! Chociaż u Ciebie to już zaraz 36 tydzień, to już bezpieczniej nawet jakby co:)
Dobrej nocki!
 
Do góry