reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

Witajcie!
Dziś się nieźle czuję, pewnie to też wpływ słoneczka:) Poza tym mam zamiar dziś poprać ubranka:))) Tylko ostatnio coś często mnie gdzieś Dorotka uciska i kopie tak, że mnie boli, szczególnie na dole w podbrzuszu to z jednej, to z drugiej strony, a czasem szyjka z tym pessarem. I zastanawiam sie, czy to normalne, że tak czasem boli? Też tak macie?
Myszaaa ciekawie mieliscie na tej szkole rodzenia!:)
Magdzia75 pojawiaj sie częściej!
Ania31 bardzo dzielnie sie trzymasz, jak dziś się czujesz?
Patrysia to Ty miałaś śliczny sen!:) Wolę takie od mojego odejścia wód:)))
Gosia78 jak wizyta u gina i spotkanie z położną?
Zytka fajnie, że zakupy się udały!:)
Anna ajra też przeczuwam, że torba będzie wypchana:))) Ale ja się jeszcze trochę wstrzymam, na razie pranko. Ciekawa jestem co Ci gin jutro powie!
Pozdrowionka dla Wszystkich Lutówek!:)
 
reklama
Witam
własnie dostałam paczke z allegro Kuba miał najwiecej frajdy jak przymierzał kaftaniki dla dzidzi i mowi za małe kupiłas:-D
Najka moje zdrówko ok czasami siedze i nogi sciskam bo mam wrazenie ze cos mi wyleci ale nic sie nie dzieje odliczam zeby chociaz do 36 tc wytrzymac zeby dzidzia była bezpieczna czyli jeszcze od jutra tydzień
Chociaz mioch chłopaków to juz urodziłam w 34tc Kuba w 38 tc jak dociagne do tego tygodnia to bedzie super
Moj tato wychodzi dzis ze szpitale ale jest bardzo źle:-(mam dosłownie stracha jak dzwoni telefon stacjonarny ze to juz koniec

A wracajac do torby to stwierdziłam ze musze sie przepakowac do wiekszej:-D narazie w pogotowiu jest mniejsza a po niedzieli zaczne szykowac w wieksza ciuszki małego musze spakowac jeszcze i juz

A tak ogólnie to zmeczona jestem juz niewyspana jakos jak rozmawiam to sie mecze jakbym na jakims maratonie była ostatnio rozmawiałam z siostra a ona do mnie co tak dyszysz i co robisz a ja ze rozmawiam z toba usmiałysmy sie :baffled::-Dw nocy siusianie męczy w dzien tak samo.
nastękałam ale mi ulzyło:-D
pozdrawiam
 
Cześć dziewczyny!:-D
Stopy super! Zastanawiam się, jak ja kiedyś mogłam wytrzymać bez pedicure...:baffled: Człowiek tak szybko się przyzwyczaja do wygody...:sorry2:
Idę się położyć zanim mąż z pracy wróci. Chcemy zamówić dzisiaj żaluzje do okien Michasia... zobaczymy, czy czasowo damy radę.

cloe - co będzie robiła Tobie kosmetyczka? Często choruje Tobie Julka?
:confused:
Najka - mnie też czasem boli u dołu. Zdarza się, że Michaś mnie kopnie właśnie w szyjkę lub pęcherz i nie wiem, co mam o tym myśleć - tak boli.:dry:
Ania31 - słodki ten Twój Kubuś!:-) Ale wymyślił... :cool2:
Trzymam kciuki i może będzie tak, że urodzisz w terminie!? ;-)

Buziaki
 
Hej!
Dziewczyny , do gina i na spotkanie z położną jadę dopiero wieczorem. Wrócę późno więc pewnie jutro napiszę czego się dowiedziałam.
Dziś poprałam resztę ubranek i uprasowałam pieluszki tetrowe. Jutro czeka mnie reszta prasowania ale o dziwo sprawia mi to nawet większą przyjemność niż w pierwszej ciąży.
Najka - też miałam, której nocy taki sen:shocked2: potem długo nie mogłam zasnąć.........co do tych pobolewań to też tak mam w zależności od tego jak mały się ułoży i w co mnie kopie, najbardziej nie lubię "masażu" pęcherza:-D
Cloe - mój Piotruś na szczęście zdrowy po świętach, stosunkowo szybko przeszedł mu kaszel. Podawałam mu Pabi naproxen, Bactrim a na kaszel Mucosolvan i Clemastinum. Kurujcie się dziewczyny!
Ania 31 - trzymaj się!

Pozdrawiam cieplutko!
 
Hej dziewczyny
Anna ajra czyszczenie twarzy bo sporo prosówek sie pojawiło, maseczki upiększające nawilżające nasaż twarzy...szystko to sama przyjemność oczywiście poza samym czyszczeniem bo to akura jest takie sobie:tak:
A Julka prawie wogóle nie choruje Teraz coś sie zaczĘło .Mam nadzieję że to tylko przejściowe.
Ja mega pranie i prasowanie zaczne od przyszłego tygodnia Wtedy to juz zaopatrzę się w Jelp :tak: Torbę też spakuje na przyszły tydzień i prewencyjnie zaczne pakowac do tej większej ;-)
A co do boli to jak moje skopie mnie to czasem a Swieczki w oczach się pojawiaja . Podbrzurze też czasem pobolewa ale delikatnie szczególnie gdy dam sobie troche w kość
 
witam Was :-D
mnie to sie juz praktycznie nic nie chce - ciezko mi juz oddychac i coraz bardziej sie mecze :dry: no i niestety skonczyly mi sie tabletki - fenoterol :-( a do wizyty troche mi brakuje bo ide po 10 a czy te leki bierze sie tylko i wylacznie na recepte czy mozna normalnie to kupic :confused: mnie to juz od poniedzialku do rozwiazania pozostana 4 tygodnie :shocked2::szok::baffled: ale to zlecialo - w sumie wolalabym urodzic 2 tygodnie przed terminiem zeby sie juz nie meczyc :sorry2::happy2::tak:
buziaki
 
Cześć

Czytam Was i nie mam weny do pisania. Normalnie szok. Jeszcze sie nie pakuje - normalnie nie chce mi się. Może jutro, pojutrze. Może za tydzień, opadły mnie siły i wena help!!!!
 
agawa1 - nie jestes sama ja jakos tez nie mam weny na nic :-( a pakowac sie bede za tydzien bo wtedy wybieramy sie z mezem na ostatnie zakupy :tak::-D juz sie nie moge doczekac :cool2::happy2:
 
reklama
Do góry