reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

Witam!
Ja tez bylam na badaniu USG wczoraj. Wlasciwie to bylismy razem z moim ukochanym( to bylo jego pierwsze usg :laugh:) Bylo super.. nasze maleństwo urosło i wszystko jest w porządku.. wszystko pomierzone i posprawdzane :) a serduszko tak ślicznie biło :D strasznie się wzruszylam na tym badaniu. Warunki byly super, bo mialam "swoj" monitor nad leżanką i na nim wszystko widzialam, co lekarz pokazywal.. na bierząco tez wszystko mówił. \maleństwo, jak chyba wiekszość w tym wieku strasznie się wierciło i machalo rączkami :laugh: Wszystko mamy nagrane i teraz posłuży nam do poinformowania przyszłych dziadków ;D
Pozdrawiam Gorąco!
K.
 
reklama
No faktycznie nadto gadatliwe to my nie jestesmy... ;D.Zagladalam dzis,ale nikt nic nie pisal,wiec i ja sie nie odzywalam... :laugh:.
Zamowilam sobie dzis na Allegro to domowe KTG,jak tylko dojdzie i wyprobuje,to dam znac czy warto kupic.I jak na razie z utesknieniem czekam na pierwsze ruchy.
Myslalam,ze na usg polowkowe bede musiala jechac do Warszawy ponad 40 km.Okazalo sie jednak(poszperalam na tym forum ;D),ze mam usg 3D w Pruszkowie,czyli za 20 pare km.Cieszem sie ogromnie ;).
 
Witaj lutowa mamo-mam na imie Ewe 27 lat -i moja dzidzia przyjdzie na swiat dokladnie w tym samym terminie co Twoja ...tyle ze w UK.
do uslyszenia wiec
 
witam...hm postanowiłam u Was napisać, bo pierwotnie zapisałam się do marcóweczek..ok.4 marzec, a dziś u lekarza po usg w 12/13 tyg. okazuje się, że na ok24 luty mam termin...więc jestem. Myślę sobie że marcóweczek też nie opuszczę bo różnie bywa!! Jestem trochę starawą przyszło mamuśką..mam 35 lat i dwie córuchny - 11 i 6 lat. Pozdrawiam wszystkie lutóweczki. Acha a mój maluch ma już 8 cm:) Ula
 
Ulaig,nie przesadzaj z ta staroscia... ;).Ja tez mam juz dwoje starszych dzieciaczkow(8 i 6 lat) i starsznie sie nie moga doczekac dzidziusia ;D.jak Twoje reaguja na malenstwo?
A tak w ogole mamy lutowe strasznie sa cichutkie,nic nie pisza... :(
 
cześć kobitki
ja ostatnio nie mam zabardzo czasu żeby zaglądać na forum bo niestety u mnie w domu remonty.. :( strasznie dużo brudu i kurzu tfu...
jade dziś do lekarza mam nadzieję że bedzie wszystko oki, wrócę dopiero wieczorem wieć odezwę się jutro. do zobaczyska, pozdrawiam wszystkie mamusie ;D
 
oj cichutke jestesmy to fakt ale mam nadzieje ze niedlugo sie rozkrecimy i coraz wiecej lutóweczek bedzie sie udzielalo na forum
pozdrawiam wszystkie mamusie i zycze milego dzionka :laugh: ;D
 
Coś nie mogę dojść do ładu z liczeniem tygodni ciąży. Na suwaczku idzie 14, a jak liczyłam "na piechotę" w kalendarzu, to wyszedł 15. Chyba jednak nie ma co przyspieszać, bo tak mi się zdaje, że zafasolkowałam w takim ciut dłuższym cyklu, czyli data ostatniej @ nie jest zbyt precyzyjnym punktem odniesienia.

Zrobiłam w tym tygodniu przegląd ciuchów i widzę, że w tej chwili wchodzę co prawda w większość letnich spódnic, ale jeśli chodzi o spodnie ::) A jak jest zimno, to spódnicy nie toleruję. Wczoraj mogłam jeszcze zapiąć 2 pary zimowych portek i w miarę swobodnie w nich usiąść, ale raczej za miesiąc będzie to niemożliwe. Dobrze, że moja siostra ma trochę ciążowych ubrań i podobny rozmiar, pożyczyła mi już parę rzeczy. A brzuszek mam na razie mały, kto mnie zna, to coś zauważy, ale obcy ludzie chyba się nie domyślają. Chociaż... ostatnio w kościele jakaś nastolatka ustąpiła mi miejsca, to może jednak coś już widać :)
 
reklama
Witajcie lutowe mamy!!!
Jestem tu nowa wiec wypada sie przywitac. Mam nadzieje ze przyjmiecie mnie do swego grona. Tak samo jak Wy spodziewam sie dziecka, termin mam na 28 lutego.

Serdecznie wszystkich pozdrawiam!!!!    :) :laugh:color=Navy][/color]
 
Do góry