reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

reklama
Czesc :)
Troszke dzisiaj lepiej ze mna.....tylko ze mega niewyspana jestem......Julcia od wczoraj rana ma 39 temp......dzisiaj juz doszlo zawalone garlo.....och ,,.....bidulka nic jesc nie chce......bylismy na pogotowiu ....jakis wirusek sie przypaletal.......
 
Nuśka zdrówka dla Julaska:-(.
Pourodzinowo bardzom zmęczona :-p,więc zalegam co by wstac jutro o 5 do pracy:blink::sorry2:.
Paa!
 
Ja wykończona...Emilkę ostatnio energia rozpiera :baffled:


do tego zapchana jestem i kaszlę ...Emila to samo :baffled:

Nuśka zdrówka dla Juleczki :tak:
 
Witam.
Po wczorajszych szaleństwach Kubula spał do 8.30,ach,super.Dzis mężulo w pracy,ale po południu skikniemy pewnie na lody,spacer...lato sie kończy,trzeba wykorzystać.:tak:
 
reklama
Czesc:-)

No i w takim razie zdrowko dla Was Gosiu, niech ten katarek i kaszelek trzyma sie z dala od Ciebie<zwlaszcza>

U nas niestety niedziela w domku....tak mysle....nawet zapomnialam sie zapytac czy Jula z bolem gardla moze wychodzic na dwor.....ale cos mi jest ze nie mozna....:confused:

Zapowiada sie przesliczny dzien:-(buuu......

Ale Rozalka macie fajnie tez bym skoczyla na lody......ostatnio chyba w srode bylismy z sasiadami karmic kaczki i wlasnie na lodach w mc'donalds ale dzieciaki mialy frajde:-D:-pja tez karmiac kaczki...dawno tego nie robilam....
milej niedzieli zycze....
Buziole
 
Do góry