reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

witam znów po przerwie:zawstydzona/y:
jakos nie mam czasu na nic jeszcze sobie dnia nie pokładałam, przychodze po pracy to gotuje obiad na nastepny dzień, pranie prasowanie i reszta czasu dla Zosi, ale jestem bardzo zadowolona jak na razie:) wyszlam do ludzi i od razu inne nastawienie;-)
dzisiaj mam dzien wolny :)zobaczymy czy załapie sie na cały etat
 
reklama
Witam poniedziałkowo:tak:
Kasia, Gosia - bezmyślność ludzka nie zna granic:-(
Rosmerta - uwielbiam strzelać z wiatrówki. Jak T. był w domu też robiliśmy rodzinne zawody strzelecki i celowaliśmy do tarczy na działce u teściów:-)
Rozalka - współczuję remontu:baffled: Ale chwilowy bajzel jest na pewno wart efektu.:tak:
Oliwieczka - fajnie, że łapiesz wiatr w żagle:-) Trzymam kciuki za Twój cały etat:tak:
Gosia - spokojnie, nie denerwuj się:tak:
Miłego dnia laseczki!
 
hejka :-)

oj długi był ten weekend niesamowicie, dobrze że się skończył uff ;-)
chociaż dzisiaj też imprezka mała - mama jedzie do Turcji jutro więc pożegnalnego grillka robimy (dla nas niewidzieć się 2 tygodnie to kawał czasu hehe)

a co do ludzi to mnie już chyba nic nie zdziwi, wczoraj widziałam jak z samochodu wyskoczyła dziewczyna a za nią chłopak - złapał ją za włosy, zaciągnął na drugą stronę - od kierowcy i uderzył w twarz akurat szła grupa chłopców i zwrócili mu uwagę więc ją zostawił ale tak to nie wiem jak by się to skończyło :-(
dodam że było to około godziny 16 na parkingu pod hipermarketem, wszędzie pełno ludzi...
 
Cześć:-)
Ja po weekendzie z teściami:-p Dałam radę, wszyscy zadowoleni, mąż kolejny raz dumny, że żona go nie zawiodła i potrafi się zachować mimo, że teściowej nie znosi:rofl2: A ona była tak łaskawa, że wzięła maszynę do szycia i podwinęła mi spodnie:szok::-D Ogólnie ok, nie marudzę i nie narzekam, bo na przynajmniej miesiąc mam ich z głowy:sorry2:

Pogoda do... ech już szkoda pisać:baffled:

Miłego dnia:-)
 
reklama
Do góry