reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

Witam :-)

Witajcie..

poczytałam i niestety nie napisze, bo az mnie lek ogarnia czy czegoś nie zepsuje...bo dzis ma dzień porażek.... w ogóle to ten tydzień zaczął sie pechowo i boje sie myśleć jak sie skończy....eah...:-:)-:)-(

Czeka mnie mandacik co najmniej 300zł, w robocie problemy, w domu nie wyrabiam ze wszystkim...i jeszcze sra....e mam :zawstydzona/y::-(
Mysia będzie dobrze oby zakończył się tydzień inaczej niż zaczął :tak:

co do mandatów mój tata dostał 100zł jak jechał nad morze i to było ograniczenie do 40 a jechał 57 hehe a ciotka na tym samym radarze dostała 50zł a jechała więcej :cool2:

Hejo :-):-)

przepraszam ze nie odniose sie do Waszych postow - postaram sie wszystko dokladnie przeczytrac wieczorem lub popoludniu.

Milenka byla rozpalona cala noc . Temp. 39. Najbardziej mnie dziwi ze czolo nie wydawalo sie takie gorace, stopy byly zimne, ale reszta ciala to az palila. Paracetamol nie pomagal. Teraz Milka nadal ma goraczke, a my z mezem szukamy lekarza. Nietsety lokalne Centrum Zdrowia czynne dopiero od 9.30, tak wiec nie wiem na ktora uda sie zalatwic wizyte.
zdrówka dla Milenki oby jej szybko przeszło :tak:

Witam

my juz po mini-urlopiku, ach , jak ten czas szybko zleciał, no ale było cudnie i nawet pogoda w miare dopisała, padało tylko w jeden dzien i to tylko pół dnia;-):tak::-)
teraz zalegości w pracy nadrabiam no:baffled: i na 8 męża do szpitala musze odstawić:-(jutro zabieg.....

postaram sie w miedzyczasie ponadrabiac trochę zaległości na BB:tak:

miłego dzionka wszystkim

powodzenia dla męża musi być dobrze!!!
 
reklama
Hejo :-):-)

. Najbardziej mnie dziwi ze czolo nie wydawalo sie takie gorace, stopy byly zimne, ale reszta ciala to az palila. Paracetamol nie pomagal. Teraz Milka nadal ma goraczke, a my z mezem szukamy lekarza. Nietsety lokalne Centrum Zdrowia czynne dopiero od 9.30, tak wiec nie wiem na ktora uda sie zalatwic wizyte.

Zdrówka.
Kuba zawsze jak ma gorączkę,to ma czoło,rączki i stópki całkiem zimne,a reszta jak kaloryfer,nie wiem czemu.:baffled:
 
hejka

nie miałam netu od rana, jutro też ma nie być prądu a około 11 wyjeżdżamy więc pewnie dopiero w poniedziałek zajrzę znów na BB :-(

Karolina zdrówka dla Milenki, znaleźliście już lekarza?

Rosmerta trzymam kciuki za męża, na pewno wszystko będzie dobrze :tak:
mojego tatę też czeka jakiś zabieg niedługo - kolano mu wysiadło...

Mysiu głowa do góry - co nas nie zabije to nas wzmocni przeca...
 
witam się poromiennie oj jak narazie połowa dnia za nami i jest super. od 10-13 byliśmy na dworze na naszym małym placu zabaw pluskanie skakanie bujanie leżenie pod parasolem no i farby malowanie czym popadnie.
a jak już było zbyt ciepło hop siup i do domu do chłodku zaraz obiad o 16 i pewnie nad jezioro z naszym tatą pojedziemy tak jak wczoraj.

ok uciekam bo jakoś przyznam szkoda mi czasu na siedzenie w domu.

do później.

Zdrowia dla każdego tyle i potrzeba
 
helou ;-)
Milenka w ciągu dnia nie pozwala żeby mamusia przy komputerze siadła, dlatego dopiero teraz wpadam.
Kurcze co za choróbsko się przyplątało Twojej Milence karolina :-(Oby nic poważnego i niech jak najszybciej mija, a kysz!
Mysia głowa do góry! :tak:
Rosmerta trzymam kciuki za udaną operację!
 
Witam piątkowo:-)

masakra z tym smalcem:baffled: jakby nie było chetnych to interes by nie kwitł....:baffled::no:

padnięta jestem , wciągnełam sie w czytanie ksiązki wczoraj i siedziałam do północy, a o 6 pobudka....:baffled: ale co tam ksiązka zajefajna, polecam "Dom nad rozlewiskiem":tak::-)

miłego dzionka:-)
 
reklama
Witam
zapowiada sie piękny weeked niedługo zmykamy na zakupy a potem nad jeziorko wracamy w niedziele albo w poniedziałek a we wtorek może środa znowu nad jezioro ale tym razem na kaszuby:tak:do Borska:tak:
udanego i leniwego :-)weekendu dziewczyny:tak:
 
Do góry