reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

Kasiu,skoro szybko Ci sie zmywa,to sie nie martw.Ja sie wlasnie zastanawiam czy czegos sobie nie zrobic z wlosami...?:confused:
Joanna,super,ze sie pogodziłyscie:tak:
 
reklama
Ale i tak tylko na chwile, bo jestem padnięta. Przed południem basen. Maja nie miała ochoty wyjść. Byliśmy w wodzie prawie 2 godziny. A po południu pojechaliśmy na Rynek witać prawdziwego Mikołaja z Laponii. Na Mai Mikołaj wielkiego wrażenia nie zrobił. W końcu tylu ich na ulicy. Za to bardzo jej się podobały występy dzieci.
Nam zapadłą w pamięć jedna dziewczynka. Żeby dostać prezent musiała coś zaprezentować. Na melodię Jingle Balls zaśpiewała tak:
"Pada śnieg, pada śnieg, pada granatami,
a Mikołaj dostał w głowę, leży pod saniami."
Na szczęście Mikołaj nie znał chyba polskiego i dziewczynka dostała prezent i dumna przy aplauzie zeszła ze sceny.
http://www.cvr.pl/htm/g/akcja/Jingle-Balls_2.htm
 
Też witam!!!! My na BB już od jakiegoś czasu, ale Maja musiała pooglądać filmiki z Waszymi dziećmi i dopiero teraz mogę się przywitać.
 
Hej!
Goście pojechali,uwielbiam ich,ale padnięta jestem.
Po południu do meża chrześniaczki śmigamy z Mikołajem.:tak:
 
Dzien dobry Żuczki:-)

Siedze dzisiaj w domciu z rodzinka.......wlasnie robimy obiadek ....maz wymyslil cannelloni.......;-)zapowiada sie calkiem pysznie
 
reklama
i ja sie Witam;-)
izachaczy;liśmy dzisiaj znowu o lekarza Patryk gorączkowac zaczal i odrazu 39 i wynik angina :-( ciezka noc oboje źle spali a ja padam :baffled:
 
Do góry