reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

Witam również:tak:

Beza ogromne gratulacje:tak: Przyznam szczerze, że sama się zastanawiam jak to będzie:confused: Pewnie wszystko na nowo trzeba zorganizować:sorry2: A jak Jasio reaguje na Młodszego Braciszka? Bo ciekawa jestem:blink: Jeszcze raz gratuluje ślicznego Synusia Natanka:tak:

Gosia zdrówka dla Emilki. U nas też nieciekawie:baffled: Wstawałam do Młodego chyba z 6 razy w nocy, bo chciało mu się pić, albo pomarudzić, bo coś mu przeszkadzało. Okropne choróbsko:baffled::sorry2:
 
reklama
Witam :-)
My właśnie po śniadaniu, niedługo się zbieramy na małe zakupy. Ale narazie piję kawkę, więc mam trochę czasu na BB.
 
dziewczyny pomocy

na mini mini leci reklama bajki na dvd o takim sloniu i nie moge przypomniec sobie jej tytulu imie slonia zaczyna sie na H.............zrobili ja tworcy shreka
 
Horton słyszy ktosia :-):-)

dzieki za gratulacje! Jasiek zuch chlopak. Asystuje, asystuje ale pod bardzo czujnym okiem rodziców :-):-) Rzeczywiscie musze sobie bardzo duzo przypomniec i na nowo nauczyc sie jak to jest jak ma sie takiego maluszka w domu... a i nauczyc sie dzielic swoja milosc, zainteresowanie po rowno na dwoch, a przepraszam na trzech bo i tatus jeszcze jest :-):-):-)
 
Witam wieczorową porą.Moje dziecie śpi.Dzis super rodzinny dzień.spacerki,gościnki i jeszcze raz spacerki.mimo chłodu,całkiem znośnie było w tą jesienną pogodę.:tak:

A ja nie wiem o jaka bajke chodzi,bo prawda jest taka,że staram sie nie włanczać Kubie telewizora.Jedyne, co ogląda to "Piesek Puppy" na DVD,to taka bajka edukacyjna,dla mnie nudna,ale Kuba zachwycony.Zna na pamięć niektóre kwestie i wyprzedza fakty:-D
Ogląda jakies 20 minut przed dzienna drzemką,dzięki tej bajce ładnie powtarza kolory i pokazuje koło....i takie tam inne ...:-D
Po za tym mam serie "Mądry maluch" i Kuba w kółko domaga sie części o zwierzątkach i śpiewa "Stary Donald farme miał...":tak:
Z telewizorem ma stycznośc jak jest tatuś po południu,albo na gościnie,choć raczej nie jest zainteresowany.

http://www.allegro.pl/item465955594_ucz_sie_z_rodzicami_i_pieskiem_puppy_3_czesci.html
Jakby co polecam,ale wiadomo ,to zależy od dziecka,czy go zainteresuje.
 
Ostatnia edycja:
moje tez z bajkami na bakier ale domaga sie tuli tula tula nie ma :angry::rofl2:
co oznacza BRZYDULA:zawstydzona/y:
;-)(rece pod brode i na lezaca jak zaczarowana....)
 
Ostatnia edycja:
he he
moje dziecko ogladalo dzis jak zaczarowane jazde figurowa na lodzie i probowala nasladowac;-)
a poza tym dobry weczer, chyba dzis tu pustki...
 
reklama
Witam, my nie śpimy, ale przed nadchodzącym tygodniem jeszcze muszę kilka spraw zrobić, więc tylko się witam i uciekam.
 
Do góry