reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

Hej cioteczki kochane!!!
Brakowało mi Was BARDZO :-( mam ostatnio takie zawirowania w życiu osobistym, że szkoda mówić....
Milenka rośnie jak na drożdżach, zaraz wejdę na inne wątki żeby opisać jaka jest już mądra i kochana :tak:
Ale zaległości jakie tu mam nie nadrobię już nigdy..... mam nadzieję że mi to kiedyś wybaczycie :unsure:
:-):-):-) Witamy JOASIEK:-):-):-)
 
reklama
Ech kochane moje... cieszę się że mnie tak ciepło witacie bo mam ogromne wyrzuty sumienia że nie odzywałam się tak długo :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Myślę że jak się troszkę rozkręcę, to znowu mnie tu będzie więcej z Wami :tak:
ewamat: z jednej strony lepiej.... o 16.10 już jestem po pracy w domku i mam dużo czasu dla Milenki (do pracy mam 8 minut piechotą, pracuję w swoim zawodzie), z drugiej trudniej bo to dom i jest masę rzeczy jeszcze do zrobienia, poza tym mieszkam trochę na zadupiu i nie ma takich wygód jak w centrum Krakowa.
Złapałam deprechę jesienną, ale myślę że niedługo będzie lepiej....
 
ewamat: z jednej strony lepiej.... o 16.10 już jestem po pracy w domku i mam dużo czasu dla Milenki (do pracy mam 8 minut piechotą, pracuję w swoim zawodzie), z drugiej trudniej bo to dom i jest masę rzeczy jeszcze do zrobienia, poza tym mieszkam trochę na zadupiu i nie ma takich wygód jak w centrum Krakowa.
Złapałam deprechę jesienną, ale myślę że niedługo będzie lepiej....
Ostatnio myślałam o naszym niedoszłym spotkaniu, bo byliśmy z Mają w między innymi w Parku Jordana. To chyba Twoje okolice. A depresja minie. Tak sie pocieszam codziennie. Wiec Tobie też tak mówię.
 
reklama
Do góry