reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

reklama
Zrobię jak radzicie, napiszę maila, żeby mi przesłał nr przesyłki. Ale co mam zrobić dalej, jak na mojej poczcie powiedzą, że do nich nic takiego nie dotarło??
 
Poznanianki, gdzie warto zjeśc jakiś obiad w Poznaniu? Wybieramy się dziś do ZOO poznańskiego, wyjeżdżamy ok 10tej. Napiszcie gdzie warto jeszcze iść i gdzie zjeść.
 
Oj widzę, że za późno zadałam pytanie, poznanianki jeszcze śpią. Wiem, że Gosia jest z Poznania, nie wiem, czy któraś z Was jeszcze.
No to za pół godziny wyruszamy, pewnie na 13tą będziemy w ZOO.
 
Zrobię jak radzicie, napiszę maila, żeby mi przesłał nr przesyłki. Ale co mam zrobić dalej, jak na mojej poczcie powiedzą, że do nich nic takiego nie dotarło??

Kasiad zapytają Cię skąd jest ta przesyłka (miasto) i powinni Ci podać dalszy numer telefonu, tak przynajmniej było jak ja szukałam swojej paczki.
 
Kasiad,koniecznie poczekaj z negatywem.Ja dlatego zawsze płace za priorytet,zeby sprawnie docierało:tak:(zwykle tylko 1 zl wiecej).
 
sluchajcie mam problem pomijajac ze nasza pediatra jest do .......... to ostatnio sluchajcie:
lenka jest ruchliwa (czasami sie zastanawiam czy nie ma ADHD :) ) i nie chciala sie polozyc na wadze i w koncu zwazyli ja na siedzaco i okazala sie ze malo wazy tzn: 6500 pani doktor sprawdzila i stwierdzila ze jest zle bo jest w 3centylu a ja o tym nie mam pojecia moze mi ktos to wytlumaczyc?
 
A my jutro przeżywamy pierwszy dzień w żłobku!!!Ciekawa jestem jak Tosia to przeżyje. Ja się trochę stresuję, ale ogólnie nastawiona jestem bardzo pozytywnie:-)
 
reklama
Do góry