reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

Biedna Emilka:baffled:.
Susu,glowka do góry:tak:
Mam juz prawie dorosłe dzieci;-) i jak ja sie ucze,to sa w szkole lub po prostu staraja sie nie przeszkadzac:happy:.Ucze sie,gdy Konrad śpi:tak:,te 2-3 godzinki moge temu poświęcic:tak:.
Jak mały wstaje robie inne rzeczy.Musze miec podzielnosc uwagi,bo konrad jest wsedzie.Zreszta wiecie jak to jest.Jak sprzatałam w kuchni(dzieci robiły pizze:szok:-wyobrazcie sobie kuchnie:baffled:),Konrad powyjmował z pudelek wszystkie zabawki i cała paczke Pampersow porozrzucał po podlodze:baffled:.I niby co chwilke zaglądałam:confused:.
 
reklama
hej..poprstu czad prawie dosłownie;-):-Dwyje..bało mi kibel ....:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:.....niech juz ten miesiac sie skonczy bo nie wytrzymam:crazy::baffled::wściekła/y:

Konrad chory ...wciaz goraczka dzis zrobiłam mu wolne......dzis mam tez wywiadówke:rofl2:
 
cześć
jessu Aguś wybacz ale parsknęłam śmiechem w pierwszej reakcji :zawstydzona/y: Tobie do śmiechu nie jest biedaku ale wiesz - kiedyś musi się skończyć zła passa, życzę żeby kibel był ostatni :tak:

ja muszę zedrzeć Izę z łóżka niech do przedszkola śmiga, na razie :rofl2:
 
Witam:-)

rany Agusia:szok::szok: ty to masz kobitko:sorry2: oby to była ostatnia rzecz...
Biedna Emilka:-( mam nadzieję, że juz dziś dobrze?:confused: Gosia tylko nie kładź tej narzuty już bo może ona tak na nia działa...;-);-);-)
Susu głowa do góry:tak::-), każdy ma czasem gorszy dzień

a u nas przymroziło, wstaję odsłaniam okno a w ogrodzie biało od szronu, cudny widok:tak::-) niech sie skończy jesien i zacznie biała zima ze słoneczkiem jak dziś:tak::-)

miłego dzionka wszystkim życzę:-)
 
reklama
Do góry