reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

No witam ponownie,mąz wrócił od ciotki z Niemiec(zawoził babcie) i Kuba dostał pierwszy raz w życiu czkoladki kawalątek:tak:
Zaraz obiadek wstawie i dzis jadę do ciotki na wieś troche poleniuchować(szwagier mnie zawozi,bo mąż w pracy do wieczorka).
A tu jeszcze tyyyyle sprzątania...brrr.:happy:
 
reklama
Cześć, u nas jest już trochę lepiej. Maja kaszle w dalszym ciągu i udało mi się jej dzisiaj dać antybiotyk. Przekupiłam ją colą. I pomogło.
 
Cześć, u nas jest już trochę lepiej. Maja kaszle w dalszym ciągu i udało mi się jej dzisiaj dać antybiotyk. Przekupiłam ją colą. I pomogło.
Kurcze jak sie ja udalo ja przekupic :confused: Mi sie nie udaje Jenni przekupic a dzis chcialam bo w srodku inhalacji juz wstawala i niechciala i przekupowalam ja na Haribo i sie nie udalo ,miski owszem zjadlaby ale inhalacji robic dalej niechciala:baffled:
 
Mnie czesciej Konrad przekupuje;-).Jak cos chce ode mnie to mi daje całuski:-).Słodziaste;-):tak::tak::-)
 
reklama
Witam
święto mąż w pracy dzień jak codzień:-(a my bedziemy zaraz uciekac do dziadków nie chce mi sie kolejny dzien samej siedziec w domu:no:
 
Do góry