reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
Czarek skończył tydzień temu dwa i pół roku i wydaje mi się już taki duży 😂 Pożegnaliśmy żlobek, odliczamy dni do przedszkola. Pampers już tylko na noc, bo czasem mu się zdarzy nie obudzić na siku, w dzień wpadek już nie ma. Coraz więcej mówi, choć nadal niewyraźnie. Jest bardzo sprawny fizycznie i chyba trochę w tyle z motoryką małą - kredki, plastelina, układanki nie dla niego. Myślę że da sobie radę w przedszkolu w starszej grupie, ale jestem też pewna że będą duże problemy z jego zachowaniem. No ale zobaczymy. A moja mała Adusia rośnie jak na drożdżach i zaraz będę musiała ganiać dwójkę 🤣 A co u Ciebie i Twojej wesołej gromadki?
IMG_20230725_182548~4.jpg
Czaruś pozdrawia!
 
Hej dziewczyny. Nie udzielamy się wcale bo korzystamy z czasu dla siebie na maksa. Ostatnio mi się przypomniało o grupie i o wsparciu jakie tu dostałam po porodzie jak wspominaliśmy z mężem porod i ciezki okres po... I tez postanowiłam do Was wrocic. !!
U nas młoda jest wspaniała. Dajemy sobie tyle miłości ile możemy. Oczywiście ma okresy buntu i krzyku ale jakoś to ogarniamy;p wlasnie mamy 2.5roku i czekamy na przedszkole bo od września zaczynamy. Gada jak nie wiem i chodzi od 3 miesięcy bez pieluchy. Mleko doi dalej niestety ale miesiąc temu udało nam się odsmoczkować małą 😉 noce przesypia z jedną pobudka więc już wogole czad ;p 😜
 
Dwa i pół roku skończone już chyba u wszystkich, lub prawie wszystkich dzieciaczków. Piszcie co u Was🙂
U nas ten tydzień to kosmos. Cały czas coś, fizjo, a to kogoś znaleźć, a to cmentarz sprzątać. Ogólnie mała super gada i wgl, tylko dalej pampers wcale nie jest gotowa żeby się pozbyć pampersa. A co u Ciebie? ☺️
 

Załączniki

  • IMG_20230824_121602.jpg
    IMG_20230824_121602.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 117
U nas ten tydzień to kosmos. Cały czas coś, fizjo, a to kogoś znaleźć, a to cmentarz sprzątać. Ogólnie mała super gada i wgl, tylko dalej pampers wcale nie jest gotowa żeby się pozbyć pampersa. A co u Ciebie? ☺️
Jaka śliczna duża dziewczynka 🙂 Mnie dopada przed przedszkolny stres... Czy on napewno da sobie radę. Z samoobsługa tak średnio. Załatwi się na sedes, sam zawoła, ale sam się nie popodciąga. Może mi się uda jeszcze przez tydzień nauczyć Czarka zakładania i zapinania bucików.
I to jego kręcenie afer i darcie się jak coś jest coś nie jest po jego myśli. Reguła się potwierdza - dzieci nauczycieli są "najgorsze"🤣
 
Jaka śliczna duża dziewczynka 🙂 Mnie dopada przed przedszkolny stres... Czy on napewno da sobie radę. Z samoobsługa tak średnio. Załatwi się na sedes, sam zawoła, ale sam się nie popodciąga. Może mi się uda jeszcze przez tydzień nauczyć Czarka zakładania i zapinania bucików.
I to jego kręcenie afer i darcie się jak coś jest coś nie jest po jego myśli. Reguła się potwierdza - dzieci nauczycieli są "najgorsze"🤣
Hahaha 😂 myślę, że się nauczy sam 😊
 
reklama
Czarek drugi miesiąc w przedszkolu. Bardzo mu się podoba, o wiele bardziej niż w żłobku. Mnie też się podoba, bo widzę jaki się robi samodzielny przebywając że starszymi dziećmi. Rozgadal się na maksa. Nareszcie.
 
Do góry