reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
My juz po imprezie urodzinowej. Czarek jest z 25 stycznia, ale specjalnie przyspieszyliśmy, gdybym do tego czasu się rozpakowała😆Zrobiliśmy kameralnie w domu, tylko 11 osób, a i tak sie zmachałam strasznie. Ale było bardzo fajnie. Czaruś zachwycony prezentami, a najbardziej traktorem John Deer z odkręcanymi kołami i wkrętarką. Do tego stopnia że pół nocy nie spał i się tym bawił...
 
Przep

Dziękuję, wszystko dobrze. Kończę tytularyzację, maľa mi zdrowo rośnie, więc jest pięknie. Ja was czasem jeszcze podczutuję, więc wi3m, że i Was dobrze sie wiedzie, nawet jeśli czasem dzieci trochę więcej chorują i ktoś już tam zrezygnował ze żłobka.
No to fajnie że dobrze wszystko 🙂u nas też ok jest mały rzadko choruje 😁
 
Co tam u Was dziewczyny ?
Hej, my wyszliśmy z chorób (3 tygodnie jak nie jakiś wirus to znowu zapalenie oskrzeli - uratowały nas w końcu inhalacje z nebbudu razem z berodualem!). Za 2 dni Krzysiek ma urodziny które robimy w sobotę dla dzieciaków (3 kuzynów takich małych) a w niedzielę dla dziadków i chrzestnych. Takie małe przyjęcia w domu z tortem, sałatkami i mój tata zrobi gołąbki (robi najlepsze na świecie !😀)
Powoli trzeba się zapisać na bilans i muszę podejść do przedszkola zapisać młodego na styczeń 2024 roku 😀
Powoli przenosimy się z łóżeczka do łóżka - dzisiaj przyszła mi pościel z "maszą i niedźwiedziem", łóżko mam z odzysku od szwagierki po synu więc na tym zaoszczędziłam :p łóżeczko zostaje dla siostrzyczki 😁 chodzę do pracy ale myślę że maksymalnie do końca lutego a potem już L4 i początkiem maja poród :p

A co u Ciebie ? 😀
 
reklama
Hej, my wyszliśmy z chorób (3 tygodnie jak nie jakiś wirus to znowu zapalenie oskrzeli - uratowały nas w końcu inhalacje z nebbudu razem z berodualem!). Za 2 dni Krzysiek ma urodziny które robimy w sobotę dla dzieciaków (3 kuzynów takich małych) a w niedzielę dla dziadków i chrzestnych. Takie małe przyjęcia w domu z tortem, sałatkami i mój tata zrobi gołąbki (robi najlepsze na świecie !😀)
Powoli trzeba się zapisać na bilans i muszę podejść do przedszkola zapisać młodego na styczeń 2024 roku 😀
Powoli przenosimy się z łóżeczka do łóżka - dzisiaj przyszła mi pościel z "maszą i niedźwiedziem", łóżko mam z odzysku od szwagierki po synu więc na tym zaoszczędziłam :p łóżeczko zostaje dla siostrzyczki 😁 chodzę do pracy ale myślę że maksymalnie do końca lutego a potem już L4 i początkiem maja poród :p

A co u Ciebie ? 😀
O właśnie - bilans. Nawet nie wiem czy u nas trzeba się samemu przypominać, czy zadzwonią...
Co do łóżka, to ja mam wrażenie, że czarek gdyby tylko nie był ograniczony barierkami w łóżeczku, wyszedłby w nocy z łóżka i narobił jakichś głupotek. Ale on i tak większość nocy śpi z nami, a dla małej kupiliśmy dostawkę. Zobaczymy jak to będzie - narazie sobie tego nie wyobrażam. Wyjdzie w praniu.
Ja bym bardzo chciała posłać Czarusia do przedszkola już w tym roku od września. W marcu złożę papiery i będę liczyła na to że znajdzie się miejsce dla 2 i pół latka. Oczywiście będzie się musiał do tego czasu odpieluchować. A jak nie to kontynuujemy żłobek, bo całkiem mu tam dobrze.
 
Do góry