reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Jeśli chodzi o ten telefon, to ja mam pytanie kiedy zacząć żeby dziecko nie odstawało ?? Mój syn nie gra w gry na sprzęcie. Gramy w planszówka. Nie dostaje telefonu, tableta czy komputera.
 
reklama
Jeśli chodzi o ten telefon, to ja mam pytanie kiedy zacząć żeby dziecko nie odstawało ?? Mój syn nie gra w gry na sprzęcie. Gramy w planszówka. Nie dostaje telefonu, tableta czy komputera.
Moja zaczęła szkole i widzę że dużo dzieci ma komórki niestety 🙈moje miały w domu to grały sobie ale już telefony zakończyły swój żywot więc nie grają ale tylko w domu tak tylko do gier telefon jak zasłużą 😂w lipcu umowę będziemy przedłużać to nowe telefony będę miała to stare damy dziecia 🙂ale do szkóły to bym nie dała
 
Dziewczyny jak u Was dzieciaki znosiły wychodzenie piątek? U nas od czwartku podgorączkowy, do tego lekki katar i trochę kaszlu ale taki bardziej od kataru. Od wczoraj mówi, że ją zęby bolą... Dużo pije wody, z jedzenia to raczej tylko owoce, ewentualnie jogurt. Nie mam pomysłu co to może być🤦 Temperatura nie przekracza 38 stopni.
 
Dziewczyny jak u Was dzieciaki znosiły wychodzenie piątek? U nas od czwartku podgorączkowy, do tego lekki katar i trochę kaszlu ale taki bardziej od kataru. Od wczoraj mówi, że ją zęby bolą... Dużo pije wody, z jedzenia to raczej tylko owoce, ewentualnie jogurt. Nie mam pomysłu co to może być🤦 Temperatura nie przekracza 38 stopni.
Może jakaś wirus mały lub os tych zębów coś się dzieje 😔
 
Dziewczyny jak u Was dzieciaki znosiły wychodzenie piątek? U nas od czwartku podgorączkowy, do tego lekki katar i trochę kaszlu ale taki bardziej od kataru. Od wczoraj mówi, że ją zęby bolą... Dużo pije wody, z jedzenia to raczej tylko owoce, ewentualnie jogurt. Nie mam pomysłu co to może być🤦 Temperatura nie przekracza 38 stopni.
U nas było podobnie. Właściwie wychodzenie innych zębów było calkowicie bezobjawowe a dolne piątki dały nam troche popalić. Jeszcze tylko górne...
 
Jeśli chodzi o ten telefon, to ja mam pytanie kiedy zacząć żeby dziecko nie odstawało ?? Mój syn nie gra w gry na sprzęcie. Gramy w planszówka. Nie dostaje telefonu, tableta czy komputera.
Dzieci szybko łapią komórki czy tablety takze na spokojnie 😃 u mnie telefonu basia nie ma i do komuni go mieć nie będzie. Ma tableta do gier jak gdzies jedziemy. A na świata dostala zegarek dzwoniący, żeby mogła zadzwonić z tańców czy z basenu do nas jak się spóźniamy
 
Dziewczyny macie jakiś sprawdzony sposób na twarde kupki? Nie zmienialiśmy diety ani nic a od kilku tyg mamy problem z tzw”kozimi bobkami”😵‍💫 młody wcina owoce i warzywa aż miło a tu taki problem🤷‍♀️
 
reklama
Do góry