reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
Dziewczyby u nas młoda zmienila sie kompletnie ;D jak do tej pory byl placz bo nie chciala byc w zlobku tak od wczoraj jest płacz bo nie chce wracać do domu. Placze, krzyczy, wygina sie byle tylko jie zabierać jej ze żłobka i nie wsadzac do auta. Ciagle siedzimy na dworze bo nie chce wracać do domu;D jje za dwoje a owoce to wcina aż miło. Zaczęla pięknie pic z otwartego kubka, od wczoraj wspina się na schody co jest najlepsza zabawą. I co najlepsze wczoraj puściła się łóżka i sama stanela bardzo niepewnie. A dzis od rana zasuwa po wszystkich pokojach i to doslownie biegiem ;D do tego wybiły nam się dzis dwie czwórki. I wczoraj mialam swoją pierwszą przespana noc w całości.
Tyle radości na raz ;D
 
Dziewczyny, jak usypiacie dzieci ??
Mój zasypia na noc tylko przy piersi. Potem przenoszę go do łóżeczka. Wczoraj obudził się tylko raz w nocy! Oczywiście nie zamierzam się przyzwyczajać do luksusów- pewnie to jednorazowe. W dzień na drzemkę babcia usypia go w wózku. Nie zaśnie inaczej.
 
Mój zasypia na noc tylko przy piersi. Potem przenoszę go do łóżeczka. Wczoraj obudził się tylko raz w nocy! Oczywiście nie zamierzam się przyzwyczajać do luksusów- pewnie to jednorazowe. W dzień na drzemkę babcia usypia go w wózku. Nie zaśnie inaczej.
Wczoraj ucieszyłam się z przespanej nocy wiec dzis mialam cała nieprzespana... Tyle z luksusów
 
Los bywa przewrotny 😂 hanka wie, że rano ide do pracy i od 4.30 juz sie budzi żeby ją przytulać 😂😂😂chodze spac o 23 takze zajebiscie dlugo spie 😂😂😂
O właśnie o to chodzi ;D ja jak chodze do pracy to bywają dni ze spie po 3-4h. Ale mimo wszystko wykorzystuje czas z młodą na maksa mimo ze padam na twarz
 
reklama
Do góry