reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
O jaaa. To kiepsko macie z niania. U nas względny spokój. Ja działam na turbo obrotach jak lubię 😂wracam do żywych! Hanka akceptuje nianie chociaz 5 min placze 😂ale mam szpiegów sąsiadów więc mi mówią czy placze 😂😂
no dzisiaj przyszła kolejna dziewczyna. Aż się boje co to będzie, widać, że nie ma jakiegoś dużego doświadczenia z tak malutkimi dziecmi, no ale trudno.. już obniżyłam swoje wymagania. :p

Też mam sąsiadke szpiega :D ale ja głównie z domu, wiec wszystko też pod kontrolą.
 
U mnie nastał dziś ten historyczny dzień, że wykąpałam własne dziecko 😂 Tylko dlatego, że tatuś wybył do dodatkowej pracy i nie było innej opcji, ale zaraz mu zapowiem, żeby się nie przyzwyczajał, bo jednak ta chwila ciszy i odpoczynku po całym dniu, jak tata kąpie małego, jest bezcenna.
 
my sie jeszcze nie szczepilismy😵‍💫
Nie ma co odkładać, chyba że nie szczepicie.:)
My dzisiaj po wizycie u ortopedy. Lena wrzeszczała, bo musiałam ją położyć 🤣 przynajmniej zobaczyłam na dole jakie ma czwórki nabite 🤣🤣 a w poczekał zaczepiają, chodziła 🤣 a tak to wszystko ok. Pod koniec sierpnia mamy się pokazać, jakby mnie coś niepokoiło.
 
Ostatnia edycja:
U mnie nastał dziś ten historyczny dzień, że wykąpałam własne dziecko 😂 Tylko dlatego, że tatuś wybył do dodatkowej pracy i nie było innej opcji, ale zaraz mu zapowiem, żeby się nie przyzwyczajał, bo jednak ta chwila ciszy i odpoczynku po całym dniu, jak tata kąpie małego, jest bezcenna.
I jak było? 😄
 
reklama
Do góry