reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Zastanawiam się jak wkręcić się do pracy w takiej większej firmie. Może dasz jakieś wskazówki? Ja celuje w księgowość, ale nawet jako asystentka księgowej oczekują 2-3 lata doświadczenia, a ja tyle nie mam i nie wiem czym innym ich zachęcić.
No i ten pieprzony język mnie hamuje 😮‍💨
a patrzyłaś na staże z Urzedu Pracy?
 
reklama
O tak. Na stażu jako księgowa robiłam nawet sprawozdania roczne, co w normanej pracy robi glowna ksiegowa zarabiajaca 10tys miesiecznie. Ja dostawalam niecalego tysiaka dwa lata temu za to. Prowadziłam księgowość 6 spółek zoo, jeszcze na koniec chciała mi wcisnąć 20 działalności, jak już przeszlam na UoP, za 1900 zł 🤣🤣
Także w rok robiłam więcej niż niektórzy po latach, a i tak liczy się, że mam za krótkie doświadczenie, co z tego, że takie bogate.
Mi proponowali staż z pośredniaka ale No co ty. Może jakbym miała 19 lat i mieszkała z rodzicami... Ja wrocilam do swojej roboty i oczywiście na stanowisko niżej, bo jest za mnie dziewczyna. I plakac mi się chce 😂😂😂 tak mi przykro więc nie wiem ile wytrzymam.... Szukam czegoś innego zobaczymy
 
Zastanawiam się jak wkręcić się do pracy w takiej większej firmie. Może dasz jakieś wskazówki? Ja celuje w księgowość, ale nawet jako asystentka księgowej oczekują 2-3 lata doświadczenia, a ja tyle nie mam i nie wiem czym innym ich zachęcić.
No i ten pieprzony język mnie hamuje 😮‍💨
A z jakiego miasta jestes? W Warszawie to bym Cie wkrecila do jakiejs fajnej firmy, ale jezyk obcy jest bardzo wazny-przynajmniej taki konunikatywny, zeby sie dogadac i dokumenty przeczytac, korespondencje prowadzic. W duzych firmach na asystenta sie nie wymaga doswiadczenia-bo to jest stanowisko dla tych co sie ucza zawodu.
 
Dziewczyny u nas chyba jakiś skok bo Młody w weekend tak dawał w dupę że masakra. Wszystko jest na nie i ciągle płacz. A nocki od tygodnia też tragedia budzi się nawet z 5 razy w ciągu nocy, przy tym się wygina i wyje jakby go ze skóry obdzierali. A najgorsze jest to że ciężko go uspokoić bo nic nie pomaga. Mam nadzieję że to taki etap i minie bo jestem przerażona 😱
 
Dziewczyny u nas chyba jakiś skok bo Młody w weekend tak dawał w dupę że masakra. Wszystko jest na nie i ciągle płacz. A nocki od tygodnia też tragedia budzi się nawet z 5 razy w ciągu nocy, przy tym się wygina i wyje jakby go ze skóry obdzierali. A najgorsze jest to że ciężko go uspokoić bo nic nie pomaga. Mam nadzieję że to taki etap i minie bo jestem przerażona 😱
A u nas mamoza totalna. Czwórki jeszcze idą. Przetrwamy, nie ma wyjścia.
 
Dziewczyny, a jak ze spaniem dzieciaków w łóżeczku? Czy wszystkie grzecznie zasypiają na swoim miejscu, czy też usypiacie w łóżku rodziców i dopiero potem je przekładacie? 😁 Jakieś sposoby na oduczenie spania z rodzicami?
 
Dziewczyny, a jak ze spaniem dzieciaków w łóżeczku? Czy wszystkie grzecznie zasypiają na swoim miejscu, czy też usypiacie w łóżku rodziców i dopiero potem je przekładacie? 😁 Jakieś sposoby na oduczenie spania z rodzicami?
Moja córka zasypia w łóżeczku. Usypiam raz ja, raz mąż. Polecam profil @cienwiatrupl na insta, dużo info na temat spania, zasypiania, drzemek itp:)
 
reklama
Dziewczyny, a jak ze spaniem dzieciaków w łóżeczku? Czy wszystkie grzecznie zasypiają na swoim miejscu, czy też usypiacie w łóżku rodziców i dopiero potem je przekładacie? 😁 Jakieś sposoby na oduczenie spania z rodzicami?
U mnie zasypia z nami w łóżku i przekładamy do łóżeczka. Lubi się przytulać przed spaniem
☺️
 
Do góry