reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
O kurde co niektórzy mają problem z 1dzieckiem a tu aż 6🙈
Ale najczęściej jest tak, że te dzieci wychowują dzieci i tak to już jest. Wczoraj na tańcach u Baski dziewczynka mowi ze ona nie ma czasu duzo na zabawe bo musi się siostra zajmować... No serio? Takie dziecko nie powinno być obarczane takimi obowiązkami
 
Ale najczęściej jest tak, że te dzieci wychowują dzieci i tak to już jest. Wczoraj na tańcach u Baski dziewczynka mowi ze ona nie ma czasu duzo na zabawe bo musi się siostra zajmować... No serio? Takie dziecko nie powinno być obarczane takimi obowiązkami
No nie powinno ale niestety jest tak że te dzieci same się wychowują 🥺
 
Ale najczęściej jest tak, że te dzieci wychowują dzieci i tak to już jest. Wczoraj na tańcach u Baski dziewczynka mowi ze ona nie ma czasu duzo na zabawe bo musi się siostra zajmować... No serio? Takie dziecko nie powinno być obarczane takimi obowiązkami
O matko to u nas w rodzinie tak jest, może nie to, że Krzyś opiekuje się siostrą, ale są dzieciaki na dworze, nagle szwagier wylatuje, że gdzie jest Basia?? Krzyś, gdzie jest Basia? Czemu nie patrzysz, gdzie siostra idzie? Itp. jak mnie wkurza coś takiego. Każdy się bawi, a on ma być ciągle w pogotowiu i patrzeć na młodszą siostrę, no sorry, ale ona ma rodziców. I to notorycznie pretensje, bo ona gdzieś poszła, bo się przewróciła, a on nie patrzył na nią. No wtf.
 
O matko to u nas w rodzinie tak jest, może nie to, że Krzyś opiekuje się siostrą, ale są dzieciaki na dworze, nagle szwagier wylatuje, że gdzie jest Basia?? Krzyś, gdzie jest Basia? Czemu nie patrzysz, gdzie siostra idzie? Itp. jak mnie wkurza coś takiego. Każdy się bawi, a on ma być ciągle w pogotowiu i patrzeć na młodszą siostrę, no sorry, ale ona ma rodziców. I to notorycznie pretensje, bo ona gdzieś poszła, bo się przewróciła, a on nie patrzył na nią. No wtf.
Ehhh wkurza mnie takie zrzucanie odpowiedzialności na małe dziecko..
 
reklama
A ja mam dość fugowalam łazienkę 😂jeszcze trochę i koniec remontu łazienki bo oszaleje już gips jest na ścianach a potem malowanie i wstawienie WC prysznica i szafki łazienkowej i lustro
 
Do góry