reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
I jak? Ja się przymierzam żeby zapisać młodego w przyszłym tygodniu, już przekładam i przekładam...
Okej, oby nie za gorączkował w święta po akurat zle wyliczyłam i akurat wtedy możliwa gorączka, wysypka itp. Mam nadzieję, że mnie to ominie! Cieszę się że mam z głowy. Hanka wazy 10 kg i 78 cm ma.
 
Okej, oby nie za gorączkował w święta po akurat zle wyliczyłam i akurat wtedy możliwa gorączka, wysypka itp. Mam nadzieję, że mnie to ominie! Cieszę się że mam z głowy. Hanka wazy 10 kg i 78 cm ma.
U nas wczoraj była 7 doba i delikatny stan podgorączkowy przez godzinę, jak na razie zero wysypki. Mnie dopadł rota wirus i ledwo żyje. Mam nadzieję że Młodego nie złapie😔
 
Dziewczyny a jak wasze maluszki żłobkowe? Jak minął proces adaptacji? Bo u nas dziś 5 dzień i nadal płaczki jak zostaje😭 z tym że to nowy żłobek i cała grupa nieznających się dzieciaczków i większość tak reaguje, opiekunki mówią że niestety jest tak że jak zaczynają płakać to wszystkie po kolei 🤨 jak w tym tygodniu to nie minie to odpuszczamy.
 
reklama
Dziewczyny a jak wasze maluszki żłobkowe? Jak minął proces adaptacji? Bo u nas dziś 5 dzień i nadal płaczki jak zostaje😭 z tym że to nowy żłobek i cała grupa nieznających się dzieciaczków i większość tak reaguje, opiekunki mówią że niestety jest tak że jak zaczynają płakać to wszystkie po kolei 🤨 jak w tym tygodniu to nie minie to odpuszczamy.
No dziecko musi się przyzwyczaić wiadomo nowe miejsce nieznane towarze...
 
Do góry