reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

U nas pediatra tak uszy sprawdza, że koleżanka z malutkim synem u niego była i uszy okej. Ale nie dało jej to spokoju, poszła do laryngologa i zapalenie uszu -.-
Ja liczę na to ze od zębów bo ciagniw tylko ucho ze strony wychodzącego zeba i katar tez jej leci tylko z tej dziurki po tej jednej stronie;p
 
reklama
Matylda tez idzie za tydzień. Niby już ok z tymi spojówkami, ale teraz Ida ma i ja🤪 Także wolę, żeby już została i znowu czegoś nie przywlekla🤪
Ooo bidulki!! To zdrówka dla was! Powiedz mi jak dzielisz się opieka między dwoma jak Ida nie chce z ciebie np zejść. Ja mam takie wyrzuty sumienia... Staram się poświęcać jej czas jak ten mały potwór spi, ale zarosła brudem w domu 😂😂😂 gramy w gry, malujemy ale czuję się,, wyrodna,,. Masz może jakaś książkę fajna o wrażliwych dzieciach do polecania?
 
Dziewczyny, w Nowym Roku życzę Wam przyjemnego i łatwego powrotu do pracy (dla tych co muszą wrócić), bądź znalezienia satysfakcjonuącej nowej pracy (dla tych co pragną zmian lub pracy nie mają), bądź spędzenia kolejnego fascynującego roku-lat w domu ze swoim szkrabem/ szkrabami (dla szczęściar, które do pracy nie muszą wracać).
Cieszcie się każdym dniem z Waszymi dziećmi i rodzinami. 🥰 Szczęśliwego Nowego Roku🎊🍾🥳
 
Ooo bidulki!! To zdrówka dla was! Powiedz mi jak dzielisz się opieka między dwoma jak Ida nie chce z ciebie np zejść. Ja mam takie wyrzuty sumienia... Staram się poświęcać jej czas jak ten mały potwór spi, ale zarosła brudem w domu 😂😂😂 gramy w gry, malujemy ale czuję się,, wyrodna,,. Masz może jakaś książkę fajna o wrażliwych dzieciach do polecania?
Też czuje się wyrodna...
 
Heeejo tak 😁😁😁 od wczoraj Was nadrabiam 😂 zrobilam sobie swiateczną przerwe od internetów. 😅 u nas coraz lepiej, malutka jest cudowna 😍 fakt ze potrzebuje bardzo duzo uwagi, wisi czesto u nogi albo chce na raczki, ale odkąd skonczyly sie te jej placze jest naprawde duzo lepiej. Widze ze juz zaczyma rozumiec jak sie do niej mówi. I sama cos tam bełkoce 😍 dzisiaj szalala ze staniem bez ppdparcia, do tej pory odwazala sie glownie na kanapie, a dzisiaj co chwile na podlodze stawala 😍 chyba tez mamy przerwe w wychodzeniu ząbków i moze dlatego taki spokój :) noce nadal ciężkie 😉 tez bym sobie zapodala jakas kroplowke wzmacniajacą 😂
 
reklama
Heeejo tak 😁😁😁 od wczoraj Was nadrabiam 😂 zrobilam sobie swiateczną przerwe od internetów. 😅 u nas coraz lepiej, malutka jest cudowna 😍 fakt ze potrzebuje bardzo duzo uwagi, wisi czesto u nogi albo chce na raczki, ale odkąd skonczyly sie te jej placze jest naprawde duzo lepiej. Widze ze juz zaczyma rozumiec jak sie do niej mówi. I sama cos tam bełkoce 😍 dzisiaj szalala ze staniem bez ppdparcia, do tej pory odwazala sie glownie na kanapie, a dzisiaj co chwile na podlodze stawala 😍 chyba tez mamy przerwe w wychodzeniu ząbków i moze dlatego taki spokój :) noce nadal ciężkie 😉 tez bym sobie zapodala jakas kroplowke wzmacniajacą 😂
Hania w dzień tez cudowna ale w nocy masakra. Dziś już miala 4 pobudki... A dostala przeciebolowye....
 
Do góry