reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
Mój by pewnie też wytrzymał, ale mi się już nie chciało, więc wolałam żeby poszedł spać 😂😂

Mój facet dzisiaj pracuje do 2:00 :( chyba będę musiała się jutro zlitować i wziąć młodego jak się obudzi, żeby tata mógł pospać
Moj cały tydzień do 2 w nocy pracował. O 3 szedł spac i o 7 wstawał masakra!
 
Witam w drużynie. Mloda w nocy nie spi prawie wogole. Staje przez sen, raczkuje przez sen, kreci się. W dzien api po pol h.....
Dzis rozmawialam ze znajoma mowi ze jej maly mial tez taki etap kolo 10 miesiąca. Takze czekam jak na zbawienie dnia kiedy to przejdzie !;)
Hania tez tak miala. W sumie teraz tez sie budzi ale każdego dnia myślę że będzie lepiej 😂😂
 
@Sylwia99, dasz radę z pracą! Łatwo nie będzie, ale uda Ci się!
I do wszystkich szukających pracy mówię, dacie radę!
Czytałam dziś rano Wasze wpisy i rany, jak ja się cieszę, że temat niani dla Élodie mam już ogranięty, że Élodie lubi u niej być i bawić się z dziećmi, wiem ile płacę, państwo mi prawie połowę zwraca, bo poszłam do pracy...no, jest normalnie!
Élodie też kiepsko sypia ostatnio,a dodatkowo teraz robi tyle siku, że co noc musimy zmieniać jej pieluszkę, bo jeśli nie, to rano mokra była... ani pampers premium, ani baby- dry noe dają rady, u Was też tak jest?
 
@Sylwia99, dasz radę z pracą! Łatwo nie będzie, ale uda Ci się!
I do wszystkich szukających pracy mówię, dacie radę!
Czytałam dziś rano Wasze wpisy i rany, jak ja się cieszę, że temat niani dla Élodie mam już ogranięty, że Élodie lubi u niej być i bawić się z dziećmi, wiem ile płacę, państwo mi prawie połowę zwraca, bo poszłam do pracy...no, jest normalnie!
Élodie też kiepsko sypia ostatnio,a dodatkowo teraz robi tyle siku, że co noc musimy zmieniać jej pieluszkę, bo jeśli nie, to rano mokra była... ani pampers premium, ani baby- dry noe dają rady, u Was też tak jest?
Jasne, że damy radę! Bo chcemy pracować! Super, że udało wam się z niania!! Tez mam nadzieję, że znajdę kogoś super i oddam 3/4pensji😂ale to nic. 😂. U mnie ciagle spi w 1 pampersie 😁😁
 
U nas też jest tragedia z usypianiem🤯 wcześniej usypiał przy butli. A teraz to robi wszystko żeby tylko nie iść spać. Nawet jak w dzień nie ma drugiej drzemki to z zasypianiem na noc jest tragedia😭
Właśnie ostatnio mój młody tak słabo zasypiał wieczorami, w sumie na drugą drzemkę też. Niby jadł pierś i zwykle zasypiał przy tym, a ostatnio to pod koniec jedzenia się wybudzal i hyc na brzuch i impreza. Dzisiaj miał jedną drzemkę chyba 1,5h i ładnie zasnął wieczorem. Ale będę testować wody jutro, może to jednorazowy wybryk 🙈
 
@Sylwia99, dasz radę z pracą! Łatwo nie będzie, ale uda Ci się!
I do wszystkich szukających pracy mówię, dacie radę!
Czytałam dziś rano Wasze wpisy i rany, jak ja się cieszę, że temat niani dla Élodie mam już ogranięty, że Élodie lubi u niej być i bawić się z dziećmi, wiem ile płacę, państwo mi prawie połowę zwraca, bo poszłam do pracy...no, jest normalnie!
Élodie też kiepsko sypia ostatnio,a dodatkowo teraz robi tyle siku, że co noc musimy zmieniać jej pieluszkę, bo jeśli nie, to rano mokra była... ani pampers premium, ani baby- dry noe dają rady, u Was też tak jest?
Niestety z pampersem u mnie podobnie. Mój śpi zwykle w jednym, czasami jest przesikany rano jeśli dużo pije wieczorem/w nocy. Niestety jestem w nocy tak nieprzytomna, że nigdy nie pamiętam żeby mu zmienić... Od święta czasami mi się przypkmnni, a tak to na autopilocie biorę do karmienia i z powrotem w kimono. :(
 
reklama
Do góry