reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Czemu nie masz? Jak przed końcem macierzyńskiego złożysz wniosek o skrócony etat pracy to Cię nie mogą zwolnić podobno, tylko nie wiem przez jaki czas to działa, ale zamierzam to wykorzystać, bo inaczej też by mnie pewnie wywalili. Boję się tylko, że wtedy szef przeniesie mnie do innej swojej firmy, za miastem, gdzie nie ma dojazdu komunikacją miejską.
Chyba prawo jest takie, że na 1 dzien muszą cie przyjąć a później wypowiedzenie. Chyba, że skończy się umowa w trakcie macierzynskiego
 
reklama
Matkooo ! 2,5h drzemki !!! Wiele bym dala za to ! 😍 zazdro 😭
Czaruś dzisiaj spał mi 3h na spacerze (po drodze byłam w dwóch sklepach 😁) i jeszcze spałby dalej jak wróciliśmy, ale już mi go żal było, że tyle nie jadł i jeszcze w kombinezonie grubym leży, to go poszłam rozebrać i wtedy się obudził 🙈
 
Daj spokój czymże jest rok macierzyńskiego przy zwrocie takiej kasy za nianie do 6 rż!!!!
Tylko u nas chyba wszystko jest takie z dupy, no dosłownie wszystko, budżet, polityka, prawo, socjal, normalnie wszystko jest Z DUPY i odechciewa mi się tu mieszkać.
Dobra nie narzekam już, ważne że wszyscy zdrowi i jakoś do przodu 😂😂 ale jak opowiem staremu że w innych krajach dopłacają za nianie to się za głowę złapie 🙈🙈 już coraz poważniej rozważamy przeprowadzkę na zachód
 
Ja też i dobrze, że już mam trzy śpiworki do spania, to zmieniam i piorę i tak wkoło. Moja jak nie śpi, to ja mam przewalone, bo ja już pracuję, a jeszcze próbuję zrobić tytularyzację... i chodzę czasem wręcz nieprzytomna... z facetem się wymieniamy, ale to niewiele daje, bo ja nie mogę spać, jak wiem, że oni nie śpią.
U nas ostatnio mloda sie w nocy rozbudzila. Przerwa nocna 1,5h 😵‍💫 a ja pozniej jeszcze przez godzine nie moglam zasnac 😬 nie wyobrazam sobie wstac z rana i isc do pracy 😵‍💫 chyba bym rozniosla wszystkich tam 😂 nie wiem co zrobie jak mloda do tego czasu nie nauczy sie przesypiac dluzej.😵😵😵
 
A ja świadomie nie wybudzam. Najczescie wyczuwam juz nad ranem, nie zmieniam pieluchy bo pewnie byloby to rownoznaczne z rozpoczeciem dnia. I wtedy przebieram ja zaraz po wstaniu z lozka. Ona wyspana i matka „wyspana” 🤪
Jeny, ale ja jej absolutnie nie wybudzam, bo następnego dnia do pracy idę, ona niestety sama 1-3 razy się budzi🤷‍♀️😂🧐🤣😥
 
😂😂Wiesz wolalabym, żeby życie było tańsze niż te pieniądze.... Szkoda mi starszych ludzi którzy liczą czy starczy im na chleb.. A z tym rozdawaniem pieniędzy niestety ceny rosną
A tak swoja droga, na jakiej zasadzie ten nowy lad daje Ci kase na drugie dziecko? Bo ja to raczek kojarze ze odbiera 😂 i w sumie z ciekawosci pytam.
 
U nas ostatnio mloda sie w nocy rozbudzila. Przerwa nocna 1,5h 😵‍💫 a ja pozniej jeszcze przez godzine nie moglam zasnac 😬 nie wyobrazam sobie wstac z rana i isc do pracy 😵‍💫 chyba bym rozniosla wszystkich tam 😂 nie wiem co zrobie jak mloda do tego czasu nie nauczy sie przesypiac dluzej.😵😵😵
Jak.musisz, to wstajesz rano i idziesz. Ja po takiej nocy ostrzegam uczniów, że albo praca i współpraca ze mną, albo będą mieć przesrane, bo ja zmęczona jestem i ich bierności albo hałasu nie zniosę dziś i pracują, że hej🧐🤗😜
 
Dobra nie narzekam już, ważne że wszyscy zdrowi i jakoś do przodu 😂😂 ale jak opowiem staremu że w innych krajach dopłacają za nianie to się za głowę złapie 🙈🙈 już coraz poważniej rozważamy przeprowadzkę na zachód
My też myslimy o emigracji. Stary bada teren w swoim zawodzie. Teraz słuchamy angielskiego 😂 bo już zapomnieliśmy 😂pozniej niemiecki 😂i może pora wyjechac. Kolega męża pracuje na dominkanie (ten sam zawód) a zarabia takie pieniądze, że aż żal tu siedziec 😂
 
reklama
Upiekłam pizzerinki jak młody poszedł spać. Zezarlam cztery i pół 😓😓😓😓 zapilam karmi i mam bęben pełny, a powiem wam, że mam ochotę wypić drugie 😓😓 od tego karmienia piersią to chyba mi się zrobiło 5 żołądków jak u krowy.
Ostatnio poszłam kupiłam dwie kremówki, jedna dla siebie, druga dla faceta. Zjadłam jedna, on miał późno wrócić to zostawiłam w lodówce druga. Po godzinie zjadłam też druga bo nie mogłam się powstrzymać 😕
 
Do góry