reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
U nas w sumie dwie, ale ta druga trwała 10 min😂ale może do 20 wytrzyma😂
Mój by pewnie też wytrzymał, ale mi się już nie chciało, więc wolałam żeby poszedł spać 😂😂

Mój facet dzisiaj pracuje do 2:00 :( chyba będę musiała się jutro zlitować i wziąć młodego jak się obudzi, żeby tata mógł pospać
 
A u nas jak dwa dni miała po jednej drzemce przedwczoraj 2,5 godziny, wczoraj 2 godziny i 20 minut, tak dzisiaj już potrzebowała dwóch drzemek. I spała jakoś niecałe 3 godziny. :)
Ciężkie pierwsze pół roku przed nami kobiety, a niby nowy rok, lepszy 🙄
 
reklama
My dzisiaj zaczęliśmy remont łazienki. Skucie płytek i wylewki żeby zrobić ogrzewanie podłogowe. Dopiero pierwszy dzień a ja jestem przerażona 😂 drzwi do pokoi i kuchni zabezpieczone a my z małym na parterze u mojego taty siedzimy. Z pierwszej drzemki wyrwał go dźwięk skuwania tych płytek i spal tylko godzinę. Druga drzemka lepsza bo 1.5h i nawet już sie nie budził jak było głośno. No ale znudzony bo cały czas jedno i to samo. Byliśmy u mojej babci to się mu trochę rozerwało ale tylko na chwilę. Właśnie zasnął, poprzednia noc była z kilkoma pobudkami, dwa razy przekładałam go z łóżeczka do naszego łóżka. Ostatecznie obudził się 5:20 i zaczął się nasz dzień :)
 
Do góry