reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

A u nas jak dwa dni miała po jednej drzemce przedwczoraj 2,5 godziny, wczoraj 2 godziny i 20 minut, tak dzisiaj już potrzebowała dwóch drzemek. I spała jakoś niecałe 3 godziny. :)
Ciężkie pierwsze pół roku przed nami kobiety, a niby nowy rok, lepszy 🙄
Matkooo ! 2,5h drzemki !!! Wiele bym dala za to ! 😍 zazdro 😭
 
reklama
Skoczyla mi się umowa i mi nie przedluzy, bo na moje miejsce przyszła inna dziewczyna...
Mi się udało. Pracowałyśmy w jednym dziale z koleżanką. Jak ja poszłam na L4 to zatrudnili kolejną dziewczynę i bałam się że nie będę miała gdzie wracać. A tu się okazało że koleżanka w ciąży i poszła na L4. Ostatnio dyrektor do mnie dzwonił pytać czy na pewno wrócę do pracy bo nowa sobie nie daje rady sama 😆
 
Mi się udało. Pracowałyśmy w jednym dziale z koleżanką. Jak ja poszłam na L4 to zatrudnili kolejną dziewczynę i bałam się że nie będę miała gdzie wracać. A tu się okazało że koleżanka w ciąży i poszła na L4. Ostatnio dyrektor do mnie dzwonił pytać czy na pewno wrócę do pracy bo nowa sobie nie daje rady sama 😆
To farta masz od kiedy masz zamiar wrócić do pracy 🙂
 
Mój już w ogole nie śpi. Jest coraz gorzej, w łóżeczku nie chcę sam już usypiać, za dnia śpi góra pół h. Po prostu nie wiem co mu jest.. co chwilę wstaje I się kręci :/
U nas też jest tragedia z usypianiem🤯 wcześniej usypiał przy butli. A teraz to robi wszystko żeby tylko nie iść spać. Nawet jak w dzień nie ma drugiej drzemki to z zasypianiem na noc jest tragedia😭
 
Mój by pewnie też wytrzymał, ale mi się już nie chciało, więc wolałam żeby poszedł spać 😂😂

Mój facet dzisiaj pracuje do 2:00 :( chyba będę musiała się jutro zlitować i wziąć młodego jak się obudzi, żeby tata mógł pospać
U nas 40 minut usypiania, a widać że śpiący jak nie wiem co ale spać nie chce 😭 nie wiem o co chodzi 🥵
 
reklama
Mój już w ogole nie śpi. Jest coraz gorzej, w łóżeczku nie chcę sam już usypiać, za dnia śpi góra pół h. Po prostu nie wiem co mu jest.. co chwilę wstaje I się kręci :/
Witam w drużynie. Mloda w nocy nie spi prawie wogole. Staje przez sen, raczkuje przez sen, kreci się. W dzien api po pol h.....
Dzis rozmawialam ze znajoma mowi ze jej maly mial tez taki etap kolo 10 miesiąca. Takze czekam jak na zbawienie dnia kiedy to przejdzie !;)
 
Do góry