reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
Dziewczyny u nas od wczoraj podwyższona temperatura do 37,5-37,8. Jedna górna jedynka przebita druga już po części też. Dzisiaj dodatkowo kupki jakieś luźniejsze. Od tygodnia walczyliśmy z katarem ale w sumie bez żadnego kaszlu. Niby dziś wieczorem mamy wizytę u pediatry ale ja nie jestem przekonana żeby iść bo boje się że mały coś złapie. Tak sobie myślę że te objawy to na zęby, ale kto wie przed czym organizm się broni...i tak się bije z myślami iść czy nie iść na tą wizytę..
Właśnie to jest najgorsze, że tam może złapać coś.. Jeśli będziesz przez to spokojniejsza, to idź. :)
 
Dziewczyny u nas od wczoraj podwyższona temperatura do 37,5-37,8. Jedna górna jedynka przebita druga już po części też. Dzisiaj dodatkowo kupki jakieś luźniejsze. Od tygodnia walczyliśmy z katarem ale w sumie bez żadnego kaszlu. Niby dziś wieczorem mamy wizytę u pediatry ale ja nie jestem przekonana żeby iść bo boje się że mały coś złapie. Tak sobie myślę że te objawy to na zęby, ale kto wie przed czym organizm się broni...i tak się bije z myślami iść czy nie iść na tą wizytę..
ja bym sprawdziła, byłabym spokojniejsza ;) sprawdzi gardło, uszy, teraz to sama nie wiesz od czego🤷🏼‍♀️
 
Ja dzisiaj odebrałam wyniki badań krwi małego które robiłam we środę. Dzwoniłam do pediatry na teleporadę i mamy przekroczone wyniki witaminy D3. Maksymalnie w naszym labo jest 47 a mamy 67. Odstawiamy całkowicie Wit w kropelkach i za jakiś czas musimy powtórzyć badanie
 
Ja dzisiaj odebrałam wyniki badań krwi małego które robiłam we środę. Dzwoniłam do pediatry na teleporadę i mamy przekroczone wyniki witaminy D3. Maksymalnie w naszym labo jest 47 a mamy 67. Odstawiamy całkowicie Wit w kropelkach i za jakiś czas musimy powtórzyć badanie
Ooo to super. Ja daje może raz na tydzień 😂 takze pewnie nie ma przekroczonego 😂
 
reklama
Do góry