reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
Nie denerwuj mnie 😂😂zasnela o 13 i spala 40 min. Później wiozlam na tance baske i sobie zasnela o 18.20 do 19... Takze teraz ucieka i nie chce spac... Bozee...
My tez mieliśmy grubo bo młody spał w samochodzie 17-19 i potem jeszcze chwilę po 20 😂 przed 21 w domu kąpiel i nie chciał iść spać... Nawet nie wiem o której zasnął, chyba później niż ja 🤷
 
Czesc dziewczyny, !!;) Kurcze czytam was i patrze ze u każdej cos sie dzieje. Ta jesien jest jakaś dziwna w tym roku.
U mnie na szczęście kregoslup odpuściła. Ale jestem na przeciwbolowych narazie. Mlodej sie przebily obie gorne jedynki.
 
Czesc dziewczyny, !!;) Kurcze czytam was i patrze ze u każdej cos sie dzieje. Ta jesien jest jakaś dziwna w tym roku.
U mnie na szczęście kregoslup odpuściła. Ale jestem na przeciwbolowych narazie. Mlodej sie przebily obie gorne jedynki.
Trzymam kciuki, żeby lepiej spała jak już się przebiły 🥵
 
A babcie zaszczepione? Jak przechodza? Masakra. Współczuję, moi rodzice w tym roku też mieli covid, mama w szpitalu była.
Babcia i jedna ciocia nie, a druga ciocia zaszczepiona. Mój Chrzestny też ma, ale z nim lepiej, on nie wiem czy się szczepił. Z babcią niby lepiej, ale jeszcze ten upadek.. cioci kwarantanna się skończyła już i jeszcze trochę ją trzyma. A druga ciocia w szpitalu leży i słabo..
 
Babcia i jedna ciocia nie, a druga ciocia zaszczepiona. Mój Chrzestny też ma, ale z nim lepiej, on nie wiem czy się szczepił. Z babcią niby lepiej, ale jeszcze ten upadek.. cioci kwarantanna się skończyła już i jeszcze trochę ją trzyma. A druga ciocia w szpitalu leży i słabo..
Ale przytomna, pod tlenem na razie? Znam stres 😭
 
reklama
Do góry