reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
Dziewczyny u nas od wczoraj podwyższona temperatura do 37,5-37,8. Jedna górna jedynka przebita druga już po części też. Dzisiaj dodatkowo kupki jakieś luźniejsze. Od tygodnia walczyliśmy z katarem ale w sumie bez żadnego kaszlu. Niby dziś wieczorem mamy wizytę u pediatry ale ja nie jestem przekonana żeby iść bo boje się że mały coś złapie. Tak sobie myślę że te objawy to na zęby, ale kto wie przed czym organizm się broni...i tak się bije z myślami iść czy nie iść na tą wizytę..
A jest moze mozliwosc wizyty domowej? My mamy pakiet w luxmed i wiem ze tam cos takiego jest - choc nigdy nie korzystalam. U nas tez byl katar ponad tydzien, smary lecialy az sie krztusila podczas jedzenia i w nocy. W sumie bylam przekonana ze to rsv zlapala, ale jak zdecydowalismy sie ja osluchac u lekarza to pani doktor zwrocila uwage ze ida jej gorne jedynki. Wiec juz sama nie wjem co bylo przyczyną. W kazdym razie ja jestem spokojniejsza ze pluca czyste, a mloda nic w przychodzi nie zlapala.
 
Nie denerwuj mnie 😂😂zasnela o 13 i spala 40 min. Później wiozlam na tance baske i sobie zasnela o 18.20 do 19... Takze teraz ucieka i nie chce spac... Bozee...
Hahaha 🤣 u nas lepiej, zasnęła o 11 i nie wiem o której wstała, bo ja spałam, a ta się bawiła 🤣 i zasnęła po 20 chwilę 😅 także jedno spanie, ale miała kryzys koło 18, a potem nagle dzieci były i się cieszyła w najlepsze 😁
 
reklama
Do góry